MBA

عمومی

شرح برنامه

Peking University HSBC Business School (PHBS) در شهر شانگهای شانگهای چین واقع شده و در مرکز مالی هنگ کنگ واقع شده است. Peking University HSBC Business School (PHBS) حضور تاریخی دانشگاه پکن را در جنوب کشور نشان می دهد و در قلب یکی از کشورهای جهان قرار دارد. بیشتر مناطق امیدوار کننده و پویا شهری. چندین منطقه دیگر در چین یک محیط مناسب تر برای موسسه ای برای تبدیل شدن به مدرسه بازرگانی فارغ التحصیل در این کشور را پیشنهاد می دهد.

PHBS-20190918-10" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135808_SEEN-PHBS-20190918-10.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-10" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

PHBS با تأیید EFMD برای EPAS و AACSB ، به سرعت در شهرت و به عنوان مركز تعالی بین المللی در آموزش كسب و كار رشد پیدا كرده است.

PHBS هم برنامه MBA انگلیسی تمام وقت و هم برنامه MBA چینی نیمه وقت را ارائه می دهد و تئوری مدیریت عمومی ، درک عمیق از تجارت جهانی را در هم می PHBS ، و هدف آن کمک به دانشجویان است تا مهارت ها و بینش های مدیریتی مؤثر را توسعه دهند.

سال تحصیلی شامل دو ترم است که هر کدام دو مدول دارد. هر ماژول به مدت نه هفته اجرا می شود. علاوه بر این، اعضای هیئت علمی دارای مدرک دکتری خود را از دانشگاه های برتر در سراسر جهان دریافت کرده اند و تمام دوره ها به طور انحصاری به زبان انگلیسی آموزش داده می شود.

برنامه تحصیلی

PHBS برنامه های MBA دو ساله می تواند هر انگلیسی-تدریس و تمام وقت MBA با کلاس روز هفته و یا چینی-تدریس پاره وقت MBA با کلاس آخر هفته برای کسانی که در حال حاضر کار به قادر به ادامه اشتغال آنها بی وقفه. اعضای هیئت علمی مدرک دکترا خود را از دانشگاه های برتر دنیا کسب کرده اند و در شرکتهای بزرگ در سراسر جهان مشغول به کار بوده اند و تجربه واقعی خود را در کلاس به ارمغان می آورند. دوره ها شامل اقتصاد مدیریتی ، آمار تجارت ، چین و اقتصاد جهانی ، حسابداری مالی ، رفتار سازمانی ، ارتباطات تجاری ، مدیریت منابع انسانی ، کارآفرینی و غیره می باشد.

اهداف برنامه

برنامه ها آموزش مدیریت با کیفیت عالی را برای دانش آموزان با روحیه نوآورانه در زمینه های اقتصاد ، مدیریت و امور مالی فراهم می کنند که تئوری مدیریت عمومی را در یک زمینه بین المللی برای درک عمیق از عرصه تجارت جهانی امروز در یک سطح بین المللی تنظیم می کنند.

برنامه MBA دو ساله PHBS با هدف کمک به دانشجویان در ایجاد یک پایه محکم در تئوری مدیریت ، به دست آوردن بینش مدیریت و توسعه مهارت های مدیریتی مؤثر است.

PHBS-20190918-16" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135806_SEEN-PHBS-20190918-16.jpg" alt="SEEN-PHBS-20190918-16" data-json="{"author":"©Peking University HSBC Business School","author_url":"","source":""}" />

چگونه درخواست شود؟

فرم درخواست آنلاین را پر کنید و مدارک پذیرش را به دفتر بین المللی ارسال کنید.

مورد نیاز برنامه

  • باید مدرک لیسانس را از دانشگاه معتبر بگذرانید.
  • باید دارای مدرک زبان انگلیسی با نمره TOEFL (90 و بالاتر) یا IELTS (6.5 و بالاتر) باشد ، مگر اینکه شما یک انگلیسی زبان بومی باشید.
  • باید یک شهروند غیر چینی با گذرنامه معتبر باشد.
  • نمرات GMAT و GRE مورد نیاز نیستند اما در هنگام پذیرش در نظر گرفته می شوند.

مهلت درخواست

مهلت اولویت

دسامبر 6 هفتم

پذیرش منظم

31 مارس خیابان

بورس تحصیلی

PHBS برای دانشجویان بین المللی بورس تحصیلی با بودجه ایجاد کرده است. این بورس تحصیلی دانشجویان برجسته و برجسته با نیم شهریه یا بورس تحصیلی کامل را به دانشجویان واجد شرایط ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت ما اینجا بازدید کنید

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking Un ... اطلاعات بیشتر

For more than 100 years, Peking University has been an elite institution of learning, recognised internationally as one of China's premier centres of academic excellence. Founded in 2004, as Peking University Shenzhen Graduate School of Business, we were renamed Peking University HSBC Business School (PHBS) in August of 2008. PHBS seeks not only to build on its parent institution's inspiring traditions but also to develop its own world-class reputation. اطلاعات محدود
شنژن , ویتنی + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited