کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA - پایان نامه)

عمومی

شرح برنامه

دپارتمان مدیریت تجارت با هدف معرفی کلیه جنبه های عملی و نظری و اهداف این رشته به دانشجویان می باشد. علاوه بر دوره های مربوط به حوزه های عملکردی مانند مدیریت ، حسابداری ، امور مالی ، بازاریابی و منابع انسانی ، دوره هایی از قبیل فناوری اطلاعات ، علوم رفتاری ، ارتباطات ، اقتصاد و قانون تحت پوشش قرار می گیرد.

برنامه مدیریت بازرگانی Antalya Bilim University (MBA) با هدف آموزش مدیران برجسته شرکت ها و موسسات برگزار می شود. با توجه به اهمیت نیروی انسانی که روز به روز برای مشاغل در حال افزایش است و در دنیای جهانی تجارت امروز ، مدیران و رهبران شایستگی های مورد نیاز خود را فراهم می کنند و آنها را برای تمرین در زمینه های عملی فراهم می کند.

  • داوطلبان باید مدرک لیسانس را از دانشکده خارجی یا کالج دریافت کنند که حداقل چهار سال قبولی ملی داشته باشد یا معادل شورای آموزش عالی (YK) باشد. هیچ محدودیتی در بخش وجود ندارد.
  • این برنامه در کل 10 دوره (30 اعتبار) برای 3 ترم را شامل می شود. دانشجویی که در پایان این دوره شکست بخورد یا نتواند برنامه را تکمیل کند ، مطابق قانون 12 آیین نامه تحصیلات تکمیلی YÖK از موسسه آموزش عالی اخراج می شود.
  • زبان برنامه "ترکی" است.
  • به منظور فارغ التحصیلی ، دانشجویان علاوه بر دوره های عادی ، پروژه فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد را نیز آماده می کنند.
  • نمره ALES یا YDS برای پذیرش در برنامه موردنیاز نیست.
  • دوره های برنامه ABU MBA در پردیس شهر ABU (طبقه 7-8 طبقه بالاتر از Markantalya AVM) بین ساعت 19 تا 21:00 در روزهای هفته برگزار می شود.This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race. مسابقه شکارچیان / Unsplash
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. اطلاعات محدود