Sasin MBA اجرایی

Sasin Graduate Institute of Business Administration

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Sasin MBA اجرایی

Sasin Graduate Institute of Business Administration

برنامه EMBA خدمت مدیران اواسط حرفه آماده شدن برای رسیدن به سطح بعدی، و همچنین مدیران ارشد که مایل به افزایش مهارت های خود را و اثربخشی رهبری است. این 2 سال برنامه MBA اجرایی است به خصوص برای مدیران امیدوار کننده با تجربه مدیریت قابل توجهی طراحی شده است. این برنامه فراهم می کند آخرین ابزارهای مدیریت جهانی و مفاهیم، ​​امکان شرکت کنندگان EMBA به منظور توسعه و ظرفیتهای مدیریتی ضروری به کار کسب و کار و دیگر سازمان ها، در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی است. این برنامه به زبان انگلیسی داده، در بانکوک، تایلند - قلب جنوب شرقی آسیا.

همانطور که از 2012، EMBA خواهد شد در شب جمعه و در تمام طول روز شنبه تدریس می شود. اقامت شبانه روز جمعه در ساسا خانه در دسترس خواهد بود برای شرکت کنندگان در برنامه، با 50٪ تخفیف.

این برنامه راحت تر برای مدیران که باید در طول هفته سفر خواهد کرد. و، برای اولین بار، خواهد برنامه ما به آسانی برای کسانی که در خارج از بانکوک زندگی قابل دسترس می کند.

ساختار

دوره های آموزشی در طول شش پنج هفته "ماژول" هر سال برنامه ریزی شده، با شرکت کنندگان در نظر گرفتن دو دوره در هر ماژول. هر دوره به ارزش سه اعتباری ساعت است. شرکت کنندگان موظف به تکمیل در مجموع بیست و چهار دوره (72 اعتباری ساعت). برای تاریخ دقیق ماژول تاریخ های کلیدی را ببینید. این است که با مراجعه به اساتید از بسیاری از برنامه های در سطح جهانی و همچنین توسط Sasin تمام وقت هیات علمی و کارشناسان دیگر در تایلند و آسیای جنوب شرقی تدریس می شود.

کار دسته جمعی

در حالی که تکالیف فردی مورد نیاز است، گروه مورد مطالعه و کار گروهی به تجربه EMBA با بسیاری از پروژه های کلاس در دو گروه، به جای به افراد ضروری است. شرکت کنندگان EMBA معمولا گروه های پنج تا هفت عضو با پیشینه علمی و / یا حرفه ای متنوع را تشکیل می دهند. در طول برنامه، دانش آموزان EMBA چگونه به کار به طور موثر با دیگران، افزایش مهارت های خود را در کار به عنوان بخشی از یک تیم و ایجاد دوستی شخصی و شبکه های عمر را یاد بگیرند.

کلاس

کلاس ها به طور معمول در روز جمعه 18:00-21:15 و شنبه 8:30-16:30 برگزار خواهد شد. گاهی اوقات، آرایش کلاس ها در زمان های دیگر برگزار می شود. حضور در کلاس به طور منظم مورد نیاز است. دانشجویان انتظار می رود برای حضور در تمام جلسات دوره های که ثبت نام و اجازه خواهد داشت برای امتحانات تنها در صورتی که برآورده 80٪ نیاز حضور و غیاب. شرکت کنندگان باید نشست گروه رسمی یک یا دو بار در هفته انتظار برای کار بر روی مطالعات موردی و باید انتظار به صرف حداقل 15 ساعت در هفته در خارج از کلاس مطالعه.

اهداف EMBA آموزش

  • تحلیلی، تصمیم گیری و مهارت های خلاق - خود اتکایی و کارآفرینی - کار گروهی و رهبری - ارتباطات، ارائه و مذاکره مهارت موثر - اخلاق شرکت، مسئولیت اجتماعی، و پایداری محیط زیست - آگاهی از تنوع فرهنگی ما مشتاقانه در انتظار استقبال از شما در Sasin .
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
می 2019
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
2,080,000 THB
Locations
تایلند - Bangkok
تاریخ شروع : می 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تایلند - Pa Tong, Phuket
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
می 2019
تایلند - Bangkok
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژوئن 2019
تایلند - Pa Tong, Phuket
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات