MBASTUDIES

‏ مقایسه کنید 4‏ {mbastudies-part-time:singular} را مطالعات بازاریابی

مدرک MBA یا مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد است که به طور معمول در مدیریت کسب و کار متمرکز است. نسخه پاره وقت این درجه فقط راهی برای مطالعه در هنگام کار یا مراقبت از یک خانواده است.

به طور خاص، مدرک MBA در مطالعات بازاریابی چیست؟ بازاریابی بر چگونگی فروش کالاها و خدمات به مصرف کنندگان متمرکز است و اغلب زیرمجموعه هایی هستند که می توانید از آنها انتخاب کنید. اینها شامل لوکس، بین المللی، سخن گفتن از دهان و بازاریابی ویروسی است. در درجه بازاریابی، می توانید اصول اقتصاد خرد و اقتصاد کلان، بازاریابی نظری، و تجزیه و تحلیل زیست محیطی را مطالعه کنید. برخی از پیش نیازها عبارتند از: تجربه کار کسب و کار و درک روش های بازاریابی اولیه.

سه مهارت که می توانید در این برنامه تحصیلی یاد بگیرید عبارتند از خلاقیت، گفتار عمومی و ارتباطات. خلاقیت می تواند به وظایف حل مسئله روزانه کمک کند در حالیکه ارتباطات و گفتار عمومی می تواند به شما در تنظیمات اجتماعی راحت شود.

شما احتمالا قبل از شروع MBA باید بودجه خود را تأمین کنید تا اطمینان حاصل شود که از برنامه بودجه نهایی استفاده نکنید. همانطور که انتخاب های مدرسه را محدود می کنید، برای کسب اطلاعات در مورد هزینه ها، مانند ثبت نام و سایر هزینه ها، از مدرسه به مدرسه می توانید با دفتر اصلی تماس بگیرید.

یک MBA می تواند شما را برای موقعیت های مختلف در کسب و کار، صنعت، آموزش و پرورش و بشردوستی واجد شرایط. برای تمرکز در رسانه های بازاریابی هنری، می توانید جایگاه خود را به عنوان یک مدیر هنری تبلیغ کنید. اگر بیشتر به این که کلمه را با استفاده از معانی معاصر تمرکز می کنید، برخی از عناوین شغلی که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: مدیر رسانه های اجتماعی و افسر روابط عمومی. سایر عناوین شغلی که می توانید جستجو کنید، مدیر رویداد، محقق بازار، برنامه ریز رسانه ها و مدیر محتوای وب است.

بازاریابی می تواند در سراسر جهان مفید باشد، بنابراین شما می توانید مدارس با MBA در این موضوع در هر نقطه پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

4نتایج درمطالعات بازاریابی Filter

بازاریابی حرفه ای MBA

WU Executive Academy
Part time MBA
19 اکتبر 2020
<
پاره وقت
<
18 ماهها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

شرکت هایی که در بازار هایشان تغییری ایجاد می کنند، راه هایی را برای به طور موثر در اختیار بازاریابی و فروش قرار داده اند و به مشتریان خود خدمت می کنند و از آنها لذت می برند. ب ...

اطلاعات بیشتر

MBA در بازاریابی لوکس

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
15 ماهها
انگلیسی
فرانسوی
پردیس دانشگاهی

EIML پاریس MBA در لوکس بازاریابی برای دانش آموزان و حرفه ای است که مایل به دنبال حرفه ای در بخش لوکس است. این آموزش به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های مورد نیاز برای مدی ...

اطلاعات بیشتر

MBA در بازاریابی بین المللی

Horizons University
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این برنامه آدرس رابط بازاریابی تدارکات و پدیده های فرهنگی به عنوان آنها در یک محیط جهانی معاصر وجود داشته باشد. ...

اطلاعات بیشتر

DeSales University
Part time MBA
سپتامبر 2020
<
پاره وقت
<
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

برنامه MBA بر توسعه مهارت های اجرایی تاکید می کند. علاوه بر توسعه درک ماهیت پیچیده و ارتباط بین زمینه های کاربردی اساسی در کسب و کار، برنامه MBA نیز مورد توجه قرار می گیرد. حو ...

اطلاعات بیشتر