Nanyang Fellows MBA

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

FMBA Nanyang Technological University

Nanyang Fellows MBA یک برنامه تمام وقت اختصاصی برای مدیران ارشد بخش دولتی است که می خواهند دانش عمیق در تجارت جهانی و بینش های آسیایی کسب کنند.

این برنامه در سال 1998 توسط دکتر تونی تان ، معاون نخست وزیر سنگاپور آغاز شد. هر ساله ، یک گروه کوچک و انتخابی با حدود 25 شرکت کننده از بخش دولتی در سراسر قاره ها ، برای سفر به یک یادگیری عمیق و شدید به این برنامه می پیوندند.

بررسی اجمالی برنامه

Nanyang Fellows MBA یک برنامه یک ساله تمام وقت برای مدیران ارشد اعم از بخش های دولتی و خصوصی ، برنامه درسی دقیق و آکادمیک را ارائه می دهد که به مناسب ترین روندهای اقتصادی و مدیریت جهانی و دستورالعمل های رهبری که شامل بهترین های شرق و غرب می شود ، می پردازد. .

این برنامه انواع روش های دانشگاهی را برای اطمینان از تجربه یادگیری تعاملی و عمیق تركیب می كند. Nanyang Fellows از طریق سخنرانی های پویا ، جلسات اصلی با رهبران صنعت و دولت ، پروژه های فردی و تیمی ، یادگیری مبتنی بر همسالان ، سفرهای تحصیلی خارج از کشور و روش مطالعه موردی یاد می گیرند.

روش تحقیق مطالعه موردی که توسط دانشکده بازرگانی هاروارد ایجاد شده است ، به طور گسترده در آموزش های اجرایی استفاده می شود. Nanyang Fellows با استفاده از این روش ، مهارت های تصمیم گیری و تحلیلی خود را با بررسی سناریوهای معتبر تجاری و دفاع از توصیه های خود به این گروه ، تیز می کند.

قالب بین المللی

سال سفر رهبری با بخش بین المللی برنامه بیشتر می شود. یادگیری عمیق در دو مؤسسه مشهور جهان در ایالات متحده - دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، و مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا ، یاران نانیانگ را قادر می سازد تا بهترین شیوه های شرق و غرب را با هم جمع کنند. اینها یاران نانیانگ را از هم جدا می كنند و به آنها می دهند رقابت جدی تر برای مدیریت استراتژیك و دیدگاههای رهبری خود را تیز می كنند و آنها را با اطمینان از نردبان شغلی بالا می برند.

چرا نانیانگ کمک مالی MBA

برنامه مسکونی در ایالات متحده

این یادگیری در سنگاپور ، در دانشگاه فنی نانیانگ آغاز می شود و بعداً در دو دانشگاه ایالات متحده ادامه می یابد: UC Berkeley و مدرسه Wharton از دانشگاه پنسیلوانیا.

ماموریت مطالعه تجارت در خارج از کشور

بخش مهمی از یادگیری برای یک مأموریت مطالعه تجارت در خارج از کشور (BSM) در یک کشور خارجی اتفاق می افتد. BSM فرصتی برای کمک به نانیانگ یاران فراهم می کند تا از طریق مطالعه یک موضوع یا موضوع خاص و انجام یک مطالعه موردی در کشور منتخب ، تئوری را با تمرین عملیاتی کند.

سمینارهای رهبری تجاری

برنامه MBA Nanyang Fellows شامل مجموعه ای از سمینارهای رهبری تجارت است که در آن شرکت کنندگان از طریق گفت و گوهای درهای بسته ، بینش ممتازی از تجربیات مدیران ارشد و بین المللی آسیا و بین المللی و رهبران تجاری و دولتی کسب می کنند.

پروژه مشاوره زنده (LINC)

شرکت کنندگان به عنوان سنگ مرمر در MBA Nanyang Fellows مشغول به کار هستند. یک پروژه مشاوره برای استفاده از آنچه آنها در مورد یک مشکل تجاری در دنیای واقعی آموخته اند. شرکت کنندگان با راهنمایی اساتید مجرب و بکارگیری تمام آنچه در طول برنامه آموخته اند ، به عنوان مشاور یا کارشناس دامنه عمل می کنند تا مشکلات شناسایی شده در پروژه صنعت را برطرف کنند و در ارائه گزارش نهایی و ارائه به شرکت حامی مالی ، جمع کنند. از طریق چنین فرصتی برای یادگیری تجربی ، شرکت کنندگان می توانند یادگیری خود را از طریق فرصت های عملی عملی تقویت کنند.

اوراق قرضه مادام العمر

در پایان سفر چالش برانگیز ، Nanyang Fellow با یک بنیاد مفهومی محکم و دانش عملی از مدل های کسب و کار پاداش می گیرد که بهترین روش های تجارت شرقی و غربی را در بر می گیرد ، حساس به تنوع فرهنگی معاملات تجاری در یک محیط جهانی. همچنین با دو رهبر روشن و پویا ، از هر دو اقتصاد توسعه یافته و در حال ظهور ، دوستی پایدار برقرار خواهید کرد.

پذیرش

برنامه MBA Nanyang Fellows تنها استعداد برتر را به خود جلب می کند. به همین ترتیب ، ما در دستیابی به افراد برای انتخاب بخشی از این برنامه بسیار انتخابی هستیم. در حالی که ما به دنبال پتانسیل رهبری ، توانایی علمی قوی و ویژگیهای خوب شخصی (اخلاق ، صداقت و مسئولیت اجتماعی) هستیم ، همچنین سعی می کنیم تنوع خوبی از پیش زمینه ها را برای افزودن به غنای این برنامه تضمین کنیم.

شرایط پذیرش

  • لیسانس خوب
  • حداقل 8 سال مدیریت یا تجربه ارشد حرفه ای
  • تسلط به زبان انگلیسی و نمره خوب در TOEFL یا IELTS (برای متقاضیان بین المللی که مدرک آموزش آنها در سطح انگلیسی به زبان انگلیسی نبود) نشان داد
  • توصیه مدیر عامل سازمان یا معادل آن در صورت لزوم

مصاحبه ها

داوطلبان لیست کوتاه برای مصاحبه پذیرش دعوت می شوند. مصاحبه ممکن است بصورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه انجام شود. این مصاحبه به ما کمک می کند تا کاربرد شما را بهتر بشناسیم و شایستگی شما برای برنامه را ارزیابی کنیم.

بالقوه رهبری

برنامه MBA Nanyang Fellows برای رهبران آینده است و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه شرکت کنندگان پتانسیل رهبری را اثبات کرده اند. ما پتانسیلهای رهبری شما را از طریق مقاله های برنامه ، توصیفات داوران و نتیجه مصاحبه با دقت ارزیابی خواهیم کرد.

توانایی علمی قوی

ما به دنبال نامزدهایی هستیم که عملکرد علمی اثبات شده قوی داشته باشند ، زیرا مطالبات فکری این برنامه سختگیرانه است و به مهارت های تحلیلی عالی و مهارت های ارتباطی خوبی نیاز دارد. به غیر از سابقه تحصیلی خوب ، ما همچنین نمرات GMAT (در صورت وجود) و TOEFL را برای ارزیابی توانایی های دانشگاهی خود در نظر خواهیم گرفت.

شخصیت و خصوصیات شخصی

ما به عنوان یک رهبر آینده ، بالاترین سطح صداقت و شخصیت را از شما انتظار داریم. همانطور که شما در حال یادگیری و همکاری نزدیک با سایر یاران خواهید بود ، ما انتظار داریم خصوصیاتی از احترام متقابل و تزئینات مدنی ، و تمایل واقعی به اشتراک گذاری و مشارکت در جهت یاران و همکاری جامعه ، پرورش رفاقت و ترویج دوستی و حسن نیت در بین همه وجود داشته باشد.

تجربه شرکت کنندگان

برنامه MBA تمام وقت Nanyang Fellows به عنوان یک برنامه تمرینی استقبال برای مدیران پر مشغله ای که یک سال از کار خود را برای بازتاب ، جوان سازی و شروع یک سفر یادگیری شدید و غنی تر انجام می دهند خدمت می کند.

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... اطلاعات بیشتر

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. اطلاعات محدود
سنگاپور , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر