‏ در {موضوع} کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

‏ 2018‏ در {موضوع} دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 2‏ برترین

MBA/کارشناسی ارشد بهداشت

اخذ مدرک دوگانه در MBA / استاد در بهداشت شروع عالی برای حرفه ای مدیریت متخصصان مراقبت های بهداشتی و یا تجهیزات پزشکی است. نه تنها این درجه معتبر آماده کردن شما برای پیشبرد در جهان هیجان انگیز از بهداشت و درمان، اما آنها نیز ممکن است به شما در به دست آوردن یک موقعیت بالاتر با افزایش قابل توجهی پرداخت کمک کند.

درجه دو: MBA / استاد در بهداشت یک برنامه بسیار عالی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی کار که مایل به توسعه بیشتر توانایی های رهبری خود و استعدادهای کسب و کار است. دانش آموختگان با این درجه دوگانه احترام هستند قادر به مدیریت و شکل دادن به آینده هیجان انگیز از صنعت بهداشت و درمان با دانش و توانایی اعمال خود را در هر دو کسب و کار و بهداشت و درمان.کسب و کار فکر متخصصان مراقبت های بهداشتی ضروری برای اجرای بیمارستان موفق، امکانات خانقاه، خانه های سالمندان، شبکه های ارائه دهنده و شرکت های بیمه هستند، و این برنامه رقابتی برای شکل دادن به رهبران آینده صنعت بهداشت و درمان کمک کند.

با ثبت نام در این برنامه درجه دو، شما قادر به از هر دو متخصصان پزشکی و استراتژیست های کسب و کار یاد بگیرند. این ساختار منحصر به فرد از یادگیری آموزش و پرورش به خوبی گرد در زمان اعتبار کمتر از آن را گرفته اند به کسب MBA و کارشناسی ارشد خود را در سلامت به طور جداگانه فراهم می کند.

هستند بسیاری از دانشگاه های بین المللی ارائه این برنامه ها شدید و متمرکز وجود دارد، و هزینه به طور گسترده ای در میان هر موسسه منحصر به فرد متفاوت است. قبل از ثبت نام در هر مرکز آموزشی، لازم است تا پرس و جو در مورد تمام هزینه های مورد نیاز برای فارغ التحصیلی.

فارغ التحصیلان که به دست آورده اند هر دو MBA و کارشناسی ارشد در بهداشت قادر به دست آوردن فرصت های شغلی قوی در دولت بیمارستان و مدیریت. این دانش آموزان موثر نیز می تواند در به کسب شغل در سطح اجرایی در بسیاری از کلینیک ها، آزمایشگاه ها، شرکت های بیمه، و دیگر امکانات بهداشت و درمان برجسته.

انتخاب رشته دوگانه استثنایی آسان است به عنوان بسیاری از دانشگاهها ارائه برنامه های رقابتی در سراسر جهان. برای دانش آموزان به دنبال ادامه زندگی روزمره فعلی خود، کلاس های آنلاین در دسترس را به تناسب آموزش و پرورش به زندگی پر مشغله خود هستند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

استادیار مدیریت بازرگانی و استاد علم در رهبری پرستاری در سیستم های مراقبت های بهداشتی (پل)

Grand Canyon University
Online پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

پل گرند کانیون (GCU) Bridge (مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری در سیستم های مراقبت های بهداشتی) طراحی شده است تا برای پرستاران با تجربه ای که مدرک لیسانس خود را در خارج از پرستاری به دست آورده اند، اما برای ارتقاء سطح کارشناسی ارشد درجه در پرستاری. این برنامه عروس "MSN" فاصله ای را به وجود می آورد که به شما امکان می دهد درجه ی مورد نظر خود را به دست آورید. [+]

ارائه شده توسط: کالج پرستاری و بهداشت حرفه ای

بررسی اجمالی

نوآوری کسب و کار را به ارزیابی بیمار متمرکز کنید

رهبران مراقبت های بهداشتی در بازار رقابتی امروز، علاوه بر صلاحیت های پرستاری، نیاز به دانش کسب و کار دارند. پل گرند کانیون (GCU) Bridge (مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری در سیستم های مراقبت های بهداشتی) طراحی شده است تا برای پرستاران با تجربه ای که مدرک لیسانس خود را در خارج از پرستاری به دست آورده اند، اما برای ارتقاء سطح کارشناسی ارشد درجه در پرستاری. این برنامه عروس "MSN" فاصله ای را به وجود می آورد که به شما امکان می دهد درجه ی مورد نظر خود را به دست آورید.... [-]


MSN دوگانه / MBA - کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در رشته پرستاری

Seidman College of Business, Grand Valley State University
Campus تمام وقت September 2018 آمریکا Grand Rapids

ترکیب MSN / MBA طراحی شده است برای آماده سازی پرستاران فارغ التحصیل برای فرصت های حرفه ای در سیستم های تحویل مراقبت سلامت [+]

کالج سیدمن کسب و کار و کالج Kirkhof پرستاری ارائه استاد ترکیبی از مدیریت کسب و کار و کارشناسی ارشد پرستاری (MSN / MBA). اشخاصی که می خواهند این درجه باید شرایط لازم برای پذیرش از هر دو مکتب با این تفاوت که عملکرد رضایت بخش در فقط در امتحان فارغ التحصیلی (GRE)، به جای GMAT، لازم است را تامین کند. متقاضیان برای MSN / MBA ممکن است در برنامه های مشترک و یا به هر دو MSN یا MBA بسته به بررسی کمیته پذیرش هر کالج و تصمیم اعتراف کرد. ترکیب MSN / MBA طراحی شده است برای آماده سازی پرستاران فارغ التحصیل برای فرصت های حرفه ای در سیستم های مراقبت سلامت. ... [-]