MBA برای مدیران

عمومی

7 مکان موجود

شرح برنامه

MBA برای مدیران

MBA اجرایی ارائه می دهد نمایش استراتژیک، چند رشته ای و نظام مند مدیریت، روش ها و تجارب یادگیری نوآورانه، افشای شرکت کنندگان به دولت از دانش هنر در مسائل مربوط به مدیریت و تجربه چالش برانگیز برای تصمیم گیری.

فارغ التحصیلان EMBA اجرایی:

- شما باید توانایی بیشتری برای نظام مند دانش از مناطق مختلف عملکردی سازمان


- آیا یک دیدگاه جامع و سیستماتیک از کسب و کار رسیدن به


- ادغام علائم و مدیریت سیستم های اطلاعاتی استفاده می شود برای تصمیم گیری در محیط های نامشخص


- شناسایی فرصت های کسب و کار و توانایی برای استخراج ارزش از موقعیت های مدیریتی


- این توانایی خود را برای ساخت سناریوهای آینده افزایش


- شما ارزش نوآوری و خلاقیت درک


- نقش رهبر در تیم با کارایی بالا که مسئولیت رسیدگی به


- شما مهارت در تیم مربیگری دریافت

چه کسی باید شرکت:

آن است که در حرفه ای با بیش از هشت سال سابقه کار، که مواضع مدیریت میانی، کارشناسان ارشد و صاحبان شرکت های کوچک و متوسط ​​نگه هدف.

در فرآیند انتخاب، IESA تشکیل خواهد شد یک گروه بزرگی از متخصصان با علاقه در ترویج:


- افزایش دانش خود را مدیریت
- بهبود توانایی خود را برای رهبری تیم خود را در
- شناسایی فرصت های کسب و کار
- تصمیم گیری مدیریت صدا
- راه حل ساخت به دنبال رویارویی با چالش های سطح بالا موفقیت مدیریتی و حرفه ای است.

چرا مطالعه MBA برای مدیران؟

1.شما دریافت می کنید عنوان اجرایی MBA (EMBA)، در ونزوئلا منحصر به فرد برای تجربه حرفه ای و مدیریتی توسعه یافته توسط IESA، واقع بین ده بالا در امریکا لاتین، به عنوان توسط مجله América در Economía (2009) قرار گرفت. این سه اعتبارنامه های بین المللی: AACSB، AMBA و EQUIS.


2. با دانشگاهیان خط مقدم با دکترا در دانشگاه های معتبر در جهان، قادر به انتقال نه تنها دولت از هنر دانش در مناطق مختلف، اما استفاده از آن به واقعیت آمریکا و جهانی لاتین به اشتراک گذاشته.


3. شما این فرصت را برای به دست آوردن دانش با یادگیری از شرکت کنندگان در مرکز پویا، با هدف تقویت نقش محوری از گروهی از دانش آموزان در فرایند آموزش داشته باشد.مواد فراگیر برای ترویج یک دیدگاه چند رشته مدیریت خواهد بود.


4. متعلق به گروهی از مجرب تجربه کاری تغذیه است که بحث در دانش آموزان کلاس غنی سازی.


5. شما می توانید مسئولیت های شغلی با برنامه مطالعه به عنوان مجوز ساختار، کلاس 4 روز متوالی در هر ماه به اشتراک بگذارید.


6. شما یک جامعه فعال دانشجویان، استادان و فارغ التحصیلان که شبکه گسترش می دهد، در نتیجه باعث ایجاد فرصت های کسب و کار و بازآموزی را وارد کنید.


7. شما می توانید یک سفر اختیاری بین المللی در طول سه ماهه پنجم را، غنی سازی چشم انداز کسب و کار به طور کلی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración IESA یک مدرسه مدیریت خصوصی خصوصی و غیرانتفاعی است که خدمات عمومی را به کل جامعه ارائه می دهد و مستقل از جریانات، گروه های اقتصادی، سیاسی، مذهب ... اطلاعات بیشتر

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración IESA یک مدرسه مدیریت خصوصی خصوصی و غیرانتفاعی است که خدمات عمومی را به کل جامعه ارائه می دهد و مستقل از جریانات، گروه های اقتصادی، سیاسی، مذهبی و دولتی است. این کمپانی قصد دارد ونزوئلا را مدرسه ای از اعتبار بین المللی و بقیه آمریكای لاتین به عنوان یک پیشنهاد علمی و تولید فكری كه واقعیت ها و چالش های مدیریتی را درك می كند، ارائه دهد. این یکی از چهار مدرسه مدیریت و کسب و کار در آمریکای لاتین و 34 نفر در جهان است که دارای سه مهمترین اعتبارنامه بین المللی است که کیفیت آن پیشنهادات علمی، تولید فکری و عملکرد آموزشی را برآورده می کند. استانداردهای کیفیت از جمله اهداف استراتژیک آن در دوره 2009-2015 عبارتند از: رشد تعداد شرکت کنندگان در تحصیلات تکمیلی و اجرایی. مدل های جدید و سودمند تولید، ایجاد و انتشار دانش. عمیق تر شدن روش یادگیری یادگیرنده مرکزی. توسعه تدریس و تحقیقات متمایز در زمینه بین المللی و ارتباطات محلی، به ویژه در زمینه کارآفرینی. این کشور در سه شهر مهم ونزوئلا (کاراکاس، ماراکایبو و والنسیا) حضور دارد تا نیازهای بازار محلی را تامین کند. علاوه بر این، از طریق بنیاد مطالعات مدیریت پیشرفته (FEAG) واقع در شهر دانش (پاناما)، طرح و خدمات خود را به منطقه آمریکای لاتین تقویت می کند. اطلاعات محدود
کاراکاس , پاناما سیتی , شانگهای , بوگوتا , پاریس , بویناویستا , نیواورلان + 6 بیشتر کمتر