MBA

Alvernia University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA

Alvernia University

شما هم اکنون می توانید ACBSP Accredited MBA را از یک دانشگاه رتبه بندی شده در ایالات متحده آمریکا برای کمتر از 15،000 دلار دریافت کنید!

واقع در منطقه بزرگ متروپولیتن فیلادلفیا، 8 بزرگترین اقتصاد شهری در ایالات متحده آمریکا، Alvernia University برای دانشجویان بین المللی فرصت های عالی برای به دست آوردن یک آموزش و پرورش با کیفیت بالا و قرار گرفتن در معرض شرکت های پیشرو در ایالات متحده است. این دانشگاه در سال 1958 تأسیس شد و دانشگاه با جمعیتی بیش از 2900 دانشجو در رشته های کارشناسی و فارغ التحصیلان پشتیبانی می کند.

مدرک معتبر Alvernia MBA توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) تأیید شده است. این برنامه برای کار حرفه ای طراحی شده است که ارزش برابر در موفقیت های فکری و رشد حرفه ای دارد. کلاس های استاندارد سمعک در کالج پردیس در Reading، پنسیلوانیا ارائه می شود. کلاس های شبانه در مکان های مختلف در منطقه فیلادلفیا ارائه می شود. پس از اتمام سال تحصیلی اول، دانشجویان بین المللی مجاز به دنبال تعلیم و تربیه (CPT)، ارائه تجربه و قرار گرفتن در معرض در شرکت های بزرگ ایالات متحده.

فرصت های تحصیلی جذاب برای دانشجویان بین المللی نیز در دسترس است. پس از بورس تحصیلی، هزینه تحصیل در رشته MBA (30 اعتبار ساعتی) فقط 14،650 دلار آمریکا است. این یکی از تنها چند برنامه معتبر ACBSP نیست که نیاز به GMAT داشته باشد. گزارش های تحقیقاتی نشان می دهد که پس از فارغ التحصیل شدن MBA شروع به پرداخت 41-50٪ بیش از قبل از پرداخت MBA. MBA شروع حقوق در ایالات متحده می تواند از 55،000 دلار به 85،000 دلار آمریکا بسته به تمرکز و تجربه.

هزینه کارشناسی ارشد و بورس تحصیلی

کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. این دانشگاه 30 و 39 اعتبار ساعتی MBA (39 ساعت اعتبار برای دانش آموزانی که قبلا تحصیل نکرده اند) ارائه می دهد.

شرایط پذیرش

حداقل 6.5 آیلتس (یا معادل آن) و حداکثر 3.0 GPA برای پذیرش لازم است. Alvernia MBA یکی از تنها چند ACBSP معتبر برنامه های MBA به لغو GMAT مورد نیاز است.

برنامه MBA روزانه

برنامه روز MBA Alvernia برای دانش آموزان تمام وقت است که به دنبال تکمیل MBA خود فقط یک سال است. این برنامه برای دانش آموزانی است که اخیرا مدرک کارشناسی خود را به پایان رسانده اند و یا تجربه شغلی اولیه دارند.

این برنامه ایده آل برای دانش آموزانی است که اخیرا مدرک کارشناسی خود را با تجربه حرفه ای اولیه یا کسانی که به دنبال یک برنامه MBA تمام وقت هستند را کامل کرده اند.

برنامه انعطاف پذیر، کاربردی و اخلاقی ما به شما یک رویکرد جامع برای پیشرفت مدیریت کسب و کار و پیشرفت های جدید در هر حرفه ای که نیازهای حرفه ای را در آن رشد می کند، به شما می دهد. ما خودمان را در ارائه یکی از پیشرفته ترین برنامه های MBA در پنسیلوانیا شرقی هستیم.

یادگیری و توجه شخصی.

اندازه کوچک کلاس ما به اطمینان از یادگیری و توجه شخصی کمک می کند. و فرهنگ تعاونی ما بر کار با دانش آموزان دیگر برای رسیدن به اهداف تمرکز می کند - یک مهارت قدرتمند و ضروری در محیط کسب و کار پیچیده و سریع گام امروز. شما همچنین مهارت های کسب و کار خود را در طول آخرین ترم گذشته با یک پروژه نهایی شخصی در یک دوره کوهنوردی که Seminar Leadership اجرایی می نامیم قرار می دهیم.

از دانشکده ها و مدرسان کسب و کار شناخته شده یاد بگیرید.

اعضای هیات علمی کسب و کار ما و مربیان تخصص حرفه ای در زمینه دنیای مدرن را دارند. متعهد به پیشرفت تحصیلی خود، اعضای هیات علمی به طور مداوم برای آنچه که در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد، تعمق می کنند.


برنامه MBA شبانه

شرکت در کلاس های دانشگاه در دانشگاه Reading، Pottsville یا Pottstown. با شش دوره شتابی 7 هفته ای یک ساله، برنامه MBA ما به شما امکان می دهد که درجه خود را با سرعت بیشتری نسبت به برنامه های سنتی کسب کنید. دانش آموزان می توانند مدرک خود را به عنوان یک سال کامل.

کسب مدرک کارشناسی (MBA) در Alvernia University در مورد آینده به همان اندازه که در حال حاضر است، بسیار مهم است. ما آموزش های غنی و نوآورانه ای در کسب و کار ارائه می دهیم که ارزش آن را در اقتصاد مداوم در حال تغییر می کند. ما خودمان را در ارائه یکی از پیشرفته ترین برنامه های MBA در پنسیلوانیا شرقی هستیم.

برنامه انعطاف پذیر، کاربردی و اخلاقی ما به شما یک رویکرد جامع برای پیشرفت مدیریت کسب و کار و پیشرفت های جدید در هر حرفه ای که نیازهای حرفه ای را در آن رشد می کند، به شما می دهد.

