AACSB Accredited

MM FEB UGM مدرک کارشناسی ارشد مدرسه ای در اندونزی است که آموزش عالی کسب و کار را با استناد به اعضای هیات علمی قوی و متخصص، برنامه درسی پویا، فرآیند یادگیری مشترک و خلاقانه و فضای آکادمیک دانشگاهی ارائه می دهد. این برنامه در حال حاضر تنها نماینده برنامه MBA در اندونزی است که در سطح جهانی پذیرفته شده توسط AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار) مورد تایید قرار گرفته است.

این تعهد ما به طور مداوم بهبود کیفیت آموزش را نشان می دهد. این برنامه پرورش و توانایی بالقوه رهبری دانش آموزان را از طریق یک برنامه درسی پیشرفته همراه با فرآیندهای یادگیری نوآورانه و برنامه توسعه مهارت های نرم افزاری پیشرفته از طریق شبکه بین المللی ما از 37 دانشگاه معتبر بین المللی شریک در دانشگاه Yogyakarta و جاکارتا پیموده است.

چشم انداز

غنی شده توسط شبکه بین المللی پر جنب و جوش ما اما ریشه در حکمت محلی، ما توسعه رهبران کسب و کار استراتژیک با صداقت، خلاقیت و دانش مورد نیاز برای خدمت به جامعه است.

مأموریت

برای مدرک کارشناسی ارشد مدرسه بازرگانی در اندونزی در پیشبرد دانش کسب و کار و ترویج شیوه های کسب و کار پایدار و اخلاقی با افزایش چالش های بین المللی.

MBA برنامه

MMUGM سه نوع برنامه های آموزشی دانشگاهی را ارائه می دهد: برنامه منظم، برنامه بین المللی و برنامه اجرایی. برنامه اجرایی در دو مدل کلاس اجرا می شود: اجرایی کلاس A که در بعدازظهر و اجرایی کلاس B برنامه ریزی شده است که در روز شنبه (جاکارتا جمعه - شنبه) برنامه ریزی شده است.

سخنرانی ها و امتحانات در برنامه منظم و اجرایی در زبان اندونزی به چاپ رسیده است. در مورد برنامه بین المللی، سخنرانی ها، بحث های موردی، امتحانات و پایان نامه ها به طور کامل در زبان انگلیسی انجام می شود.

دانش آموزان در برنامه بین المللی باید مدرک دوگانه، تبادل دانش آموزان یا دوره های کوتاه مدت در دانشگاه های همکار خارج از کشور را انجام دهند.

در همین حال، دانشجویانی که در برنامه منظمی نیز فرصت دارند تا برای چنین مواجهه بین المللی به غیر از برنامه دوگانه تحصیلی درخواست دهند، اما به شرایط و مقررات اعمال می شود.

برنامه MMUGM در یک سیستم ترمینال با مصرف در ماه های فوریه و اوت فعالیت می کند. بنابراین، یک سال تحصیلی واحد شامل 2 ترم است، که در آن یک ترم شامل تقریبا 6 ماه است.

برنامه درسی MMUGM به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان را قادر می سازد تا مطالعات خود را در مدت زمان معقولی انجام دهند. طول دوره تحصیلی 18 ماه برای برنامه منظم، 24 ماه برای برنامه اجرایی، 24 ماه برای برنامه بین المللی دانشجویان و 30 ماه برای برنامه بین المللی - دو درجه می باشد. حداکثر طول مطالعه دو برابر طول دوره نرمال است.

برای تکمیل برنامه MBA، یک دانش آموز باید:

 1. تکمیل حداقل 48 اعتبار از جمله پایان نامه.
 2. کامل اجباری غیر لغو موضوع
 3. حداقل 3.00 GPA تجمعی بدون D و حداکثر دو Cs / C داشته باشید.
 4. دفاع از پایان نامه

48 ساعت اعتبار شامل 35 دوره اجباری، 9 ساعت نیم ساعت اعتبار (SCH) دوره های تمرکز، کارشناسی پایان نامه 1 SCH و 3 SCH پایان نامه.

ساختار دوره

انواع دوره ها

شرایط پذیرش دانشجویان خارجی

اسناد

 1. فرم درخواست کامل
 2. 4 رنگ پاسپورت رنگ عکس؛
 3. برنامه زنده (CV)؛
 4. نامه تشویق؛
 5. کپی اسکن معتبر. این باید برای دوره مطالعه معتبر باشد؛
 6. توصیه نامه از مدرسه / موسسه متقاضی؛
 7. توصیه نامه از سفارت / کنسولگری اندونزی؛
 8. گواهینامه و رونویسی دوره کارشناسی قانونی (به زبان انگلیسی)؛
 9. بیانیه سلامت خوب از دکتر متقاضی؛
 10. تست مهارت انگلیسی (حداقل TOEFL PBT: 550 / IBT: 80 / IELTS: 6.0)؛
 11. بیانیه شخصی (فرم ارائه شده است)؛
 12. بیانیه حمایت مالی (فرم ارائه شده است).

