Filter
MBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2019‏ در {موضوع} MBAs 4‏ رده های برتر

یک مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد دانشجویانی است که تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه مدیریت کسب و کار و مدیریت انجام داده اند. به طور سنتی، برنامه های مدیریت کارشناسی ارشد امور تجارتی طراحی شده اند تا افراد را با شرایط موجود در رهبران کسب و کار در سراسر جهان تجهیز کند.

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که یک MBA در مطالعات اقتصادی پایدار چیست؟ با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد و محیط زیست جهانی، سازمان های بیشتر و بیشتر به دنبال راه هایی برای کاهش تاثیرات آن بر محیط زیست هستند و در عین حال هزینه های پایین را نیز می گیرند. این برنامه برای آموزش دانش آموزان در مورد چگونگی انجام این کار طراحی شده است، با دادن ابزارهایی که برای کشف و مبارزه با مسائل زیست محیطی و ایجاد فرصت های جدید کارآفرینی به وجود می آیند. در طول دوره مطالعات آنها ممکن است دانش آموزان درک و تجزیه و تحلیل مسائل زیست محیطی پیچیده را درک کنند و درک کنند که چگونه تغییرات کوتاه مدت و بلند مدت می توانند بر آینده این سیاره و اقتصاد جهانی تاثیر بگذارند و چه چیزی برای هدایت موفقیت آمیز، سازگار با محیط زیست.

افرادی که دارای مدرک تحصیلی در زمینه مطالعات اقتصادی پایدار هستند، عمدتا دارای شخصیت قوی اخلاقی، نوع دوستی ذاتی و آگاهی از کسب و کار غریزی هستند. دو ویژگی اول میتوانند به خوبی در تمام جنبههای زندگی به کار برده شوند، در حالی که توانایی کسب و کار میتواند به موفقیت آنها در هر حوزه کمک کند.

هزینه تحصیلات تکمیلی بسیار متفاوت است. جایی که فردی تصمیم به رفتن به مدرسه می دهد، مدت زمان برنامه و دوره های آنلاین ارائه می شود یا در کلاس درس می تواند کل هزینه آموزش را تحت تاثیر قرار دهد.

از آنجایی که کسب و کارهای بیشتر و بیشتر در کاهش راندمان کربن خود متمرکز هستند، افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات اقتصادی پایدار هستند، فرصتی برای کشف بسیاری از حرفه های هیجان انگیز در زمینه های مختلف دارند. فارغ التحصیلان ممکن است در بخش های حقوقی، انرژی، مالی، دولتی یا گردشگری و مهمان نوازی موفق شوند. آنها ممکن است عناوین شغلی مانند مدیر عملیات، مشاوره انرژی یا تحلیلگر هزینه داشته باشند.

دوره های آنلاین ارائه انعطاف پذیری برای افراد با برنامه های در حال حاضر مشغول است. برای پیدا کردن یک مدرسه در نزدیکی شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

4نتایج درمطالعات اقتصادی پایدار

ESLSCA Business School

در پایان آموزش، دانش آموزان و کارآموزان، مدیران آکادمیک تخصصی آینده، در شیوه های مناسب برای پایداری و تسلط بر چالش های توسعه پایدار / SDG - CSR برای بهینه سازی تغییر، ساز ... [+]

اهداف و مزایای این برنامه

در پایان دوره، دانش آموزان و کارآموزان، مدیران آکادمی تخصصی آینده، در شیوه های مناسب برای پایداری و تسلط بر چالش های توسعه پایدار / SDG - CSR برای بهینه سازی تغییرات، سازگاری و عملکرد سازمان ها، قادر خواهد بود به:

درک زمینه های ظهور CSR و توسعه پایدار / موافقتنامه آب و هوایی بین المللی SDG / پاریس، اهداف دنبال شده توسط این مدل ها، ارتباطات موجود بین آنها، و همچنین نحوه برخورد آنها با مدیریت مدرن موسسات و سازمان های سرمایه داری به طور کلیکارشناسی ارشد روش های خوب سازمان ها از نظر CSR - توسعه پایدار (SD)ابزار تصمیم گیری مناسب برای عملی کردن CSR-SD: ارزیابی و ابزارهای تشخیصی، تهیه توصیه ها و برنامه های عملیاتی، تغییر سرب و خلبان، ارزیابی نظارت بر مراحل از شاخص های مربوطهبهتر درک مزایای شرکت ها، سازمان ها و سرزمین ها از تعهد به CSR - SD؛ بازیگران را به مسائل توسعه پایدار حساس سازد، یک استراتژی ارتباطی متقاعد کننده و رویکرد سازمان ها را ارتقا دهدگسترش سیاست ها و استراتژی های زیست محیطی و توسعه پایدار با توجه به مسائل مهم در بخش ها یا کشورهامسئولیت و مدیریت پروژه های نوآورانه در زمینه محیط زیست و توسعه پایدارایجاد و نظارت بر سیستم های مدیریت صدور گواهینامه یا عدم صدور گواهینامه که به اهداف خاصی نظیر: مدیریت مسئول فعالیت رویداد؛ مسئول مدیریت خرید و یا ادغام مسائل SD / CSR در فرآیند خرید؛ مدیریت ریسک؛ مدیریت انرژی؛ مدیریت ایمنی مواد غذایی؛ مدیریت کیفیت؛ مدیریت سلامت و ایمنی در محل... [-]
فرانسه Paris
Robert Kennedy College

به MBA در امور مالی و صلاحیت پایداری فراهم می کند مقدمه ای جامع به زمینه امور مالی پایدار با تجزیه و تحلیل از، ابعاد اخلاقی و حکومت های اجتماعی از بخش های مختلف خدمات مال ... [+]

به MBA در امور مالی و صلاحیت پایداری فراهم می کند مقدمه ای جامع به زمینه امور مالی پایدار با تجزیه و تحلیل از، ابعاد اخلاقی و حکومت های اجتماعی از بخش های مختلف خدمات مالی، و طرح های مربوط به از هر دو دیدگاه های خصوصی و دولتی سود ارزیابی می کند.

برنامه های MBA بهره مند تا حد زیادی از internationality به دست آمده از استخدام دانشجویان از سراسر جهان، و نقاشی بر روی آموزگار خوبی در این زمینه خود واجد شرایط است.... [-]

سویس Zürich Switzerland Online بریتانیا City of Carlisle  + 1 بیشتر
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
پاره وقت
1 - 4 
Online & Campus Combined
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Kazakh British Technical University (KBTU)

- ... [+]

-

[-]
قزاقستان Almaty
Business School Lausanne

EMBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است با ترکیب آموزش MBA با شیرجه عمیق در پایداری کسب و کار از طریق BSL - دانشگاه درجه یک از دانشگاه سنت گالن در کس ... [+]

مروری بر برنامه

E / MBA در کسب و کار پایدار یک برنامه منحصر به فرد در سوئیس است با ترکیب آموزش E / MBA با شیرجه رفتن عمیق به پایداری کسب و کار از طریق BSL دانشگاه دانشگاه سنت گالن مدرک مشترک در کسب و کار پایدار است. این ایده برای شرکت کنندگان و حرفه ای ها است که به دنبال تجربیات موجود خود هستند تا تأثیر واقعی بر کسب و کار داشته باشند.

این برنامه دو برنامه را به یک، E / MBA و دیپلم کسب و کار پایدار متصل می سازد و در نتیجه یک تجربه یادگیری جامع است که تبدیل می کند که چگونه کسب و کار خود را تعریف می کنید و تغییرات و نوآوری برای یک جهان بهتر را تعریف می کنید. عملا، شما تمام دوره های پایه را از برنامه E / MBA دریافت خواهید کرد و با یک سال تخصص در زمینه پایداری ادامه خواهید داد. نتیجه یک برنامه است که شما را به یک متخصص حرفه ای آگاه و شناخته شده، و آگاهی پایدار متعهد می سازد.... [-]

سویس Lausanne
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی