Filter
پاره وقت
پرتغال Lisbon نوع تحصیل: همه

‏ بهترین {mbastudies-part-time:plural} سیدنی پرتغال 2019/2020‏

MBA پاره وقت راه بسیار خوبی برای اخذ مدارک تحصیلی و کسب دانش بازرگانی و کسب و کار است که برای مشاغل به سرعت در حال پیشرفت بسیار حیاتی است. این برنامه برای افراد شاغلی که در نظر دارند کلاس هایی را در آخر هفته ها یا در طول بعد از ظهر ها بگذرانند، بسیار مناسب است.

اگر می خواهید به صعود از نردبان شرکت ها و کسب موقعیت های مدیریتی، MBA است برای شما. این برنامه به شما می دهد دانش و مهارت به دست آوردن تطبیق پذیری، از نظر درک، از طیف وسیعی از عملکرد، مناطق کسب و کار. به علاوه توانایی به استفاده از ابزار و تجزیه و تحلیل، به منظور کمک به برنامه ریزی استراتژیک، و تصمیم گیری.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

لیسبون پرتغال 'بازدید کنندگان شهرستان پایتخت است و دارای جمعیت بیش از 500،000 نفر در دولت خود را. با اتحادیه اروپا، لیسبون می آید 11 از نظر جمعیت و در میان قدیمی ترین شهرستانها بر روی زمین. 3 دانشگاه های پیشرو در لیسبون یعنی وجود دارد. دانشگاه لیسبون، دانشگاه فنی لیسبون و دانشگاه جدید لیسبون.

‏ {mbastudies-part-time:plural} سیدنی پرتغال را مروری بر تمامی 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG بیش از 700 کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA) در طول 30 سال گذشته اعطا کرده است. امروز این دانشجویان اشغال موقعیت های برجسته در بخش های اقتصادی ملی و بین المللی ... [+]

ساختار برنامه

دیپلم از MBA ISEG بر موفقیت به دست آوردن 90 اعتبارات، از طریق مطالعه در طی یک دوره 18 ماه تعلق تعلق می گیرد. این برنامه نیاز به تکمیل موفقیت آمیز 16 هسته و 13 دوره های دوره های توسعه شخصی.

توسعه شخصی

علاوه بر موارد فوق، MBA ISEG ارائه می دهد فعالیت در زمینه های فردی توسعه شخصی و گروه:

رهبری و طراحی تیمی فعالیت ها، با بیش از 7 فعالیت های مختلف در فضای باز در همکاری با شرکای شهرت ما... [-]
پرتغال Lisbon
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی