MBAtahsilat.com

‏ جستجو کنید دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت 2019‏ CSR ،

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

MBA در مسئولیت اجتماعی شرکت ها این روزها به عنوان شرکت های متعدد معرفی بخش CSR است در روند. این دوره بر بهبود نقش حرفه ای از مدیران که مسئول نقش پایداری یک شرکت هستند تمرکز دارد. این دوره با افزایش فرصت های شغلی در CSR است تقاضا در این روز.

‏ CSR ، با مدارس عالی تماس بگیرید ، پاره وقت رشته های MBA 2019‏

2نتایج درCSR Filter

MBA ویژه در CSR و توسعه پایدار

ESLSCA Business School
پردیس دانشگاهی پاره وقت 1 year اکتبر 2019 فرانسه Paris

در پایان آموزش، دانش آموزان و کارآموزان، مدیران آکادمیک تخصصی آینده، در شیوه های مناسب برای پایداری و تسلط بر چالش های توسعه پایدار / SDG - CSR برای بهینه سازی تغییر، سازگاری و عملکرد سازمان ها آموزش دیده اند. علاوه بر این، لازم به ذکر است که MBA بسیاری از مشاغل قدیمی را برای تکامل و شغل های نوظهور جدید آماده می کند.

CSR و سازمان های غیر دولتی مدیریت (MBA)

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 18 months اکتبر 2019 آلمان Rheinbach + {تعداد} بیشتر

البته FIBAA معتبر کارشناسی ارشد ارائه می دهد یک رهبری منحصر به فرد و برنامه های مدیریت، آماده سازی دانشجویان برای یک حرفه ای در یک سازمان غیر دولتی.