MBA هتل و گردشگری مدیریت (درجه دو اروپا و تایلندی)

Silpakorn University International College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA هتل و گردشگری مدیریت (درجه دو اروپا و تایلندی)

Silpakorn University International College

بورس های تحصیلی موجود برای هر ترم مطالعه تور (اختیاری) در انگلستان، استرالیا، فرانسه و غیره موسسه Vatel، فرانسه و SUIC هر دو گواهی درجه جایزه اجازه می دهد دانش آموزان برای دریافت اروپایی دو سال با مطالعه در بانکوک. این دانش آموزان MBA با تئوری مورد نیاز و خواستار بین المللی بهترین شیوه از صنعت مهمان نوازی مجهز. دانش آموزان به یادگیری مبتنی بر مسئله (PBL) در معرض و سپس به شرایط واقعی زندگی هدایت. در نتیجه ایجاد یک محیط واقعا مدیریتی. این برنامه به اوج می رسد با گزینه های مختلف، از جمله کارآموزی و یا تحقیق (شرایط در نظرگرفته شود) بین المللی است. Vatel، دانشکده کسب و کار بین المللی هتل و گردشگری مدیریت، در وجود برای بیش از 25 سال بوده است، آموزش مدیران میانی و همچنین مدیران ارشد در مدیریت هتل و گردشگری صنعت.Vatel بین المللی با بیش از 20 مدارس گسترش بیش از چهار قاره مشهور است، Vatel امروز یکی از موسسه معتبر ترین و متخصص در هتل سطح و مدیریت گردشگری آموزش عالی است. در واقع Vatel هتل مدرسه کسب و کار به تازگی جایزه هتل در سراسر جهان اهدا شد، در این رده از "بهترین آموزش برنامه " و رتبه 1 در میان بالا هتل مدارس در سراسر اروپا (منبع IFOP 2007).

پایان نامه

پایان نامه پژوهش های فردی در گردشگری و یا مدیریت هتل تحت نظارت یک مشاور آکادمیک می باشد. به ناخوانا فارغ التحصیل، موضوع باید توسط تحصیلات تکمیلی دانشکده پس از تصویب مشاور را تایید کرد. دانش آموزان قادر به فکر می کنم منطقی و تجزیه و تحلیل موضوع پایان نامه خود و اظهارات مشکل حال حاضر، روش و نتایج تحقیقات مختصر خواهد بود. علاوه بر این، دانش آموزان قادر به پیاده سازی دانش در پژوهش خود به صنعت مربوطه و گسترش دانش در زمینه خواهد بود.

شرایط پذیرش

- مدرک کارشناسی در هتل بزرگ با حداقل معدل 2.75 OR مدرک کارشناسی در هر بزرگ با حداقل دو سال تجربه در مهمان نوازی. - مقاله یکی از صفحه شخصی یا حمایت از نامه نوشته شده به زبان انگلیسی. - مصاحبه انگیزشی. - تسلط به زبان انگلیسی: TOEFL 500، 173 و یا 61 CBT IBT یا IELTS 5.5. متقاضیان بدون مدارک مناسب باید آزمون SUIC زبان انگلیسی را.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
تایلند - Bangkok
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
تایلند - Bangkok
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات