Filter
MBA
آلمان Rheinbach نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مرور کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت سیدنی ، آلمان 2019‏ CSR

اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از طریق انجام الزامات برنامه کارشناسی ارشد در یک مدرسه بازرگانی امکان پذیر است. بسیاری از مدارس عالی گزینه های تمام وقت، پاره وقت یا آنلاین را ارائه می نمایند تا بتوانید مدرک خود را در رشته مدیریت بازرگانی اخذ نمائید.

این بقا روز کسب و کار است کار آسانی نیست. بازاریابی تهاجمی و خام کلید موفقیت است. با بحران در حال ظهور جهانی همه مدیران کسب و کار باید به اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها را درک کنید. برنامه MBA CSR است برای کمک به رهبران شرکت های بزرگ در هر جنبه ممکن است.

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

واقع در ایالت نوردراین وستفالن در آلمان شهرستان راینباخ است. این جمعیت بیش از 27، 000 ساکنان. راینباخ خانه به دانشگاه علوم کاربردی بن-راین-Sieg است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، CSR پاره وقت دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در آلمان سیدنی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
MBACSR

1نتایج درCSR, Rheinbach

درجه های تحصیلی
محل
آلمان
Rheinbach
نوع تحصیل
سرعت
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک رهبری منحصر به فرد و برنامه های مدیریت، آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در یک سازمان غیر دولتی. ... [+]

‏ پاره وقت سیدنی در آلمان MBAs و CSR.

CSR و سازمان های غیر دولتی مدیریت (MBA)

به برنامه MBA CSR و مدیریت سازمان های غیردولتی در هوخشوله بن-راین-SIEG خوش آمدید

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد به عنوان یک برنامه ساندویچ طراحی شده است. دوره های آموزشی را در محل در شب جمعه و شنبه در کنار دو هفته دوره فشرده، دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در مدت 18 ماه. توسعه مفهومی از این برنامه شده است در همکاری با نمایندگان عالی رتبه متعدد سازمان های غیر دولتی شناخته شده انجام شده است، سازمان ملل متحد، این شهرستان از بن، وزارتخانه فدرال و همچنین شرکت های بین المللی است.... [-]

آلمان Rheinbach
اکتبر 2019
پاره وقت
18 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی