MBAtahsilat.com

‏ ببینید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت سیدنی ، فرانسه 2019‏ مسئولیت اجتماعی شرکتی

دانش آموزان اغلب بدانم که آیا تصمیم خود را به مرحله از دنیای شرکت های بزرگ و در کشتی سوار در MBA گران عاقلانه بود. تا همین اواخر، سخت ترین بخشی از MBA گرفتن توسط یک مدرسه کسب و کار بالا پذیرفته شد. داشتن MBA معادل بین دو و نیم و چهار سال تجربه امتیاز اضافی بود. این در زمان هایی از این است که شما متوجه ارزش واقعی MBA است.

شرکت در حال حاضر به رهبرانی که می تواند نتایج بسیار خوبی تولید اما بدون مشرف مسئولیت در محیط اقتصادی و اجتماعی به عنوان یک کل به دنبال. MBA در مسئولیت شرکت در اخلاق کسب و کار و دیدگاه های اجتماعی در شیوه های کسب و کار و امور مالی تمرکز دارد. دانش آموزان یاد می گیرند به یک چشم انداز بلند مدت در روابط کسب و کار و نوآوری است که می تواند مشارکت های مثبت به اقتصاد جهانی داشته باشد.

فرانسه ارائه می دهد یک سیستم آموزش عالی عالی نه تنها شهروندان خود بلکه خارجی ها. فرهنگ پویا کشور 'بازدید کنندگان دانشجویان خارجی و کسانی که علاقه مند به دنبال دوره های بین المللی جذب می کند. فرانسه دارای یک سنت از نوآوری علمی و فناوری. این تضمین می کند که محققان به طور کامل استفاده خلاقیت خود را.

پاریس در شهرستان ترین جمعیت در فرانسه و پایتخت آن است. این بیش از 2 میلیون نفر. این نقش میزبان را به مراکز منجر به یادگیری و هنر در منطقه اروپا. به خانه را به بالاترین تعداد افراد دارای تحصیلات عالی، پاریس چندین دانشگاه های معتبر در فرانسه است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، مسئولیت اجتماعی شرکتی پاره وقت دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در فرانسه سیدنی 2019‏

1نتایج درمسئولیت اجتماعی شرکتی, Paris Filter

MBA ویژه در CSR و توسعه پایدار

ESLSCA Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 سال اکتبر 2019 فرانسه Paris

در پایان آموزش، دانش آموزان و کارآموزان، مدیران آکادمیک تخصصی آینده، در شیوه های مناسب برای پایداری و تسلط بر چالش های توسعه پایدار / SDG - CSR برای بهینه سازی تغییر، سازگاری و عملکرد سازمان ها آموزش دیده اند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که MBA بسیاری از مشاغل قدیمی را برای تکامل و شغل های نوظهور جدید آماده می کند.