MBASTUDIES

‏ ملاحظه کنید 3‏ {mbastudies-part-time:singular} را {mbastudies-part-time:plural} مدیریت پروژه آموزش از راه دور

MBA پاره وقت، یا کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی راه بسیار مناسبی برای استفاده از فرصت های تحصیلی ارشد است. این نوع برنامه که برای افراد شاغل طراحی شده است، به طور کلی برنامه های کلاسی انعطاف پذیری را در مقایسه با انواع دیگر درجات تحصیلی ارائه می نماید.

مدیریت پروژه با سازماندهی و مدیریت موفق پروژه ها سروکار دارد. مهارت هایی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از مدیریت ریسک، قابلیت هماهنگی با تغییرات و ارتباط موثر با سهامداران و انتظارات آنها. یک مدیر پروژه می تواند به طور همزمان چندین پروژه را اداره نماید.

در حالی که دوره های آموزش از راه دور داشته تاریخ به دلیل است که باید رعایت شود این است که، یک معامله افسانه انطباق به عنوان زمانی که شما می توانید انجام تکالیف هنگام مطالعه در فاصله وجود دارد. با گزینه آنلاین، شما می توانید گروه بحث به عنوان مورد نیاز به بازگشت به کار و سپس در صورت نیاز بعد از کار ملحق خارج شوید. دوره های آموزش از راه دور را می توان در هر صورت گرفته شما دسترسی به اینترنت داشته باشد. شما می توانید حتی کلاس های کامل از سالن به اینترنت در هر هتل در سراسر جهان اگر شما نیاز به یک تعطیلات.

‏ {mbastudies-part-time:singular} را مدیریت پروژه آموزش از راه دور

3نتایج درمدیریت پروژه, آموزش از راه دور Filter

مدیریت حرفه ای MBA پروژه

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Part time MBA
19 اکتبر 2020
<
Online & Campus Combined
<
پاره وقت
<
18 ماهها
30 ژوئن 2020
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

مدیریت حرفه ای MBA پروژه مدیریتی را فراهم می کند با ابزار و مهارت های کلیدی برای بهینه سازی مدیریت پروژه خود - از آغاز تا رسیدن به موفقیت. از هزینه های پروژه و طراحی سازمانی ت ...

اطلاعات بیشتر

DeSales University
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

فرصت برای برقراری ارتباط با صدها متخصص دیگر

اطلاعات بیشتر

استراتژیک MBA مدیریت پروژه (SPM MBA)

Hanyang University School of Business
Part time MBA
مارس 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هدف این برنامه استراتژیک MBA مدیریت پروژه (SPM MBA) به ارائه آموزش جامع در مورد مدیریت پروژه در سطح تحصیلات تکمیلی برای کسانی که برنامه به دنبال شغلی کسب و کار در زمینه مدیریت ...

اطلاعات بیشتر