$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ جستجو کنید ‏ {mbastudies-part-time:singular} را بهداشت و درمان

یک مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی مدرک کارشناسی ارشد مدرک کسب و کار پیشرفته است که با سرعت بیشتری در حال انجام مطالعات گسترده است. این ایده برای دانش آموزانی است که قادر به حضور در تمام دانشگاه نیستند. MBA ها در اشکال و اشکال… اطلاعات بیشتر

یک مدرک کارشناسی ارشد بازرگانی مدرک کارشناسی ارشد مدرک کسب و کار پیشرفته است که با سرعت بیشتری در حال انجام مطالعات گسترده است. این ایده برای دانش آموزانی است که قادر به حضور در تمام دانشگاه نیستند.

MBA ها در اشکال و اشکال مختلف قرار دارند. یک تخصص ویژه مراقبت های بهداشتی است. مدرک کارشناسی نیمه وقت درمانی چیست؟ این درجه تمرکز ویژه ای بر رهبری اخلاقی، مدیریت سیستم ها و مدیریت سلامت دارد که برای یک مدیر در بخش مراقبت های بهداشتی ضروری است. دوره ها ممکن است شامل موضوعات تخصصی مانند مسائل اجتماعی و سازمانی در مراقبت های بهداشتی، و همچنین دوره های مدیریت عمومی کسب و کار مانند آمار برای کسب و کار و بازاریابی و استراتژی.

دانش آموزانی که در مدتی که MBA را در بخش مراقبت های بهداشتی انتخاب می کنند، می توانند مهارت های زیادی را در طول تحصیل خود بدست آورند. بعضی، مانند ساخت تیم، عملی در دنیای واقعی عمل می کنند، و دیگران سازندگان بزرگ خلاق مانند ارتباطات سازمانی و تجزیه و تحلیل عملکرد هستند.

هزینه یک دوره نیمه وقت MBA در برنامه بهداشت و درمان در هر موسسه متفاوت است و دانش آموزان قبل از انتخاب محل باید تحقیق کامل انجام دهند. مدت زمان هر برنامه نیز متفاوت خواهد بود، به طور متوسط ​​در هر نقطه از یک تا سه سال.

یک MBA برای کمک به دانش آموزان در یک سطح اجرایی در محل کار طراحی شده است، اما دستیابی به یک MBA در Healthcare به این معنا نیست که فارغ التحصیلان تنها پس از فارغ التحصیلی می توانند یک مدیر بیمارستان باشند. موقعیت های به عنوان یک مدیر محصول دارویی، مدیر عمل پزشکی و یا یک مدیر بیمارستان با یک MBA در بهداشت و درمان امکان پذیر است. یک MBA می تواند در طول فرآیند درخواست شغل کمک کند.

ممکن است مدرک MBA در بخش بهداشت و درمان در بسیاری از موسسات در سراسر جهان را دنبال کنید. تعدادی از MBA های نیمه وقت با گزینه های آنلاین در دسترس برای راحتی بیشتر برای دانش آموزان با مسئولیت های زیادی در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Simmons College, Simmons School of Management
بوستون, آمریکا

برای اینکه در بازار رقابتی سالمتی رقابت کنید، شما نیاز به درجه پیشرفته تخصصی دارید. شاید شما یک مدرک کارشناسی ارشد در اداره بهداشت و یا حتی یک MBA سنتی با تمرکز مراقبت های بهد ... +

برای اینکه در بازار رقابتی سالمتی رقابت کنید، شما نیاز به درجه پیشرفته تخصصی دارید. شاید شما یک مدرک کارشناسی ارشد در اداره بهداشت و یا حتی یک MBA سنتی با تمرکز مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته باشید. ولی -
Part time MBA
پاره وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی