MBASTUDIES

‏ مقایسه کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت سیدنی ، بریتانیا 2020‏ هوانوردی

MBA مخفف اصلی در مدیریت کسب و کار و شامل یک برنامه از برنامه درسی است که پایه و اساس را فراهم می کند در مفاهیم اصلی کسب و کار، از جمله مدیریت، امور مالی، اقتصاد، فروش، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، و مدیریت زنجیره تامین.

MBA در مدیریت حمل و نقل هوایی نه تنها دانش گسترده ای از امور مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت استراتژیک را اما همه این خواهد در چارچوب عملیات هواپیمایی و فرودگاه و با تمرکز بر مسائل جهانی فعلی باشد. اگر شما یک خلبان، مهندس یا دیگر حرفه در حال حاضر در صنعت حمل و نقل هوایی کار این یک انتخاب ایده آل برای شما می باشد.

آموزش و پرورش در انگلستان یک ماده محول با هر یک از کشورهای انگلستان داشتن سیستم های جداگانه تحت دولت متفاوت است: دولت بریتانیا مسئول انگلستان است، و دولت اسکاتلند، دولت ویلز و ایرلند شمالی اجرایی مسئول اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی بود.

آکسبریج، ماساچوست یک شهر بزرگ است، با جمعیت 26 هزار نفر در لندن بزرگ. این خانه را به پردیس اصلی دانشگاه آکسبریج، ماساچوست، دانشگاه برونل و باکینگهامشر جدید دانشگاه 'ها دانشگاه پرستاری است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، هوانوردی پاره وقت دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در بریتانیا سیدنی 2020‏

1نتایج درهوانوردی, Uxbridge Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

MBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
English (UK)
پردیس دانشگاهی

Brunel Business School ، واقع در Uxbridge، لندن دارای بیش از 50 سال تعالی دانشگاهی است و دارای مجوز معتبر دوگانه از AACSB و AMBA است. MB Brunel MBA دارای یک برنامه یک ساله تما ...

اطلاعات بیشتر