MBAtahsilat.com

‏ برتر برنامه های MBA سیدنی آمریکا 2019‏

اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) از طریق انجام الزامات برنامه کارشناسی ارشد در یک مدرسه بازرگانی امکان پذیر است. بسیاری از مدارس عالی گزینه های تمام وقت، پاره وقت یا آنلاین را ارائه می نمایند تا بتوانید مدرک خود را در رشته مدیریت بازرگانی اخذ نمائید.

MBA برنامه طراحی شده برای دانش آموزانی که می خواهند برای پیشبرد مهارت های علمی خود و اعمال آنها را به زندگی واقعی شرایط کسب و کار واقعی است. این دانش آموزان را هدایت کند تا منعکس کننده و خود را از نظر انتخاب حرفه آینده خود را عوض کنید. دانش آموزان به درک گسترده ای از وظایف کلیدی طیف وسیعی از مناطق کسب و کار کسب و استفاده از این مهارت به منظور کمک به مسیر استراتژیک از یک کسب و کار.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

‏ تحصیلات بازرگانی سیدنی آمریکا را جستجو کنید 2019‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار

Unicaf University (ZM)
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 18 - 24 ماهها زمان ثبت نام باز است قبرس Larnaca آمریکا New York یونان Athens رومانی Bucharest بریتانیا London مصر Cairo غنا Accra مالاوی Lilongwe موریس Port Louis کنیا Nairobi نیجریه Lagos سومالی Mogadishu زامبیا Lusaka اردن Irbid Cyprus Online + {تعداد} بیشتر

برای هر دانش آموز کسب و کار گرا و یا حرفه ای کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار دروازه ورود به موفقیت است. MBA فوق العاده دانشگاهی Unicaf آماده فارغ التحصیلان خود را برای دنیای کسب و کار بسیار خواستار است و فرصتی عالی برای دانشجویان کارآفرینی بلندپایه و یا متخصصان حرفه ای برای افزایش شغلی خود را فراهم می کند.

MBA - کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

University of South Wales Online Programmes through UNICAF
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 18 - 24 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا New York یونان Athens رومانی Bucharest بریتانیا London مصر Cairo غنا Accra مالاوی Lilongwe موریس Port Louis نیجریه Lagos سومالی Mogadishu زامبیا Lusaka اردن Irbid قبرس Cyprus Online + {تعداد} بیشتر

این دوره MBA پویا از علاقه می شود اگر شما را در، یا خواهان، موقعیت های ارشد مدیریتی و خواهد دید و مهارت های مورد نیاز در محیط امروز ساخت.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Long Island University, Post Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 5 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Brookville + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی (MBA) باز می کند تا فرصت های حرفه ای را فراتر از بخش مالی باز کند. در واقع، فناوری اطلاعات، انرژی، داروسازی و مراقبت های بهداشتی از جمله صنایع است که رشد دو رقمی در استخدام MBA در سال گذشته را نشان می دهد و انتظار می رود که فارغ التحصیلان کارشناسی MBA در سراسر جهان در سراسر جهان مطرح شوند، طبق بررسی 2014 GMAC Corporate Employers Survey.

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

Rensselaer Polytechnic Institute, Lally School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Troy

برنامه های Lally MBA به منظور شناخت تکنولوژی و نوآوری، به توسعه مهارت های دانش آموزان در مدیریت نوآوری های تکنولوژیکی و استفاده از آخرین تکنولوژی ها برای کمک به عملیات تجاری کمک می کند.

سیراکوس MBA

Syracuse University - Whitman School of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 2 سال ها سپتامبر 2019 آمریکا Syracuse

برنامه تمام وقت Syracuse MBA طراحی شده است تا شما را با یک تجربه مشترک و سفارشی که شما را برای موفقیت در بازار جهانی در حال تغییر در حال حاضر آماده می کند. از طریق دنیای واقعی، تجربیات یادگیری عملی و تخصص های عمیق، مهارت هایی را برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر به دست خواهید آورد.

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

London School of Planning and Management
آنلاین تمام وقت 12 ماهها زمان ثبت نام باز است بریتانیا London آمریکا New York + {تعداد} بیشتر

البته توسعه داده شده است به بینش و درک درستی از اصول و تئوری های در بازاریابی است. آن را به شما فراهم می کند با مهارت های بازاریابی معاصر مورد نیاز برای تصمیم گیری مهم کسب و کار.

