MBA اجرایی

Cardiff Metropolitan University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA اجرایی

Cardiff Metropolitan University

MBA اجرایی در دانشگاه متروپولیتن کاردیف برنامه پاره وقت دو ساله برای مدیران با تجربه و دانش آموزان ارائه می دهد عضویت مؤسسهی مدیران خبره (CMI). روش بسیار عملی و عمل گرا آن ترکیبی از ورودی های مدولار فشرده در بلوک آخر هفته با پروژه های کسب و کار واقعی و پشتیبانی نزدیک آموزش.

شب اجرایی MBA گسترش می گیرد. اواسط ماه مارس، ژوئن و اواسط اوایل ماه سپتامبر.

محتوای دوره

MBA اجرایی در آن طراحی با هدف: BE-عمل گرا - طراحی برنامه، با تکالیف مبتنی بر کار، چالش های رهبری آن - ارتباط با سازمان هایی مانند چالش ولز و کاردیف آب سفید - به شما کمک کند خود را در یادگیری اعمال می شود و اطمینان حاصل شود که به عنوان توانایی های خود را رشد می کنند، سازمان شما از مزایای درو.

ساخت یک پایه و اساس دانش - در MBA اجرایی ما به شما کمک کند رشد دانش خود را از زمین تا از طریق دوره های هسته ای است که مهارت های موجود خود را تازه و امن درک خود را از مباحث مدیریت کلید.

پیشنهاد آموزش سفارشی - مجموعه ما بیش از 40 اختیاری از سراسر دانشگاه به شما فرصت ایده آل برای گسترش تجربه خود، توجه به موضوعات مورد توجه خاص و خیاط MBA اجرایی خود را به نیازهای خاص خود را به من بدهید.

ارائه یک روش دست در - مدرسه ما یک رویکرد دست در به مباحث مدیریت، دعوت از رهبران کسب و کار و متفکران را به برنامه برای کار با شما بر مطالعات موردی زندگی می کنند که به شما اجازه بررسی صنایع جدید و تست رویکردهای جدید.

انعطاف پذیری کامل - MBA اجرایی ارائه می دهد انعطاف پذیری استثنایی. ماژول ها در خود شامل، بلوک به پایان رسید.این برنامه را می توان در دو تا پنج سال با گزینه ای برای تغییر تعدادی از ماژول در هر سال گرفته شده را با توجه به شیوه زندگی کامل، کار شما و تعهدات شخصی.

تمرکز بر توسعه رهبری - MBA اجرایی به توسعه دانش خود را از عملکرد کسب و کار و اثر متقابل آنها، و به ساختمان توانایی خود را برای مدیریت و سرب در موقعیت های پیچیده سازمانی بشود. این dovetails یکپارچه با موجود، نمونه کارها بسیار موفق ما از دوره رهبری

استخدام و فرصت های شغلی

این MBA اجرایی طراحی شده است که بسیار انعطاف پذیر و به پیوند به دوره اجرایی موجود در CSM. اعتبار بدست آمده در این دوره اجرایی دیگر را می توان به MBA اجرایی منتقل شده است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
12,995 GBP
Locations
بریتانیا - Cardiff, Wales
تاریخ شروع: آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
بریتانیا - Cardiff, Wales
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Price
- خانه / اتحادیه اروپا، 12000 GBP - بین المللی (تمام وقت)