MBAtahsilat.com

‏ مرور کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت سیدنی ، آلمان 2019‏ مسئولیت اجتماعی شرکتی

اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از طریق انجام الزامات برنامه کارشناسی ارشد در یک مدرسه بازرگانی امکان پذیر است. بسیاری از مدارس عالی گزینه های تمام وقت، پاره وقت یا آنلاین را ارائه می نمایند تا بتوانید مدرک خود را در رشته مدیریت بازرگانی اخذ نمائید.

این بقا روز کسب و کار است کار آسانی نیست. بازاریابی تهاجمی و خام کلید موفقیت است. با بحران در حال ظهور جهانی همه مدیران کسب و کار باید به اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت ها را درک کنید. برنامه MBA CSR است برای کمک به رهبران شرکت های بزرگ در هر جنبه ممکن است.

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

واقع در ایالت نوردراین وستفالن در آلمان شهرستان راینباخ است. این جمعیت بیش از 27، 000 ساکنان. راینباخ خانه به دانشگاه علوم کاربردی بن-راین-Sieg است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، مسئولیت اجتماعی شرکتی پاره وقت دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در آلمان سیدنی 2019‏

1نتایج درمسئولیت اجتماعی شرکتی, Rheinbach Filter

CSR و سازمان های غیر دولتی مدیریت (MBA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 18 ماهها درخواست اطلاعات آلمان Rheinbach + {تعداد} بیشتر

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک رهبری منحصر به فرد و برنامه های مدیریت، آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در یک سازمان غیر دولتی.