MBASTUDIES

‏ پاره وقت سیدنی آمریکا را MBA ‏ جستجو کنید

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA دو سال مدرک سطح تحصیلات تکمیلی که افراد می توانند پس از گرفتن مدرک لیسانس دنبال است. درآمد MBA ممکن است کمک به فارغ التحصیلان به دست آوردن دانش مهم، مهارت ها و تجربه آنها نیاز به شروع یک حرفه ای در دنیای شرکت های بزرگ.

 

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

عادی است در ایلینوی، ایالات متحده واقع شده است. این شهرستان با استفاده از نهاد که ارائه دو سال، برنامه درجه چهار و کاردانی چهار سال کاملا معتبر قطع. 24 پارک ها، موزه ها، مرکز آموزش رقیب و مسیرهای پیاده روی توسط شهر عادی امکانات تفریحی عمده در شهرستان.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید سیدنی آمریکا 2020‏ دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی پاره وقت

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

College of Business, Illinois State University
آمریکا, طبیعی
MBA
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
Campus

در دانشگاه دولتی ایلینوی، ما یک برنامه MBA با استانداردهای بالا ارائه می دهیم که به دانشجویان پاسخ می دهد. این یک برنامه است که متناسب با نیازهای دانش آموزان نیمه وقت و تمام و ...

اطلاعات بیشتر