مدرک خود را در زمان و هدف دریافت کنید.

دوره برنامه MBA ما به شما امکان می دهد که درجه خود را با سرعت بیشتری نسبت به برنامه های سنتی کسب کنید. اکثر دانش آموزان در مدت 7 هفته دو کلاس را در نظر می گیرند که به دانش آموزان امکان می دهد که حداقل یکسال را تکمیل کنند. فرمت های مختلف کلاس و اسلات زمانی در شب وجود دارد که می توانید از آن برای کمک به تناسب سبک زندگی شلوغ خود استفاده کنید. کلاسهای MBA در چندین دانشگاه در Reading، Pottsville و Pottstown ارائه می شوند که برای بسیاری از جوامع منطقه مانند Harrisburg، Allentown، Lancaster، Kutztown و Philadelphia قابل دسترسی است. این به این معنی است که شما می توانید کلاس های دانشگاه را که برای شما راحت تر است، انتخاب کنید.

یادگیری و توجه شخصی.

شما یک دوره تحصیلی خواهید داشت که متناسب با نیازها و منافع فردی شما بر اساس فرمت های دوره ای انعطاف پذیر - آنلاین، مخلوط، و کلاس درس است. اندازه کوچک کلاس ما به اطمینان از یادگیری و توجه شخصی کمک می کند. و فرهنگ تعاونی ما بر کار با دانش آموزان دیگر برای رسیدن به اهداف تمرکز می کند - یک مهارت قدرتمند و ضروری در محیط کسب و کار پیچیده و سریع گام امروز. شما همچنین مهارت های کسب و کار خود را در طول آخرین ترم گذشته با یک پروژه نهایی شخصی در یک دوره کوهنوردی که Seminar Leadership اجرایی می نامیم قرار می دهیم.

تاریخ شروع

ژانویه، مه و آگوست

مدت زمان

12-24 ماه

فرصت های تحصیلی و شغلی در ایالات متحده آمریکا

به دلیل شهرت خود برای ارائه آموزش در سطح جهانی، ایالات متحده بزرگترین دانشجوی دانشجویی بین المللی در جهان است. این توسط 61 دانشگاه در رتبه بندی 100 رتبه برتر جهان پشتیبانی می شود.

با این حال، این فرصت فراتر از کسب مدرک است. دانشجویان بین المللی در مورد ویزای F-1 نیز به لحاظ قانونی از طریق تحصیل در شرکت های بزرگ از طریق دوره های آموزشی دوره ی آموزشی (CPT) در طول تحصیل و همچنین آموزش عملی اختیاری (OPT) که پس از فارغ التحصیلی برگزار می شود، ارائه می شوند. اگر یک دانش آموز در حال تحصیل در رشته های STEM (علوم، فناوری، مهندسی یا ریاضیات) است، می توانند به صورت قانونی OPT را دنبال کنند و تمام مدت کار را تا 3 سال انجام دهند. در سطح کارشناسی ارشد، این می تواند به دانش آموزان دسترسی پیدا کند که با حقوق قابل توجهی دست و پنجه نرم می کنند، بازده خوبی در سرمایه گذاری و ایجاد یک بستر برای حرفه ای معنی دار فراهم می کند. با افزایش نرخ بیکاری در سطح پایین رکورد (4.1٪ در ژانویه 2018)، هیچ وقت برای سرمایه گذاری در تحصیل در ایالات متحده آمریکا بهتر نبود.

یکی دیگر از ویژگی های دانشگاه های ایالات متحده فرصتی برای دسترسی به بورس تحصیلی با ارزش است. بسیاری از دانشگاه ها بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی را برای عملکرد تحصیلی ارائه می دهند.

منطقه بزرگ شهری فیلادلفیا بزرگترین شهر بزرگ در ایالات متحده آمریکا است. دانشجویان بین المللی که با مدرک Alvernia University می شوند، به کارفرمایان عمده ای از ایالات متحده دسترسی پیدا خواهند کرد. این برنامه به شدت توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP.org) مورد ارزیابی قرار گرفته و برای کارشناسان حرفه ای طراحی شده است که ارزش برابر در موفقیت های فکری و رشد حرفه ای دارند. کلاس های استاندارد سمعک در کالج ریدینگ، پنسیلوانیا و کلاس های شبانه در چندین مکان در منطقه فیلادلفیا در پردیس ها ارائه می شود. کلاس های کسب و کار پیش نیاز برای دانشجویان بدون مدرک کارشناسی نیز در دسترس هستند.

فرصت های تحصیلی جذاب برای دانشجویان بین المللی نیز در دسترس است. پس از بورس تحصیلی، هزینه تحصیل در رشته MBA (30 اعتبار ساعتی) فقط 14،650 دلار برای دانشجویان نیجریه است. این یکی از تنها چند برنامه معتبر ACBSP نیست که نیاز به GMAT داشته باشد. گزارش های تحقیقاتی نشان می دهد که پس از فارغ التحصیل شدن MBA شروع به پرداخت 41-50٪ بیش از قبل از پرداخت MBA. MBA شروع حقوق در ایالات متحده می تواند از 55،000 دلار به 85،000 دلار آمریکا بسته به تمرکز و تجربه.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
Alvernia University

آخرین به روز رسانی November 3, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
می 2019
Duration
مدت زمان
12 - 24 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - Reading, Pennsylvania
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : می 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
آمریکا - Reading, Pennsylvania
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
می 2019
آمریکا - Reading, Pennsylvania
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
آمریکا - Reading, Pennsylvania
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات