MBASTUDIES

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2021‏

آیا در دانشگاه میسوری امور خارجه، دانشگاه شمال غرب میسوری امور خارجه، دانشگاه پارک یا دانشگاه وبستر، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از یک مدرسه کسب و کار معتبر در میسوری می تواند دانش کسب و کار ضروری و مهارت به هر مقطع کارشناسی 'ها رزومه اضافه کنید. برنامه های MBA تضمین کارفرمایان که دارنده این مدرک به طور موثر می تواند ارتباط برقرار، ارزیابی و حل مشکلات، مقابله با چالش ها، منجر به یک تیم، تصمیم گیری دشوار با استفاده از کارآمد، تفکر تحلیلی، و بیشتر. درجه MBA حرفه فارغ التحصیل مناسب برای دانش آموزان و یا حرفه ای کار با تخصص در تقریبا در هر رشته دانشگاهی، از جمله طبیعی علوم، هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی، مهندسی و یا کسب و کار می باشد.

دانش آموزان چه MBA نیاز به مطالعه را به صورت تمام وقت یا پاره وقت، در سنت لوئیس، مریویل، میزوری و یا اسپرینگ فیلد، فرصتی است برای اکثر متقاضیان در مدارس در ایالت میسوری وجود دارد.علاوه بر این، تخصص خاص در دسترس برای دانشجویان MBA، که رشته خود تمرکز و حتی بیشتر به سمت مسیر شغلی پیشنهادی خود را وجود دارد. به عنوان مثال، دانشگاه وبستر ارائه می دهد MBA تمرکز جهانی تجارت، در حالی که دانشگاه ایالتی شمال غرب میسوری ارائه می دهد تاکید اطلاعات مدیریت فناوری.

پایین به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد چگونه شما می توانید برای برنامه MBA در میسوری، امروز اقدام کنید! شما می توانید اطلاعات بیشتر را درخواست می شود با پر کردن یک فرم وب کوتاه و آسان به شما فرستاده می شود، به طور مستقیم از مدارس کسب و کار در دولت،.

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

Missouri Baptist University
MBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه MBA است برای حرفه ای ها کسب و کار فعال و افراد با مدرک کارشناسی طراحی شده است، بدون در نظر گرفتن غلظت درجه. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی

Fontbonne University Eckelkamp College of Global Business and Professional Studies
MBA
انگلیسی

با یک برنامه کارشناسی ارشد که برای ارائه دانش عمیق و نظریه سازمانی مورد نیاز شما در قالبی متناسب با برنامه فعلی حرفه ای خود ، حرفه خود را به بالاترین سطوح مدیریت شرکتی برسانید ...

اطلاعات بیشتر