MBASTUDIES

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های هدف به رفع ابهام برخی از مناطق پیچیده ترین اما مهم رهبری کسب و کار، گذاشتن پایه برای همه دانش آموزان به موفقیت برنامه ریزی، سازماندهی، کارکنان، مستقیم، کنترل و یا بودجه در سازمان خود را پس از فارغ التحصیلی. بسیاری از فارغ التحصیلان از انواع زمینه های علمی در رفتن به مطالعه برای MBA خود، آن را به عنوان نشان داده شده است برای اضافه کردن یک مزیت رقابتی به ترین رزومه حرفه ای است. برنامه های MBA در آیداهو دانش آموزان این فرصت را به تخصص در زمینه های مختلف مختلف کسب و کار بیشتر افزودن ارزش به تجربه قبلی خود را با دانش و مهارت های اضافی.

متقاضیان به برنامه های MBA در آیداهو باید آماده به کامپایل یک بسته نرم افزار است که شامل نمرات از مطالعات کارشناسی خود، سایر مواد برنامه، و، برای دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر انگلیسی زبان کشور، TOEFL و یا آزمون استاندارد زبان انگلیسی تسلط مشابه ممکن است مورد نیاز .برنامه های MBA در آیداهو را حدود دو سال برای تکمیل، بسته به نوع برنامه، دانش آموزان 'نیاز و برنامه مطالعه.

اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونه شما می توانید در یک برنامه MBA در دانشگاه های معتبر و یا مدرسه کسب و کار در آیداهو ثبت نام هستند، به سادگی پایین کلیک کنید و به بیشتر بخوانید، امروز!

نتایج Filter

MBA

Madonna University
MBA
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

شغل خود را با یک مدرک MBA از Madonna University تسریع کنید! برنامه ما دانشجویان را با درجه های کسب و کار و درجه های غیر کارشناسی آماده می کند تا در محیط کار و محیط کاری پیچیده ...

اطلاعات بیشتر