MBASTUDIES

‏ مروری بر تمامی دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت در ایالات متحده آمریکا ، 2021‏ NPO

MBA به مراتب و به دور از درجه موفق ترین قرن 20th. در آمار آمریکا است. درجه اول شد تا زمانی که 1900 را ندارند. در پایان قرن 20 آن 27 درصد از سهم بازار از تمام مدارک تحصیلی فارغ التحصیل داده از حال.

NPO، یا سازمان های غیر انتفاعی، یک شرکت که کار می کند به ارائه کمک های خیریه به جوامع در سراسر جهان است. دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای کمک به خدمات انسانی، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، و مزایای زیست محیطی به مناطق خاص.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ پاره وقت برتر در ایالات متحده آمریکا 2021‏ دوره های MBA - با مدارس عالی تماس بگیرید

2نتایج درNPO, آمریکا Filter

MBA - مدیریت سازمان های غیر انتفاعی

College of Mount Saint Vincent
MBA
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه MBA این دانشکده مجهز به دانش آموزان با مهارت های رهبری و تیزهوشی به خدمت هر دو سود و نه برای سود بخش است. این برنامه ارائه می دهد یک محیط یادگیری دانش آموز محور در یک ب ...

اطلاعات بیشتر

MBA in Nonprofit Management

MBA
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

Connect to social enterprise, sustainable economics, and strategic leadership with an MBA in Nonprofit management. Gain the confidence to tackle some of the major challenges n ...

اطلاعات بیشتر