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی: مالیات

St. John's University Online
آنلاین تمام وقت پاره وقت 18 - 36 ماهها سپتامبر 2019 آمریکا Queens + {تعداد} بیشتر

در برنامه مالیاتی آنلاین برنامه MBA از دانشکده تجارت توبین سنت جان، دانش و مهارت فنی قابل قبول را برای تفسیر قوانین و مقررات پیچیده مالیاتی به دست خواهید آورد.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Touro College
پردیس دانشگاهی پاره وقت 2 - 3 سال ها سپتامبر 2019 آمریکا New York

برنامه MBA ما شما را با مهارت های رهبری عملی و دانش پیشرفته برای پیشرفت در موقعیت های مدیریتی تجهیز می کند.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

College of Saint Rose
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 - 2 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Albany

به عنوان نامزد MBA در سنت رز، شما یک پایه پیشرفته در هر جنبه از کسب و کار و توانایی به اکسل در محیط کسب و کار سرعت در حال حرکت امروز شود. دوره های هسته ای را پوشش طیف گسترده ای از مهارت های مدیریتی و رهبری، در حالی که دانش آموزان می توانند دروس انتخابی برای توسعه دانش در عمق حسابداری، بازاریابی، امور مالی، منابع انسانی، و یا فن آوری استفاده کنید.

استاد مدیریت امور مالی - لیو بروکلین

Long Island University
پردیس دانشگاهی سپتامبر 2019 آمریکا New York

مدرک کارشناسی ارشد مدرک 36 تا 63 اعتبار (تعداد اعتبارات بر مبنای دوره کارشناسی کارشناسی شما است) پایگاه دانش و مهارت هایی را فراهم می کند که حرفه ای را برای کسب رهبری در کسب و کار با ارائه یک برنامه جامع که نیازهای یک تغییر، محیط کسب و کار جهانی. این برنامه به صورت پاره وقت در طول شبانه روز و تعطیلات آخر هفته با ترم های 15 تا 7 هفته ارائه می شود تا برنامه های حرفه ای شغلی را که علاقه مند به پیشرفت حرفه های خود هستند علاقهمند کند.

جانسون کورنل تانگ MBA

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال درخواست اطلاعات آمریکا Ithaca

رانده شده توسط صنعت، ساختار توسط استودیو - یک MBA با تکنولوژی متمرکز در نیویورک.

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - حسابداری

Rochester Institute of Technology (RIT)
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 1 - 2 سال ها آگوست 2019 آمریکا Rochester + {تعداد} بیشتر

کسب مهارت های کسب و کار جهانی و تکنولوژی که فراتر از حسابداری و مدیریت مالی است.

MBA - امور مالی و حسابداری

Utica College Online
آنلاین پاره وقت 2 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Utica

30 اعتبار آنلاین MBA برای ارتباط در دنیای کسب و کار امروز طراحی شده است. مهارت های پیشرفته را با برنامه درسی متمرکز بر نتیجه، تخصیص رهبری به یک سازمان دنیای واقعی و ابزارهای شبیه سازی بازار استراتژی برای نتایج واقعی کسب و کار، در قیمت بسیار مقرون به صرفه بدست آورید. تخصصها عبارتند از: سیاست سایبر، امنیت سایبری، مالی / حسابداری، مدیریت مراقبت های بهداشتی، مدیریت بیمه و ریسک، و یک گزینه عمومی که دانش آموزان می توانند تخصص خود را بسازند.

دو درجه در مدیریت

PFH Private University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 19 - 24 ماهها اکتبر 2019 آلمان Göttingen آمریکا New York بریتانیا London فرانسه Bordeaux استرالیا Gold Coast + {تعداد} بیشتر

گزینه های دوگانه در PFH به شما فرصتی می دهد تا در دو کشور مختلف تحصیل کنید، با کسب دو دیدگاه مختلف و کسب دو درجه تحصیلی. داشتن مدرک تحصیلی از دو مؤسسه دبیرستانی و دو کشور، تقویت شغلی عظیم است - نه تنها اگر می خواهید در آلمان، فرانسه، انگلستان، ایالات متحده آمریکا یا استرالیا کار کنید که در آن دانشگاه های شریک زندگی ما قرار دارند.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

DeVry University
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت 3 ترم ها زمان ثبت نام باز است آمریکا Chicago New York Pomona Fremont Los Angeles + {تعداد} بیشتر

اگر هدف شما در حال حرکت است به جلو در زندگی حرفه ای خود، programs1 MBA ما می تواند یک کلید موفقیت شما. با یک برنامه آموزشی MBA جامع پوشش دانش نظری مانند شیوه های مدیریت شرکت های بزرگ و کسب و کار شرکت