MBASTUDIES

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) به فارغ التحصیلانی اعطا می شود که یک برنامه تحصیلی که در آن جنبه های مختلف دنیای تجارت از جمله بازاریابی، امور مالی، حسابداری و منابع انسانی مورد بررسی قرار گرفته است را به اتمام رسانده اند. این درجه هم یک درجه حرفه ای و هم یک درجه پایانی است.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

کانوی شهرستان، آرکانزاس با جمعیت کمتر از 70000 است با نام مستعار "شهر کالج". این یک موقعیت عالی برای آموزش بعد از متوسطه است.

‏ MBAs سیدنی آمریکا را مقایسه کنید 2021‏

نتایج Filter

MBA

Coastal Carolina University E. Craig Wall Sr. College of Business
MBA
انگلیسی

در یک سال MBA خود را کسب کنید. کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در CCU گزینه های آنلاین ، رو در رو یا ترکیبی را ارائه می دهد. برنامه ما مهارت های تجزیه و تحلیل ، عملی و بین ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Coastal Carolina University Online
MBA
انگلیسی

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) مهارت های تجزیه و تحلیل ، عملی و بین فردی را لازم دارد که متخصصان کسب و کار برای تصمیم گیری حیاتی در یک محیط تجاری به طور فزاینده پیچیده نی ...

اطلاعات بیشتر