Filter
MBA
آلمان نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ملاحظه کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت در آلمان ، 2019‏ مسئولیت اجتماعی شرکتی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یک درجه تحصیلی حرفه ای است و به افرادی اعطا می شود که در رشته مدیریت بازرگانی در یک مدرسه بازرگانی تحصیل نموده اند. در این رشته اشکال مختلف تحلیل ها و استراتژی ها از جمله گردانندگی امور، بازاریابی، امور مالی و حسابداری تحت پوشش قرار می گیرد.

این بقا روز کسب و کار است کار آسانی نیست. بازاریابی تهاجمی و خام کلید موفقیت است. با بحران در حال ظهور جهانی همه مدیران کسب و کار باید به اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها را درک کنید. برنامه MBA CSR است برای کمک به رهبران شرکت های بزرگ در هر جنبه ممکن است.

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

‏ پاره وقت برتر در آلمان 2019‏ برنامه های MBA و با مدارس عالی تماس بگیرید

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمسئولیت اجتماعی شرکتی, آلمان

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک رهبری منحصر به فرد و برنامه های مدیریت، آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در یک سازمان غیر دولتی. ... [+]

‏ دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت بهترین در آلمان ، مسئولیت اجتماعی شرکتی.

CSR و سازمان های غیر دولتی مدیریت (MBA)

به برنامه MBA CSR و مدیریت سازمان های غیردولتی در هوخشوله بن-راین-SIEG خوش آمدید

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد به عنوان یک برنامه ساندویچ طراحی شده است. دوره های آموزشی را در محل در شب جمعه و شنبه در کنار دو هفته دوره فشرده، دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدت 18 ماه. توسعه مفهومی از این برنامه شده است در همکاری با نمایندگان عالی رتبه متعدد سازمان های غیر دولتی شناخته شده انجام شده است، سازمان ملل متحد، این شهرستان از بن، وزارتخانه فدرال و همچنین شرکت های بین المللی است.... [-]

آلمان Rheinbach
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی