قسمت برنامه زمان

قسمت زمان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و پاره وقت کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی مدارک تحصیلی فارغ التحصیل اعطا شده توسط مدارس کسب و کار سازمان یافته در اطراف یک برنامه انعطاف پذیر می باشد. اتمام زمان MBA قسمت یا قسمت زمان EMBA می تواند به طور قابل توجهی بهبود یافته چشم انداز شغلی منجر به. برای دانش آموزان و یا حرفه ای علاقه مند در رهبری، کارآفرینی، مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، اقتصاد و امور مالی، MBA زمان بخشی یا پاره وقت EMBA می تواند به مدیریتی کار دهانه فرصت منجر شود و بهبود چشم انداز شغلی. بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه برنامه های پاره وقت MBA و EMBA.این معمول است برای دانش آموزان به دوره مانند امور مالی، تجزیه و تحلیل هزینه ها، رهبری، رفتار سازمانی، فناوری و عملیات مدیریت، بازاریابی، و غیره انواع برنامه های بخش های مختلف زمان MBA و EMBA می تواند قریب به اتفاق طول می کشد - دون 'تی اجازه دهید آن را متوقف شما! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب ترین قسمت زمان MBA و EMBA برنامه های ذکر شده در زیر.

MBAs پاره وقت تازه اضافه شده

Assumption College

MBA

سپتامبر 18, 2018
گروه مطالعات کسب و کار در Assumption College یک دوره MBA را برای کارکنان حرفه ای فراهم می کند و همچنین مدرک MBA کامل برای فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدرک کسب و کار است.

Victoria University of Wellington

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

سپتامبر 17, 2018
گواهی، دیپلم کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - شرایط را با شرایط ورود، تعهد زمان و مزایای شغلی که با شما مناسب است، انتخاب کنید.

Fresno Pacific University

برنامه MBA

سپتامبر 14, 2018
با استفاده از این MBA شما آموزش کسب و کار پیشرفته و نوآورانه کسب شده طراحی شده برای توسعه رهبران با بالاترین استانداردهای اخلاقی، یکپارچگی حرفه ای، برتری و صلاحیت. برنامه درسی محلی به طور متمرکز و جهانی شناخته شده است، ارائه سفرهای ملی و بین المللی و فرصت های کاری. شما تجربه دست اول را با دیدگاه های تجاری محلی و بین المللی و شانس برای اعمال مهارت های… [+] رهبری و کار تیمی تجربه خواهید کرد. هزینه های هوائی و اقامت در آموزش و پرورش شامل می شود. [-]

قسمت مدت زمان مطالعات بازرگانی چیست؟