MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2019‏

میامی برای جهت گیری جهانی آن تحسین و توپی را برای کسب و کار بین المللی است. با MBA در میامی، شما امکان دسترسی به تمام مناطق زیبا فلوریدای جنوبی، و گزینه های بی پایان برای رشد حرفه ای به عنوان شبکه ملی و بین المللی کسب و کار خود را به شما ساخت وجود دارد.

مطالعه برای MBA خود را در میامی در برخی از برنامه های MBA بالا در ایالات متحده است. MBA میامی فارغ التحصیلان که در رفتن به مدیران شرکت ها بالا، و یا کسب و کار موفق خود تولید می کند. مطالعه از جمله موضوعات کسب و کار به عنوان مالی جهانی بازار، رفتار سازمانی، و شرکت مالی برای به دست آوردن یک پایه کسب و کار جامد و همچنین مهارت های لازم برای تفکر انتقادی و استراتژیک برای تصمیم گیری کسب و کار جهان واقعی است. با MBA در میامی، دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت تغییر در محیط زیست جهانی همواره در حال تغییر و خواهد شد برای شغل در بازار کسب و کار رقابتی آماده شده است.

تحقق اهداف آموزشی خود را با MBA در میامی!شروع با استفاده از پیمایش از طریق گزینه های زیر و پیدا کردن آنچه شما در انتظار!

نتایج Filter

MBA در کارآفرینی اجتماعی و اقتصادی

ISEAD Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

توسعه دانش و مهارت برای مقابله با چالش های پیچیده و در حال تحول از توسعه پایدار و همبستگی، ترویج کارآفرینی پایدار در مناطق محروم، استفاده از فن آوری های مدیریت کسب و کار در خدمت ایجاد ثروت و اشتغال.

MBA در تجارت بین المللی

ISEAD Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

توسعه شیوه های که مسئولیت رسیدگی به فرآیندهای کسب و کار تدارکات، و مهارت های استراتژیک یک شرکت است که در عمل در یک مفهوم جهانی و مهارت های فردی به ورزش یک ترانسفورماتور و رهبری عمیقا انسانی با خطوط واضح و روشن از تعلق در نظر عامل عمومی است.

MBA در امور مالی

ISEAD Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

توسعه صلاحیت در مدیریت مدیریت بهره برداری از کسب و کار از صورتهای مالی مشترک، شرایط مالی مانع از وضعیت عملیاتی فعلی و سرمایه گذاری.

MBA در مدیریت

ISEAD Business School
آنلاین تمام وقت پاره وقت درخواست اطلاعات اسپانیا Madrid کلمبیا Bogotá آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

این برنامه محتوای واحد و روش، که در آن دانش آموزان، قدرت توسط معلمان، توسعه توانایی خود را برای شناسایی و تصمیم بگیرند که چه در هر وضعیت کسب و کار مهم است، یادگیری به اولویت بندی در مدیریت تلاش و رفتن امکان پذیر هدف است با استفاده از این فرصت.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی

Marconi International University - Miami
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 18 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

IMBA به طور خاص برای افرادی که با اهداف بالا دست به گریبان دارند، می خواهند گام های بعدی را در مسیر شغلی خود بگشایند، تمرکز خود را بر توسعه یک حرفه ی جهانی به عنوان یک سطح تصمیم گیری استراتژیک برای پیشبرد تئوری کسب و کار و مدیریت.

MBA

Johnson & Wales University
پردیس دانشگاهی آنلاین 12 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Providence Miami Denver + {تعداد} بیشتر

آیا می خواهید حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانید؟ برنامه MBA ما در سطح جهانی که چهارمین بزرگترین در نیو انگلند است (پشت تنها دانشگاه هاروارد، BU و MIT) و در پردیس های ما شمالی و میامی و دنور تقلید شده است، طراحی شده است تا با برنامه های حرفه ای کار کند و حتی می تواند در 12 ماه ها.

MBA یادگیری ترکیبی - میامی

Babson College
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 21 ماهها درخواست اطلاعات آمریکا Miami + {تعداد} بیشتر

کسب MBA با رتبه بالا در حالی که متعادل کردن زندگی شخصی و حرفه ای شما. حرفه خود را با دوره های عملی در مدیریت کسب و کار و رهبری کارآفرینی پیشرفت دهید، که می توانید بلافاصله به آن عمل کنید. شبکه خود را با گروهی از همتایان برجسته و اعضای هیئت علمی درمی یابید.