Filter
MBA
پرتغال Lisbon نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی پرتغال 2019/2020‏

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به فارغ التحصیلانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی که در آن جنبه های مختلف دنیای تجارت از جمله بازاریابی، امور مالی، حسابداری و منابع انسانی مورد بررسی قرار گرفته است را به اتمام رسانده اند. این درجه هم یک درجه حرفه ای و هم یک درجه پایانی است.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

لیسبون پرتغال 'بازدید کنندگان شهرستان پایتخت است و دارای جمعیت بیش از 500،000 نفر در دولت خود را. با اتحادیه اروپا، لیسبون می آید 11 از نظر جمعیت و در میان قدیمی ترین شهرستانها بر روی زمین. 3 دانشگاه های پیشرو در لیسبون یعنی وجود دارد. دانشگاه لیسبون، دانشگاه فنی لیسبون و دانشگاه جدید لیسبون.

‏ مدارک سیدنی پرتغال را مقایسه کنید 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

ISG Business & Economics School

به MBA در تعالی سازمانی به دنبال گسترش دانش از شرکت کنندگان در این منطقه از تعالی سازمانی، از طریق یک دیدگاه یکپارچه و چند رشته ای. البته به توانایی های جدید برای تمام حر ... [+]

به MBA در تعالی سازمانی به دنبال گسترش دانش از شرکت کنندگان در این منطقه از تعالی سازمانی، از طریق یک دیدگاه یکپارچه و چند رشته ای. البته به توانایی های جدید برای تمام حرفه ای که می خواهند به آموزش در مدل تعالی سازمان طراحی شده است.

جلسات ساختار به پرورش تصمیم گیری ظرفیت و برای حل همه مشکلات پیچیده سازمانی است. کلاسهای توسط معلمان با برنامه درسی بین المللی و یک بالا استحکام و آموزش مهارت های تحصیلی برگزار می شود.... [-]

پرتغال Lisbon
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
240 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی