MBASTUDIES

‏ پاره وقت سیدنی آمریکا را MBA 2‏ جستجو کنید

MBA (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) کارشناسی ارشد است که برای دانشجویانی که مطالعه کسب و کار تسلط اعطا شده است. تصور می شود که مدرک MBA به یکی از معتبر ترین و پس از درجه در جهان به دنبال.

مدرک MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه درجه دو سال است. به منظور به دنبال مدرک MBA، دانش آموزان ابتدا باید مدرک لیسانس در رشته مرتبط را دریافت کرده اند. در یک برنامه MBA، دانش آموزان دوره کسب و کار مربوط است که آنها را واجد شرایط برای کار و مدیریت شرکت اطلاع رسانی مشاغل و دریافت.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید سیدنی آمریکا 2020‏ رشته های MBA پاره وقت

نتایج Filter

MBA در رهبری بهداشت و درمان

Dominican University of California
آمریکا, سان رافائل
MBA
سپتامبر 2020
انگلیسی
Campus

MBA ما با تمرکز در برنامه رهبری بهداشت و درمان شما را با مهارت ها، مهارت های بازار مبتنی بر، و یادگیری تجربی ضروری برای رهبری، نوآوری و تبدیل صنعت مراقبت های بهداشتی است. ...

اطلاعات بیشتر

MBA

Dominican University of California
آمریکا, سان رافائل
MBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
Campus

دانشجویان کارشناسی ارشد امور بازرگانی آماده اکتشاف در محیط کسب و کار با سرعت در حال تغییر و بسیار رقابتی هستند. نامزدها در این کالیفرنیا MBA از طرز تئوری و عمل یاد می گیرند تا ...

اطلاعات بیشتر