MBASTUDIES

‏ مرور کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت در فرانسه ، 2020/2021‏ هوانوردی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

MBA در حمل و نقل هوایی یک برنامه طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهید برای ایجاد یک شغل مدیریتی در صنعت هوانوردی است. با ویژگی های پویا از بخش حمل و نقل هوایی، گرفتن یک مدرک MBA دانش آموزان با تا به دانش روز، تکنیک ها و مهارت های لازم برای رویارویی با چالش های بخش حمل و نقل هوایی مجهز شده است قادر می سازد.

فرانسه در حال حاضر در میان 20 بهترین کشورهای اجرای برنامه در نظر اقتصاد با توجه به نتایج گرا یادگیری آموزش عالی عالی. بسیاری از دوره های در دانشگاه ها در زبان فرانسه ارائه شده است. فرانسه 60 عمومی و 100 دانشگاه های خصوصی.

‏ پاره وقت برتر در فرانسه 2020/2021‏ مدارک و با مدارس عالی تماس بگیرید

1نتایج درهوانوردی, فرانسه Filter

هوافضا MBA

Toulouse Business School
MBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

فضایی بین المللی Aerospace MBA ارائه می دهد آموزش و پرورش در سطح جهانی به طور موثر و به راحتی برای مدیران با تجربه به دنبال توسعه مهارت های مدیریت بین المللی خود و رهبری در هو ...

اطلاعات بیشتر