Filter
MBA
آمریکا North Carolina Chapel Hill نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت، در لیگ خود هستند. MBA پیشنهاد دانشگاهی سنتی برای مدیریت آموزش و پرورش است. دانشگاه پاسخ به سوالات از کسب و کار برای یک مدرک دقیق و عمیق برای مدیران آینده و مدرن بر اساس عنوان استاندارد. در اغلب موارد، به عنوان MBA یا MBA و در مخالفت با کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) یا کارشناسی ارشد (MA) آن بدون شک نقاط به یک برنامه صرفا کوتاه.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است به فارغ التحصیلان پس از اتمام دو سال تحصیل در پوشش مباحث پیشرفته و تخصصی مانند کسب و کار، مدیریت، امور مالی و حسابداری ارائه شده است. درآمد MBA می توانید فارغ التحصیلان یک مزیت رقابتی نسبت به سایر متقاضیان کار در بازار کار تهاجمی است.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شهر چپل هیل، کارولینای شمالی دارای جمعیت مناسب از کمتر از 60،000. این است که به لقب "Foodiest شهر کوچک در امریکا" برای مکان های متعدد خود را برای لذت بردن از غذاهای آمریکایی است. این یک دانشگاه بزرگ دولت است.

‏ درجه های MBA سیدنی آمریکا را ببینید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
آمریکا
North Carolina
Chapel Hill
نوع تحصیل
سرعت
UNC System International Recruitment Consortium

خوش آمدید به برنامه MBA در کالج تجارت و اقتصاد در کارولینای شمالی A. ... [+]

خوش آمدید به برنامه MBA در کالج تجارت و اقتصاد در کارولینای شمالی A.

کارولینای شمالی A

مدرک MBA ما فارغ التحصیل حرفه ای، درجه کارشناسی است، که دانش آموزان را با درک کامل از ضروریات اصلی کسب و کار (به عنوان مثال اقتصاد، حسابداری، مالی، مدیریت، و غیره) و سپس مطالعه شدید در یکی از سه غلبه کسب و کار: حسابداری، انسان مدیریت منابع و مدیریت زنجیره تامین . این غلظت ها نشان دهنده زمینه های تجاری است که در اهمیت حرفه ای و فرصت های شغلی رشد می کنند.... [-]

آمریکا Chapel Hill
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی