MBA اجرایی مدولار

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی مدولار

Pan-Atlantic University - Lagos Business School (LBS)

مدولار MBA اجرایی

برنامه مدولار MBA اجرایی لاگوس مدرسه کسب و کار یک برنامه فشرده طراحی شده برای حرفه ای ها مشغول به دنبال آموزش و پرورش مدیریت کیفیت است که ترکیبی از انعطاف پذیری با یک پس زمینه علمی قوی است.


ما می دانیم که کارفرمایان امروز نیاز مدیران با طیف گسترده ای از مهارت های که MBA را فراهم می کند، و به همین ترتیب دیدگاه مدیریت عمومی ما را تضمین آمادگی کافی برای انتقال موفقیت آمیز خود را به سطح بالاتری از مسئولیت.


ما را ساخته اند آموزشی ما قابل دسترس بیشتر را حرفه ای در داخل و خارج نیجریه، بنابراین شما می توانید در کار خود باقی بماند در حالی که تحصیل برای دریافت مدرک MBA خود را. ساختار برنامه مدولار MBA اجرایی نیز اجازه می دهد تا شرکت کنندگان بلافاصله اعمال می شود یادگیری جدید به شغل خود را، در نتیجه ارزش افزوده بی اندازه به سازمان.


این برنامه نیز ارائه می دهد مزایای اضافی افزایش درک از کسب و کار را از طریق یک ترکیب منحصر به فرد از پروژه های مشاوره انجام به صورت محلی و ماژول های بین المللی ارائه شده توسط شرکای سازمانی ما در آسیا، اروپا و آمریکا. مهارت محل کار مدرن توسعه یافته و دانش جدید است به دست آورد برای رفع نیازهای سازمانی فعلی و آینده.


این برنامه در دو جلسه علمی سازمان یافته است. هر جلسه در ماه سپتامبر شروع می شود و اجرا می شود از طریق به ماه ژوئیه. کار علمی خواهد شد در شش ماژول به صورت محلی و یک ماژول خارجی در دوره دو ساله انجام می شود.

جلسات اطلاع رسانی


سفر به لاگوس مدرسه کسب و کار، دانشگاه پان-آفریقایی در طول ساعات کار خوش آمدید. جلسات اطلاع رسانی دوره ای نیز در روزهای شنبه در مدرسه برگزار می شود.در جلسه اطلاعات، شما می توانید اطلاعات گسترده در مورد برنامه مدولار MBA اجرایی و محیط زیست LBS داده می شود ..

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
نیجریه - Lagos, Lagos
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
مارس 2019
نیجریه - Lagos, Lagos
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات