MBAtahsilat.com

‏ ببینید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت در فرانسه ، 2019‏ مسئولیت اجتماعی شرکتی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به فارغ التحصیلانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی که در آن جنبه های مختلف دنیای تجارت از جمله بازاریابی، امور مالی، حسابداری و منابع انسانی مورد بررسی قرار گرفته است را به اتمام رسانده اند. این درجه هم یک درجه حرفه ای و هم یک درجه پایانی است.

شرکت در حال حاضر به رهبرانی که می تواند نتایج بسیار خوبی تولید اما بدون مشرف مسئولیت در محیط اقتصادی و اجتماعی به عنوان یک کل به دنبال. MBA در مسئولیت شرکت در اخلاق کسب و کار و دیدگاه های اجتماعی در شیوه های کسب و کار و امور مالی تمرکز دارد. دانش آموزان یاد می گیرند به یک چشم انداز بلند مدت در روابط کسب و کار و نوآوری است که می تواند مشارکت های مثبت به اقتصاد جهانی داشته باشد.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

‏ پاره وقت برتر در فرانسه 2019‏ برنامه های MBA از با مدارس عالی تماس بگیرید

1نتایج درمسئولیت اجتماعی شرکتی, فرانسه Filter

MBA ویژه در CSR و توسعه پایدار

ESLSCA Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 سال اکتبر 2019 فرانسه Paris

در پایان آموزش، دانش آموزان و کارآموزان، مدیران آکادمیک تخصصی آینده، در شیوه های مناسب برای پایداری و تسلط بر چالش های توسعه پایدار / SDG - CSR برای بهینه سازی تغییر، سازگاری و عملکرد سازمان ها آموزش دیده اند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که MBA بسیاری از مشاغل قدیمی را برای تکامل و شغل های نوظهور جدید آماده می کند.