MBA اجرایی - برنامه معتبر بین المللی در رم

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

3 دلیل برای درخواست SSM MBA امروز

 1. مدرک MBA ما در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا معتبر است.
 2. MBA خود را در 1 سال تمام کنید!
 3. مطالعه در مرکز زیبای تاریخی رم ، ایتالیا!

اعتبار نامه ها

 • INSEEC دانشگاهی است که طبق قوانین وزارت آموزش عمومی در فرانسه و اتحادیه اروپا اعتبار دارد.
 • SSM یک مدرسه مورد تأیید یونسکو / انجمن بین المللی دانشگاه ها است
 • SSM از طریق IACBE معتبر است
 • SSM یک موسسه آموزش عالی دارای مجوز است که توسط EduQua تأیید شده است
 • SSM یک مؤسسه معتبر توسط وزارت امور ایثارگران ایالات متحده است

برنامه MBA اجرایی در دانشکده مدیریت سوئیس به طور خاص برای افراد با مشاغل پرمحتوا که به دنبال ادامه تحصیل هستند طراحی شده است. برنامه درسی ابتکاری و محیط یادگیری مشارکتی به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های خود را در مورد مشکلاتی که در بازار امروز با آن روبرو هستید بکار بگیرید. دانشکده برجسته شما را در معرض ایده ها و شیوه های برتر قرار می دهد.

این برنامه بر اساس یک برنامه درسی اصلی متشکل از 12 دوره مدیریت عمومی ، 3 دوره تخصصی و یک پروژه پایان نامه یا یک برنامه تجاری است. این برنامه برای تجهیز متخصصان به شایستگی های لازم برای یک حرفه موفق در سطح مدیریتی و فراتر از آن طراحی شده است.

برنامه درسی مشترک

 • رهبری و رفتار سازمانی
 • مدیریت منابع انسانی
 • مهارت های مذاکرات بین المللی
 • مدیریت مالی استراتژیک
 • لیست کاملی از کلاس های اصلی را در وب سایت ما مشاهده کنید!

دانشجویان با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل می شوند. می توانید یکی از تخصص های زیر را انتخاب کنید:

مدیریت جهانی

شرایط ورود

برای درخواست برنامه MBA اجرایی ما ، به مدرک لیسانس و حداقل 3 سال تجربه در یک موقعیت شغلی مدیریتی نیاز دارید. اگر مدرک لیسانس ندارید ، ما تا زمانی که تجربه کار مناسبی داشته باشید ، می توانیم به شما کمک کنیم تا یکی از طریق برنامه یکپارچه BBA / MBA خود را دریافت کنید.

برنامه ورودی

این برنامه 12 ماه به طول می انجامد و در ابتدای هر ماه درگیری دارد.

مشتریان

"من یک فرد شاغل هستم و به عنوان یک دانش آموز بزرگسال به SSM پیوستم ، زیرا می خواستم یک شرکت شغلی اداری را دنبال کنم. SSM نوع آموزش مورد نیاز من را ارائه می دهد. کلاس ها در گروه های کوچک در یک فضای خانوادگی برگزار می شوند که دانشجویان و مدرسین با آنها در تعامل هستند. سهولت. من باید از اساتید بخاطر توجه به هریک از ما در کلاس ها تشکر کنم. این به اعتماد به نفس من کمک کرده است. من مشتاقانه منتظر ادامه پیشرفت حرفه ای خود در SSM هستم. "

Jazzi F. G
SSM DBA Student


"برنامه BA (Hons) در دانشکده مدیریت سوئیس بسیار عالی است. مربیان تمام دانش لازم را به شما ارائه می دهند و تجربیات خود را که برای کار با موفقیت در یک محیط رقابتی لازم است به اشتراک می گذارند. اگر در کلاس درس سخت می آموزید در حالی که در وقت آزاد هستید شما به طور مداوم درخواست شغل های جالبی می کنید ، مشکلی برای یافتن شغل نخواهید داشت. من در طول تحصیل به من دو موقعیت پیشنهاد شدم. تصمیم گرفته ام یک چالش جدید را در انگلستان بپذیرم .با وجود تغییر کشور ، من همچنان در مدرسه سوئیس تحصیل می کنم مدیریت ، رم از طریق آموزش از راه دور. من برنامه BA (Hons) درجه را در SSM توصیه می کنم. "

ریکاردو گوتیلف
دانشجوی کارشناسی ارشد SSM


وی ادامه داد: "من برای برنامه جایزه دوگانه BBA به دانشکده مدیریت سوئیس رفتم و مطمئناً خوشحالم که این کار را کردم! اندازه کلاس عالی بود ، معلمان مفید بودند و حتی قبل از فارغ التحصیلی استخدام شدم. اکنون در یک دانشگاه هستم حرفه ای که دوستش دارم و نمی توانستم شادتر باشم. "

جوآن کمیرون
مشاور HRM در برنامه جهانی غذا - SSM Graduate


"به عنوان یک دانشجویی که مدت طولانی در آمریکا تحصیل کرده است ، من متوجه شدم که بسیاری از دانش آموزان می توانند کاری را که من قبلاً انجام می دهم انجام دهند. SSM به من می دهد که یک گام اضافی به جلو در زندگی و زندگی من است که نتوانستم درخواست کنم. هر جای دیگر!"

ماساهارو کاکوموتو

دانشجوی SSM BA (Hons)


لطفاً درخواست خود یا هرگونه سؤالی را که دارید به آدرس ایمیل زیر ارسال کنید: info@ssm.swiss. شما می توانید فرم درخواست ما را بارگیری کرده و مراحل درخواست کامل را در وب سایت ما به آدرس https://ssm.swiss/exociation-mba-degree/ پیدا کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... اطلاعات بیشتر

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. اطلاعات محدود