Filter
MBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} درجه های MBA ‏ برتر

بسیاری از دانشآموزان مدرک کارشناسی (MBA) را برای آموزش خود در زمینه کسب و کار آماده می کنند. این نوع مدرک می تواند دانش آموزان را برای مراقبت های نظارتی در زمینه های کاری و مرتبط آماده سازد. مدرک کارشناسی در صنعت گاهی لازم است که در برنامه پذیرفته شود.

MBA در قانون کسب و کار چیست؟ قانون کسب و کار یک رشته تحصیلی وسیع است که شامل قوانین و شیوه های مربوط به تجارت و مردم است. قوانین متعددی برای محافظت از مصرف کنندگان، صاحبان کسب و کار و هر کس در میان وجود دارد و دانشمندان قانون کسب و کار قصد دارند این قوانین را تنظیم و بهبود دهند. دوره های آموزشی این دوره ممکن است بر مقررات اداری، قوانین فدرال، مشارکت، ورشکستگی، قراردادها، معاهدات و اتحادیه ها متمرکز باشد.

یک دانشجو از قانون کسب و کار می تواند مهارت های زیادی کسب می کند در حالی که درآمد MBA. با این حال، بسیاری از این ویژگی ها در موقعیت های شخصی یا دیگر زمینه های کاری قابل اجرا هستند. بسیاری از دانش آموزان یاد می گیرند چگونه مذاکره و خلاقانه مشکلات را حل کنند. دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های مدیریتی خود را بهبود بخشند.

اکثر برنامه های تحصیلات تکمیلی نیاز به دو یا سه سال تحصیلی دارند. به همین دلیل هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اغلب کمتر از کسب مدرک کارشناسی است. با این حال، این هزینه را می توان تحت تاثیر عوامل مختلف، از جمله محل مدرسه و اینکه آیا مدرسه عمومی یا خصوصی است.

دانش آموزانی با درجه پیشرفته در قانون کسب و کار اغلب به عنوان وکلا برای سازمان های دولتی یا شرکت های خصوصی فعالیت می کنند. در حالی که موقعیت های قانون معمول است، فارغ التحصیلان با MBA در این زمینه ممکن است خوشحال باشند که انواع مختلفی از گزینه های حرفه ای را بررسی کنند. حرفه حقوق قانون می تواند در قانون استخدام، مقررات زیست محیطی و مالکیت معنوی تماس بگیرد. کسانی که این آموزش را دارند، به عنوان تحلیلگرهای مالی و یا املا برای شرکت های مختلف در سراسر جهان کار می کنند.

کسب مدرک در مورد قانون کسب و کار ممکن است در دانشگاه های متعددی در سراسر جهان انجام شود. برنامه های تجاری بین المللی با گزینه های تحصیل در خارج از کشور اغلب در دسترس هستند، و برخی از مدارس ارائه آموزش آنلاین آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درقانون تجارت

The University of Law Business School

حقوق بین الملل MBA، جایزه تحصیلات تکمیلی را با تمرکز قوی بر دیدگاه های پیشرفته در مورد شیوه های مدیریتی و رهبری که کارهای آنها در زمینه کسب و کار و حقوق بین الملل است، فر ... [+]

MBA - حقوق بین الملل

حقوق بین الملل MBA، جایزه تحصیلات تکمیلی را با تمرکز قوی بر دیدگاه های پیشرفته در مورد شیوه های مدیریتی و رهبری که کارشان در زمینه کسب و کار و حقوق بین الملل است، فراهم می کند. این برنامه از توسعه رهبری با توسعه دانش و مهارت برای مدیریت و هدایت تغییرات پشتیبانی می کند. این برنامه علاوه بر رهبری فکری حرفه ای فرد، با طیف وسیعی از موضوعات اختیاری را توسعه می دهد که زمینه آموزش در حقوق بین الملل را گسترش می دهد. قانون بین المللی MBA طراحی شده است تا شما بتوانید دوره خود را در یک دوره 12 ماهه کامل کنید. شما به عنوان یک رهبر با دانش پیشرفته سازمان ها، مدیریت آنها و زمینه های در حال تغییر خارجی که در آن به صورت ملی و بین المللی در زمینه ثبات، عدم قطعیت و تغییر فعالیت می کنند، توسعه می یابد. شما به عنوان یک یادگیرنده انتقادی یاد خواهید گرفت که می تواند معیارهای موفقیت را شناسایی کند و عملکرد سازمانی را در برابر این معیارها به دست آورد و دانش و مهارت ها را برای پیشبرد نقش رهبری افزایش دهد. مدرسه کسب و کار بر اساس عمق و ارتباطات عملی دانش موجود در برنامه های خود توسط دانشگاهیان با تجربه عملی برای اطمینان از این که تحقیق با استفاده از نرم افزار مربوط به زندگی واقعی ترویج می شود، به نفع خود است. برنامه حقوق بین الملل MBA، از مدیران و رهبران پشتیبانی می کند که ارزش یادگیری مادام العمر... [-]

بریتانیا London
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی