توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تمرکز برنامه


این برنامه با تمرکز بر یک تجربه آموزشی استثنایی، با کیفیت و به چالش کشیدن شما را از به خوبی تثبیت، به طور کامل معتبر برنامه MBA اجرایی است که بر رهبری کارآفرینی اخلاقی در یک محیط جهانی و فرصت های فراهم می کند برای ایجاد روابط انتظار می رود.

برتری


ما برای یک مدت طولانی را به برنامه Pamplin MBA اجرایی به بازار به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی مدیران با یک چشم انداز برای رشد در یک محیط پویا کار کرده است. دانشگاه و دانشکده خود را به شما ارائه ارزش بسیار عالی برای زمان و سرمایه گذاری خود را متعهد شده است.

رهبری اخلاقی


ما باور داریم که رهبران سازمانی باید صداقت، نه فقط طرز فکر به کارآفرینی باشند.هدایت مشاوره با رهبران کسب و کار بالا و دانشکده ما و فارغ التحصیلان، ما یک برنامه آموزشی مدیریت اخلاقی آگاهانه طراحی شده است. ما باور داریم که این جزء اخلاقی در برنامه درسی ما برای آموزش و پرورش کسب و کار خوب گرد می سازد.

شهرت


برای بیش از 25 سال، ما یک برنامه MBA با کیفیت بالا در پردیس اصلی ما در بلکسبرگ و در منطقه واشنگتن، DC ارائه شده است. ما را از این تجربه گسترده و دانشکده برجسته به برنامه Pamplin MBA اجرایی.

ارتباط ساختمان


آموزش کسب و کار به خوبی گرد به اندازه مورد ایجاد روابط به عنوان آن را در مورد اعمال نفوذ دانش برای عملکرد سازمانی و رشد است. برنامه ما این است که برای یک گروه را انتخاب کنید از افراد با تجربه قابل توجه و با پتانسیل بالا برای موفقیت ادامه داد: در سازمان های خود در نظر گرفته شده.دانشجویان تشویق می شوند برای به اشتراک گذاشتن تجارب حرفه ای خود را در بحث کلاس، بنابراین شما نه تنها از آموزش و تخصص تحقیقات ما، بلکه از رهبران کسب و کار دیگر در برنامه بهره مند شوند.

مدیریت بین المللی


این برنامه دانش آموزان برای چالش های کسب و کار جهانی از طریق برنامه های تحصیل در خارج که شامل سفرهای دانشکده منجر به آفریقا، آسیا و اروپا هر سال آماده می شود. برنامه های پوشش موضوعات مختلف از جمله "روش اروپا به فناوری اطلاعات، " "بازاریابی در ترکیه و یونان، " "شبکه و تجارت الکترونیک در اتحادیه اروپا" و "امور مالی و بازاریابی در آسیا. "این کالج نیز ارائه می دهد کوچک کسب و کار جهانی و یک برنامه در پاییز و بهار ترم در مرکز ویرجینیا تک 'برای مطالعات اروپا و معماری در ریوا سان ویتال، سوئیس.

برنامه MBA Pamplin اجرایی شامل یک برنامه-دانشکده رهبری در خارج از کشور است که بخشی از این دوره، "استراتژی بین المللی و فرهنگ. " تجارب از سفر خواهد بود که پایه برای برخی از بحث کلاس درس. دانش آموزان با دیدار خواهد کرد و آموختن از مدیران کسب و کار در سازمان بین المللی و ادارات دولتی خارجی است. دانش آموزان ممکن است در سخنرانی ها و سمینارها توسط اعضای هیئت علمی ما را در موسسات همکار بین المللی ما انجام شرکت کنند. اقامت خواهد شد تا 10 روز در نظر گرفتن خواسته های حرفه ای شدید در دانش آموزان MBA اجرایی توسط کارفرمایان خود را محدود شده است. هزینه این سفر در هزینه کلی برنامه گنجانده شده است.

برنامه درسی رشته


ما Pamplin اجرایی MBA 'ثانیه برنامه درسی میان رشته ای را به شما با یک هسته رسمی آموزش و پرورش کسب و کار در زمینه های حسابداری، اقتصاد، رفتار سازمانی و تئوری تصمیم گیری ارائه طراحی شده است. به دنبال دوره های هسته دوره در زمینه های کاربردی سنتی تر از کسب و کار: فن آوری اطلاعات، بازاریابی، امور مالی و مدیریت عملیات. چشم انداز بین المللی زمینه بسیاری از دوره های پیشرفته، به عنوان نشانی تمرکز قوی بر مدیریت تکنولوژی بالا است. رهبری کارآفرینی و مدیریت تغییر مولفه های کلیدی از برنامه درسی هستند و طراحی شده اند به اهرم ویژگی های رهبری خود را در روز به روز عمل کسب و کار، صرف نظر از منطقه خود از تخصص یا تابع کار.

طیف وسیعی از موضوعات تحت پوشش تضمین می کند که مورد نیاز AACSB بین المللی راضی است.(AACSB، انجمن برای پیشبرد دانشگاهی دانشکده بازرگانی، آژانس اعتبار اصلی برای مدارس کسب و کار ایالات متحده است.) این موضوعات تأکید برنامه ما 'نقاط قوت اصلی: رهبری اخلاقی، فناوری اطلاعات و کسب و کار بین المللی است. برنامه درسی ما این است که به طور مداوم به روز شده برای همگام شدن با خواسته های آموزشی در حال رشد از امروز 'محیط کسب و کار پویا.

اعضای هیئت علمی ما تخصص تحقیقاتی خود و همچنین تجربه حرفه ای غیر علمی خود را به کلاس درس. از طریق تجزیه و تحلیل و مورد پروژه های گروهی، شما به طور مداوم تشویق به اعمال آنچه شما یاد بگیرند. بحث کلاس شما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن تجربه های خود را در محل کار، غنی سازی محیط یادگیری و حتی بیشتر. در برخی موارد، ممکن است اعضای هیات علمی دو کلاس منجر به طوری که محتوای دوره را می توان یکپارچه برای ایجاد یک محیط مانند کسب و کار درست است. سخنرانان مهمان از صنعت و دولت دعوت خواهد شد به بحث در مورد تجارب حرفه ای خود را با دانش آموزان است.همه این متناسب با هدف ما از پرورش یک محیط یادگیری چالش برانگیز است که کمک می کند تا برای افزایش مهارت اعضای هیات علمی ما نیز به عنوان دانش آموزان ما.

نرم افزار مورد نیاز

  • فرم درخواست
  • خلاصه
  • مقاله
  • مصاحبه با کارکنان EMBA
  • متن رسمی (از تمام نهادهای حضور). ما برای معدل 3.0 در 60 ساعت گذشته از اعتبار درسی در مقطع کارشناسی است. minimun 3.0 GPA مورد نیاز را می توان چشم پوشی در صورتی که متقاضی دارای کارشناسی ارشد 's یا درجه دکترا، و یا حداقل 12 ساعت اعتبار ترم فارغ التحصیل با حداقل معدل 3.0 به پایان رسید. متن رسمی برای کار فارغ التحصیل مورد نیاز است. نمره GMAT 550 ممکن است لازم باشد اگر معدل مقطع کارشناسی در 60 ساعت گذشته اعتباری زیر 3.0.
  • هزینه درخواست 90 $ قابل پرداخت به "خزانه دار، ویرجینیا تک " (چشم پوشی برای کارکنان بوز آلن همیلتون
  • دو توصیه نامه
    نامه شرکت حامی نشان می دهد: پشتیبانی مالی (توصیه می شود اما لازم نیست)، زمان خاموش برای جهت گیری 4 روز، برخی از بعد از ظهر جمعه، و سفر های بین المللی 10 روزه)

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

سپتامبر 2019