اسناد مورد نیاز توسط ایمیل (نرم افزار) و ارسال پست الکترونیکی (نسخه کپی) ارسال می شود

تمام اسناد بالا باید به زبان انگلیسی باشد. اگر اسناد در فرانسه باشد، آنها باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

فرآیند ثبت نام گام به گام

 1. پس از دریافت اسناد درخواستی، دفتر امور بین الملل (MMIA) MM FEB UGM آن را برای یک نامه ارائه (LO) از دانشگاه در نظر می گیرد. متقاضیان LO دریافت خواهند کرد که آنها را درخواست می کند تا مبلغ 632 دلار به هزینه اداری غیر قابل برگشت پرداخت کنند.
 2. هنگامی که آنها موافقت می کنند و پرداخت می کنند، OIA FEB UGM از متقاضیان درخواست یک کپی از رسید انتقال درخواست می کند. پس از اتمام هزینه پذیرش توسط بانک، OIA FEB UGM اسناد را برای نامه پذیرش (LoA) از UGM پردازش می کند.
 3. متقاضیان می توانند اطلاعات مربوط به دوره های ارائه شده، مقررات آکادمیک، دانشجویان و غیره را از طریق پست الکترونیکی دریافت کنند.
 4. دفتر امور بین الملل در UGM اسناد درخواست را به اداره آموزش عالی اندونزی برای پروانه تحصیلی پردازش می کند. معمولا مجوز تحصیل دو ماه طول می کشد.
 5. هنگامی که اجازه تحصیل در دسترس است، این دانشگاه به دانش آموزان کمک خواهد کرد تا برای تأیید اداره مهاجرت در جاکارتا برای ویزای محدود اقامت دائم (VITAS / Visa Tinggal Terbatas) موافقت کنند. حداقل سه یا چهار ماه برای ترتیب مجوز تحصیلی و تأیید VITAS لازم است.
 6. پس از تصویب تایید برای VITAS (مجوز VISA)، اداره مهاجرت آن را به سفارت اندونزی که در آن شما برای ویزا درخواست می کنید، تلکس می کند. برای تأیید مجوز VISA به سفارت اندونزی، لطفا از طریق سفارتخانه ای که برای آن درخواست می کنید اطلاع دهید.
 7. OIA FEB UGM از طریق ایمیل به شما تایید VITAS (VISA Authorization) را می دهد. با پذیرش این VITAS، می توانید برای ویزای محدود اقامت دائم (VITAS / Visa Tinggal Terbatas) در کنسولگری سفارت / کنسولگری اندونزی که شما به ما اطلاع داده اید درخواست دهید.
 8. ما به شدت پیشنهاد میکنیم که فقط با استفاده از ویزای اقامت محدود (VITAS / Visa Tinggal Terbatas) برای اندونزی به ترکیه بپردازید. بنابراین، قبل از صدور مجوز درخواست VISA باید منتظر تایید VITAS باشید.
 9. توصیه نمی شود که از ویزای دیگر مانند Visa VISA (VKSB) استفاده کنید. VKSB فقط 60 روز معتبر است و باید در طول اقامت خود هر ماه تمدید شود. حداکثر پسوند چهار بار است. اگر می خواهید بیشتر بمانید، باید درخواست ویزای جدید را از خارج از اندونزی درخواست کنید. وقت و پول بیشتری برای افزودن ماهانه VKSB هزینه می کند و ممکن است تمرکز شما را از مطالعه خود در اینجا منحرف کند. از این رو؛ ما VITAS را به جای VKSB توصیه می کنیم.

هزینه اداری غیر قابل بازگشت شامل هزینه غیر مجازی: اجازه تحصیل، اجازه اقامت، اجازه اقامت محدود (KITAS)، گزارش پلیس (STM و SKLD)، اجازه اقامت دائم (SKPPS)، مجوز خروج چندگانه و بیمه درمانی دانشگاه.

ظرف 7 روز پس از ورود به اندونزی دانشجویان بین المللی که دارای ویزیت محدود اقامت هستند (Visa Ijin Tinggal Terbatas / VITAS) باید بلافاصله به دفتر امور بین الملل UGM گزارش دهند.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژوئن 9, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
18 - 24 
تمام وقت
Price
68,000,000 IDR
کلاس منظم: 68،000،000 ريال؛ برنامه منظم کلاس بین المللی: 80،000،000RP؛ کلاس اجرایی: 79،000،000 ريال
Deadline
درخواست اطلاعات
3rd batch of registration and document submission deadline
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
3rd batch of registration and document submission deadline
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
3rd batch of registration and document submission deadline
End Date

فوریه 2020