MBSC MBA تمام وقت

عمومی

شرح برنامه

هر کس می تواند یک MBA را انجام دهد با این حال، تعداد کمی از شرکت کنندگان محور هستند. ما یکی از چندین و تنها در منطقه بر اساس متدولوژی اندیشه و کارآفرینی (ETA) منحصر به فرد بابسون است که به دانشجویان اجازه می دهد تا "از طریق یادگیری متمرکز بر مشارکت کننده (PCL) " از طریق تمرکز مبتنی بر اشتراک و تبدیل شدن به عاملان تغییر ایجاد شوند.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

تفاوت MBSC MBA

طراحی شده از طریق همکاری جهانی

طراحی شده توسط بابسون، رهبر جهان در آموزش کارآفرینی، این برنامه با دانشکده MBSC سازگار است با واقعیت پادشاهی که بر اساس محلی مستقر است، در تعامل و مشاوره به جامعه تجاری مشارکت داشته و به طور فعال در ایجاد و توسعه یک اکوسیستم کارآفرینی در KAEC و منطقه است. برنامه MBA در عربستان سعودی Vision2030 را شبیه سازی می کند که باعث می شود آژانس کارآفرینی همراه با تأثیر مثبت اجتماعی به وجود آید

مدل یادگیری اکشن

MBA طراحی شده است تا به شرکت کنندگان توانایی تعادل اصول کسب و کار را با یک ذهنیت کارآفرینانه و توانایی در غلبه بر مشکلات نااطمینی، تغییر شرایط اقتصادی تبدیل کند. فلسفه اصلی آن، Thought and Action کارآفرینی (ETA) است، یک روش آموزشی که تحت عنوان Babson نامگذاری شده است. ETA به شرکت کنندگان کمک می کند تا از ابهام و از بین بردن ارزش های اقتصادی و اجتماعی در هر کجا که باشند.

یادگیری مبتنی بر مرکز (PCL)

در MBSC ، ما از روش متمرکز مبتنی بر شرکت استفاده می کنیم که دانش آموز را در مرکز فعالیت های کلاس درس قرار می دهد. PCL اجازه می دهد تا شرکت کنندگان با استفاده از عمل و بازتاب مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد (رهبری، کار گروهی، مهارت های مدیریت جهانی و دیگران) را بدست آورند. شرکت کنندگان هر دو روش نوآوری و چگونگی رهبری نوآوری، و نه فقط نوآوری را یاد می گیرند.

دانشکده استعدادهای درخشان کسب و کار

اعضای هیات علمی ما در کالج بابسون آموزش دقیق دارند. این برنامه آموزش منحصر به فرد، به دانشکده اجازه می دهد که برنامه درسی ما و سبک آموزشی را به واقعیت پادشاهی و منطقه برساند. به نوبه خود، این کمک می کند تا شرکت کنندگان یک فرایند تفکر ambidextrous، یادگیری برای تعادل عمل و آزمایش با تجزیه و تحلیل دقیق و درک عمیق از اصول کسب و کار و تشخیص زمانی که حالت فکر بیشتر از دیگران رضایت بخش است.

تمرین اصلی

این برنامه طراحی شده است تا به شما ابزار پیشرفته ای برای درک و اندازه گیری عملکرد یک سازمان و یک پروژه تجاری در آن سازمان ارائه دهد. همچنین، برنامه درسی اصلی به شما می دهد مهارت های شخصی که شما نیاز دارید که نگرش کارآفرینی و سبک رهبری کارآفرینانه را اتخاذ کنید. این ترکیبی از مهارت های سخت (فنی، برای محیط های قابل پیش بینی) و مهارت های نرم (شخصی، ایده آل برای محیط های نامشخص) به شما امکان نوآوری را هدایت می کند که ارزش اقتصادی و اجتماعی را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، آموزش مهارت های بین فردی مورد نیاز برای تفکر و عملکرد کارآفرینی را فراهم می کند.

تجربه آموزش امضا

بر اساس روش منحصر به فرد Babson's Thinking and Action کارآفرینی (ETA)، MBSC MBA تجارب یادگیری امضا (SLEs) را در برنامه درسی برای توسعه رهبران کارآفرینی ادغام می کند. SLE دعوت به توسعه یک پروژه شخصی است و امکان سنجی آن را در یکی از چهار حوزه تلقی می کند: کارآفرینی مستقل، کارآفرینی اجتماعی، توسعه کسب و کار خانوادگی و شرکت های سرمایه گذاری. هر دانش آموز دامنه ی اولویت خود را انتخاب می کند و یک کسب و کار واقع بینانه و قابل اجرا را ایجاد می کند که از آنها انتظار می رود که راه اندازی، مدیریت و رشد کنند.

اهداف آموزش MBA

  • دانش عمیق کارکردی رشته
  • اندیشه کارآفرینی
  • ارزش ها، زمینه و رهبری در یک دنیای متنوع
  • استدلال و ارتباط با روش های کمی و تکنولوژی

گزینه های انعطاف پذیر

دو فرمت طراحی شده اند که به نیازهای و ترجیحات دانشجویان ما، از جمله تعهدات خانوادگی آنها، بستگی دارد. مهم نیست که کدام یک از دو برنامه MBSC بهترین برنامه و تجربه شما را داشته باشد، می توانید مطمئن باشید که همان برنامه درسی اصلی را از همین دانشکده دریافت می کنید که MBSC MBA یک تجربه آموزشی منحصر به فرد است.

تمام وقت MBA

کلاس های برنامه کامل MBA در ماه سپتامبر شروع می شود و شما در ماه دسامبر 15 ماه بعد از آن دوره خود را کامل خواهید کرد. دانش آموزان معمولا از روز دوشنبه تا پنجشنبه 4 روز در هفته ملاقات می کنند. یک روز معمول برای دانشجویان تمام وقت MBA شامل حضور در کلاس ها، ملاقات با گروه ها برای کار بر روی پروژه ها، شرکت در باشگاه ها و سازمان هایی هستند که بخشی از آنها هستید و با دانشجویان دیگر MBA از طریق دوره های انتخابی و پروژه های غواصی ارتباط برقرار کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void ... اطلاعات بیشتر

MBSC aims to develop a new generation of transformative leaders who think creatively and act boldly. The Kingdom needs more job creators and not just job consumers. MBSC is designed to fill this void by creating Entrepreneurs of All Kinds (EAK®). اطلاعات محدود