‏ در {موضوع} برنامه MBA

‏ 2018‏ در {موضوع} دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ‏ برترین

MBA دوگانه

درجه دو اجازه می دهد تا یک فرد به کارشناسی کارشناسی ارشد دو رشته مختلف در همان زمان. این گزینه خوبی برای افراد با هدف حرفه ای خاص است که به طور کامل توسط فقط یک عمده تحت پوشش نمی باشد. چنین یک مسیر اجازه می دهد تا دانش آموزان به خیاط برنامه را برای خود به بهترین کت و شلوار نیازها و خواست های خود را.

MBA دوگانه چیست؟ این گزینه ای است که آن را ممکن می سازد برای یک فرد به کارشناسی کارشناسی ارشد شیوه های مدیریت از نقطه نظر دولت کسب و کار و همچنین انتخاب دیگری از مطالعه است. در حال که MBA، یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، مطالعه میان رشته ای است، آن را آسان به ترکیب این مفاهیم را به زمینه های دیگر است. بخش مدیریت کسب و کار بر روی روش و مهارت های لازم تمرکز برای قرار دادن به جای، حفظ و یا افزایش عملکرد کسب و کار.

به دنبال یک MBA دوگانه می تواند به اثبات می شود بسیار مفید است. مهارت های مدیریتی که البته شما کمک می کند تا به سنگ تیز کردن را می توان در هر موقعیت یا شغل استفاده شود.این می تواند به شما مزیت رقابتی بیش از دیگر رقبای کار را یا محل شما در سر خط برای ارتقاء بعدی در شرکت فعلی خود را.

برنامه های دوگانه MBA در هزینه با توجه به چند عامل مختلف متفاوت است. انتخاب به مطالعه در دانشگاه و یا آنلاین می تواند در هزینه، و همچنین به عنوان منطقه جغرافیایی از مدرسه و هزینه مشترک مطالعه در موسسه واقعی وزن.

با MBA دوگانه شما می توانید تقریبا مسیر شغلی خود را تنظیم کنید. بسته به این که زمینه مطالعه شما انتخاب می کنید به جفت با درجه دولت کسب و کار شما، انتخاب حرفه های مختلف در دسترس وجود دارد. در حال که MBA مدیریت متمرکز، بیشتر فارغ التحصیلان می توانید انتظار برای شروع در موقعیت مدیریت کمتر با هیچ تجربه، با افزایش فرصت های با تجربه کردم.

MBA دوگانه شما به طور کامل وابسته به شما و مسیر شغلی مورد نظر خود را است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود را و به درخواست، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب شما به طور مستقیم با پر در قالب بخوره.

 

اطلاعات بیشتر

استاد دو مدیریت کسب و کار - MBA دوگانه؛ رم-پاریس یا لندن

Swiss School of Management, Rome Italy
Campus تمام وقت پاره وقت 24  October 2018 ایتالیا Rome + {تعداد} بیشتر

یکی از تجربه های بین المللی نوع که به شما اجازه تحصیل و کار در دو پایتخت اصلی اتحادیه اروپا؛ رم، پاریس یا لندن است. به شما این فرصت برای کسب اعتبار بین المللی دو درجه در تنها 18 ماه. [+]

چرا مدرسه سوئیس مدیریت در رم؟

به عبارت ساده، آموزش و پرورش سوئیس حامل ارزش.

آمریکا و اتحادیه اروپا ما معتبر دو MBA درجه به شما می دهد بیش از یک خط جدید در رزومه کاری خود. به شما می دهد یک گریز حرفه ای برای حرفه ای شما می خواهید، در هر نقطه در جهان است.

دوره های کارشناسی ارشد دو SSM-INSEEC دانشجویان MBA با مجموعه ای قوی از تجارب و فرصت های بین المللی فراهم می کند. در طول دوره از این برنامه، دو MBA ارائه می دهد دانش آموزان چشم انداز بین المللی در داخل و خارج از کلاس درس. اعمال نفوذ تجارب دو مدرسه کسب و کار پویا، شبکه های دانش آموزان از همکلاسی ها و استادان دو برابر خواهد شد، در حالی که فارغ التحصیلان دو MBA می توانید نامزدهای قوی تر برای کارفرمایان با مدرک کارشناسی ارشد از هر دو مدرسه سوئیس مدیریت در رم و INSEEC در پاریس یا لندن است. و با زمان صرف شده در دانش آموزان رم، پاریس یا لندن واقعا می توانید دوستان از سراسر جهان! این برنامه با شش ماه کارآموزی پرداخت هم در پاریس یا لندن به پایان می رسد.... [-]