توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA در مدیریت هتل بین المللی Vatel یک عنوان جداگانه با مدت زمان 90 اثرات آن تحویل در شش ماه توزیع آموزش (42 اثرات)، 6 ماه کارآموزی (40 اثرات) و پروژه نهایی کارشناسی ارشد (8 اثرات) است عنوان: ساعت دانشگاه Vatel: دوشنبه تا جمعه در برنامه که اجازه می دهد تا شما را به ترکیب مطالعات با کلاس شروع به کار: اکتبر سال 2015. آموزش نظری: 420 ساعت از سخنرانی، در ماه سپتامبر به روش مارس 1000 ساعت تحویل ... کارگماری در شرکت ها و موسسات بخش (6 ماه) کلاس زبان. تا 50٪ از محتوا و یا آموزش از استاد به زبان انگلیسی تدریس می شود. حداقل تعداد اثرات مورد نیاز برای درجه 90 اثرات است، اما دانش آموزان ممکن است دو یا حتی سه بلوک از دروس انتخابی را.برنامه درسی شامل دوره ها و دروس انتخابی مورد نیاز است. دانش آموزان باید انتخاب کنید که می خواهید به بلوک اختیاری تخصص: - مدیریت مالی - بازاریابی و ارتباطات

معیارهای واجد شرایط بودن:

نامزدها باید به اثبات می شود: - دانش آموختگان، دانش آموختگان و فارغ التحصیلان در هتل و گردشگری. - دیپلم Vatel، با عنوان مدیر هتل بین المللی. - دیپلم مدیریت بازرگانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی و یا از مناطق دیگر.

مورد به مورد، پروفیل های دیگر به عنوان تجزیه و تحلیل:

- جوانان حرفه ای با حداقل 5 سال تجربه اثبات در موقعیت های مدیریت میانی در مهمان نوازی و / یا گردشگری، با دسترسی به دانشگاه. - دانش آموختگان، فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان از مناطق دیگر. برای دانشجویان خارجی نیز ممکن است درخواست یک گواهی از مرکز که در آن دانش آموز acursado مطالعات خود را وجود دارد، بیان کرد که دیپلم کشور برای رفتن به کالج حق.
برنامه آموزش در:
اسپانیایی
این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
12,380 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است