$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را مدیریت تدارکات

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک دکتری است. به طور کلی، دانشجویان برای پیشرفت چشم انداز شغلی و افزایش توانایی کسب درآمد خود، MBA را دنبال می کنند. MBA در مد… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مدرک دکتری است. به طور کلی، دانشجویان برای پیشرفت چشم انداز شغلی و افزایش توانایی کسب درآمد خود، MBA را دنبال می کنند.

MBA در مدیریت تدارکات چیست؟ این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای مدیریت استراتژیک تأمین منابع و محصولات برای انواع مختلف سازمان ها طراحی کند. دوره هایی که این برنامه را تشکیل می دهند، هدف آن توسعه مهارت های رهبری و مدیریت دانش آموزان و همچنین تحریک تفکر فکری آنها است تا بتوانند به موقع به مقابله با مسائل پیچیده مجهز باشند. دانش آموزان همچنین ممکن است پیشرفت های جدید و مداوم در مدیریت زنجیره تامین را مطالعه کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه به طور کلی مجهز به چندین مهارت مطلوب هستند که آنها را در زندگی دور خواهد کرد. علاوه بر مهارت های سازمانی و مدیریتی قوی که در هر زمینه ای مفید هستند، دانش آموزان نیز توانایی تامین و مدیریت منابع برای سازمان های کوچک و بزرگ را دارند.

هزینه یک MBA بسیار متفاوت است. عوامل تأثیرگذار مانند مکان مدرسه، مدت زمان برنامه و نوع آموزش (آنلاین یا در کلاس درس) ممکن است بر هزینه نهایی تأثیر بگذارد.

به دلیل پیچیدگی نقش، بسیاری از سازمان ها می توانند از فردی که دارای مدرک کارشناسی ارشد خود در مدیریت تدارکات است بهره مند شوند. فارغ التحصیلان ممکن است فرصتی برای پیگیری بسیاری از فرصت های شغلی هیجان انگیز، از جمله، اما نه محدود به تحلیلگر، logistician، مدیر کنترل موجودی، مدیر سیستم پشتیبانی، مدیر حمل و نقل و مدیر عملیات انبار. بسیاری از مشاغل در این زمینه مربوط به ارتش و دولت است.

افراد توانایی کسب MBA خود را از تعدادی موسسات معتبر دارند. با این حال، جایی که آنها در نهایت در نهایت به همه بستگی دارد به موقعیت، بودجه و تعهدات فعلی. دوره های آنلاین ممکن است برای افراد با انعطاف پذیری کمی در برنامه خود ترجیح داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Alexander College - Cyprus
لارناکا, قبرس

این دوره هم از نظر انعطاف پذیر و هم منحصر به فرد است و این امکان را برای دانشجویان و متخصصان مشاغل فراهم می کند تا در دوره های تخصصی خود از طریق Pathway تدارکات عمومی یا خصوصی ... +

این دوره هم از نظر انعطاف پذیر و هم منحصر به فرد است و این امکان را برای دانشجویان و متخصصان مشاغل فراهم می کند تا در دوره های تخصصی خود از طریق Pathway تدارکات عمومی یا خصوصی یا Pathway مدیریتی یاد بگیرند ، مدیریت و تمرین کنند. -
MBA
تمام وقت
18 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی