قسمت برنامه زمان

قسمت زمان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و پاره وقت کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی مدارک تحصیلی فارغ التحصیل اعطا شده توسط مدارس کسب و کار سازمان یافته در اطراف یک برنامه انعطاف پذیر می باشد. اتمام زمان MBA قسمت یا قسمت زمان EMBA می تواند به طور قابل توجهی بهبود یافته چشم انداز شغلی منجر به. برای دانش آموزان و یا حرفه ای علاقه مند در رهبری، کارآفرینی، مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، اقتصاد و امور مالی، MBA زمان بخشی یا پاره وقت EMBA می تواند به مدیریتی کار دهانه فرصت منجر شود و بهبود چشم انداز شغلی. بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه برنامه های پاره وقت MBA و EMBA.این معمول است برای دانش آموزان به دوره مانند امور مالی، تجزیه و تحلیل هزینه ها، رهبری، رفتار سازمانی، فناوری و عملیات مدیریت، بازاریابی، و غیره انواع برنامه های بخش های مختلف زمان MBA و EMBA می تواند قریب به اتفاق طول می کشد - دون 'تی اجازه دهید آن را متوقف شما! شروع جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب ترین قسمت زمان MBA و EMBA برنامه های ذکر شده در زیر.

MBAs پاره وقت تازه اضافه شده

Campbellsville University

MBA حرفه ای (PMBA)

اکتبر 14, 2017
PMBA - MBA حرفه ای MBA حرفه ای با IT Track نیاز دانش آموزان به تجربه قبلی کار، در حال حاضر در حال کار در یک موقعیت تمام وقت یا نیمه وقت، تکمیل یک کارآموزی و یا سایه کار.

FGV

OneMBA

اکتبر 14, 2017

Sqore - Student Competition

مدرک کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی 25٪ در مدارس کاری Hertfordshire برنده شوید

اکتبر 12, 2017
این MBA شما را قادر می سازد مهارت های رهبری استراتژیک و بازتابنده ای را که شما نیاز دارید در جهان ناامن موفق شوید را توسعه دهید. این فرضیات را به چالش می کشد، تفکر انعطاف پذیر، تصمیم گیری موثر و مدیریت مسئول را پرورش می دهد. این دوره MBA به طور کامل توسط انجمن MBA (AMBA) مورد تایید است و ما توسط آکادمی رهبری NHS تایید شده است.… [+] [-]

قسمت مدت زمان مطالعات بازرگانی چیست؟