Filter
MBA
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ 2020‏ در {موضوع} مدارک ‏

وقتی اکثر مردم از کسی که با MBA، این ایده از یک کسب و کار سخت فکر می کنم، حرفه ای جدی به ذهن می آید. با این حال، بیشتر به زمینه مدیریت کسب و کار از لباس سیاه و سفید و موارد مختصری وجود دارد. آیا شما تعجب، "MBA در محیط زیست چیست؟" شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این گزینه پاداش.

به عنوان جهان در حال تبدیل شدن محیط زیست محتاط، کسب و کار بزرگ در حال ساخت تغییر به حفاظت از انرژی، گسترش آگاهی در میان مشتریان و کارکنان، و ایجاد شیوه های کسب و کار سبز. MBA در برنامه محیط زیست طراحی شده است برای آموزش شرکت کنندگان آن در سیاست های زیست محیطی و آنها را میآموزد که چگونه به ادغام است که دانش به جهان حرفه ای است. این شامل ایجاد سیاست ها در سازمان، آموزش دیگران در اثر سبز خود، و کمک به ایجاد و ترویج شیوه های کسب و کار دوستدار محیط زیست.

از آنجا که فشار قوی در جهان حرفه ای برای افزایش آگاهی های زیست محیطی وجود دارد، بازار کار خوبی برای هر کسی به دنبال این درجه است. با این حال، برای بسیاری از دانش است که آنها در حال کار را به جهان به مکانی بهتر بزرگترین محرک است.

اگر چه هزینه حضور در مدرسه توسط موسسه متفاوت است، بسیاری از گزینه های بیشتر امروز در دسترس است از وجود یک بار وجود دارد. این بود مدتها پیش که به دنبال MBA به معنای قرار دادن حرفه ای خود را در انتظار نگه داشته و رفتن به مدرسه برای دو تا چهار سال نیست. نه تنها این فکر دلهره آور، آن را نیز گران قیمت یکی بود. با این حال، با رشد برنامه امروز هر کسی استاد آنلاین می تواند به مدرسه برود. اغلب موسسات آنلاین مقرون به صرفه، کلاس های انعطاف پذیر به طور خاص برای زبان آموزان که تعهدات اضافی در خارج از مدرسه طراحی شده ارائه دهد.

هستند بسیاری از مشاغل موجود برای کسانی که MBA در محیط زیست به دست آوردن وجود دارد. اخیرا، شرکت های بزرگ به دنبال مدیران محیط زیست برای ایجاد و ترویج سیاست های آگاهی های زیست محیطی. دیگر گزینه های شغلی شامل کار برای سازمان های غیر انتفاعی، خدمت به عنوان مدیران پروژه، و یا کار در دولت.

دانش آموزان علاقه مند در به دنبال یک درجه آنلاین باید از طریق بررسی وب سایت ما و تحقیق در برنامه های ما ارائه می دهیم آغاز خواهد شد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات محیط زیست

Renewables Academy AG (RENAC)

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA با تمرکز بر انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی ارائه می دهد. ... [+]

دانشگاه بریتانیا علوم کاربردی برلین و آکادمی انرژی های تجدید پذیر (RENAC) به طور مشترک برنامه های آموزشی راه دور را با شانس گرفتن مدرک کارشناسی ارشد امور مالی با توجه به انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی ارائه می دهند.

این برنامه ترکیبی از دانش اقتصادی، فنی، حقوقی، سیاسی و سازمانی است که برای صنایع انرژی تجدید پذیر و انرژی تجدید پذیر طراحی شده است. با تشکر از رویکرد جامع، دانش آموزان به بررسی و درک:... [-]

آلمان برلین
اکتبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
5 ترم ها
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی