MBASTUDIES

‏ جستجو کنید 4‏ {mbastudies-part-time:singular} را بازاریابی

مدرک کارشناسی کارشناسی نیمه وقت درجه ای است که اغلب دانشجویانی که مایل به پیشرفت تحصیلی خود هستند، به دنبال آنها هستند. یک برنامه نیمه وقت برای کسانی که نیاز به تکمیل مدرک را با سرعت کمتری دارند در حالی که مسئولیت های دیگر را نیز مدیریت می کند مفید است.

مدرک MBA در بازاریابی چیست؟ مدرک MBA می تواند در هر تعداد تخصص مورد پیگیری قرار گیرد و در قالب های مختلف اجرا شود. MBA در زمینه بازاریابی برنامه ای است که بر روی نام تجاری، تبلیغات و روابط مصرف کننده تمرکز می کند. با توجه به بازار امروز، ممکن است تاکید بر بازاریابی آنلاین و استفاده از شبکه های اجتماعی در فروش، تبلیغات و کسب مشتری باشد. علاوه بر مباحث بازاریابی الکترونیک، کارهای دوره ای ممکن است شامل کلاس هایی نظیر رفتار خریدار، بازاریابی بین المللی یا تحقیقات مصرف کننده باشد.

بسیاری از افراد به دلیل مزایای خود برای رشد حرفه ای، مدرک MBA را در بازاریابی پیگیری می کنند. دانش آموزان می توانند مهارت هایی مانند مدیریت، تجزیه و تحلیل بازار و روابط مصرف کننده را یاد بگیرند. این می تواند در نیروی کار و دنیای واقعی مفید باشد.

هزینه یک MBA در بازاریابی به طور گسترده در سراسر موسسات متفاوت است. بیشتر برنامه های نیمه وقت دو تا چهار سال طول می کشد تا تکمیل شوند. قبل از انتخاب برنامه، دانش آموزان توصیه می کنند که تحقیق کامل انجام دهند.

یک MBA در بازاریابی یک شایستگی فرد را در سطح اجرایی نشان می دهد. این درجه همچنین دارای مزیتی در بسیاری از صنایع است. داوطلبان با MBA در بازاریابی اغلب خود را برای سمت هایی مانند مدیر بازاریابی، مدیر فروش یا متخصص روابط عمومی واجد شرایط می دانند. افراد غیر انتفاعی، سازمان های دولتی و شرکت های تجاری همه متخصصان بازاریابی را برای کمک به اهداف سازمانی خود استخدام می کنند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رشته های بازاریابی آنلاین و به عنوان طب سنتی در انواع موسسات در سراسر کشور ارائه می شود. گزینه های آنلاین می تواند به ویژه برای دانش آموزانی که نیاز به تحصیل در دوره نیمه وقت دارند مفید باشد. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج دربازاریابی Filter

بازاریابی حرفه ای MBA

WU Executive Academy
Part time MBA
19 اکتبر 2020
<
پاره وقت
<
18 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

شرکت هایی که در بازار هایشان تغییری ایجاد می کنند، راه هایی را برای به طور موثر در اختیار بازاریابی و فروش قرار داده اند و به مشتریان خود خدمت می کنند و از آنها لذت می برند. ب ...

اطلاعات بیشتر

MBA در بازاریابی لوکس

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
15 ماهها
انگلیسی
فرانسوی
پردیس دانشگاهی

EIML پاریس MBA در لوکس بازاریابی برای دانش آموزان و حرفه ای است که مایل به دنبال حرفه ای در بخش لوکس است. این آموزش به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های مورد نیاز برای مدی ...

اطلاعات بیشتر

MBA در بازاریابی بین المللی

Horizons University
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این برنامه آدرس رابط بازاریابی تدارکات و پدیده های فرهنگی به عنوان آنها در یک محیط جهانی معاصر وجود داشته باشد. ...

اطلاعات بیشتر

DeSales University
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

برنامه MBA بر توسعه مهارت های اجرایی تاکید می کند. علاوه بر توسعه درک ماهیت پیچیده و ارتباط بین زمینه های کاربردی اساسی در کسب و کار، برنامه MBA نیز مورد توجه قرار می گیرد. حو ...

اطلاعات بیشتر