GSB MBA متخصص در مدیریت اجرایی (EMBA) یک تجربه یادگیری کاربردی برای مدیران و رهبران است که به شما کمک می کند در نقش اجرایی خود به طوری که بیشتر تحقق یابد و هدفمند است. این برنامه حضور شما، توانایی های مفهومی، حکمت عملی و احتیاط را توسعه می دهد تا بتوانید در شرایط پیچیده اولویت بندی کنید و به طور موثر ارائه دهید.

دنیای کسب و کار چالش هایی را بوجود می آورد که شامل مجموعه های بزرگی از متغیرهای مربوط به رفتار مصرف کننده، روند، عدم اطمینان قانونی، تغییر رقابت و فن آوری های جدید است. برای روشن شدن اقدام روشنگری، شما نیاز به توسعه یک لنز دارید که به شما کمک می کند بر متغیرهایی که اهمیت دارند تمرکز کنید. EMBA با استفاده از سیستم های تفکر، تفکر طراحی و تفکر یکپارچه در فرایند یادگیری تبدیل می کند که دانش آموزان را قادر به ساخت لنز های جدید می کند.

EMBA در GSB در قالب مدولار بیش از دو سال ارائه می شود. برنامه درسی شامل پنج ماژول تماس و یک پایان نامه است. ماهیت تعاملی این برنامه مستلزم این است که شما باید در تمام ماژول های تماس شرکت کنید و در تجربه جمعی شرکت کنید.

بازده سرمایه گذاری EMBA:

  • توسعه مهارت و مهارت در سراسر گستره تجربه مدیریت خود را
  • درک کامل از تجربه کلاسیک مدیریت در یک جهان پیچیده را درک کنید
  • فراتر از دانش و تئوری، شامل احساس تجربه در مدیریت می شود
  • در مورد اینکه چگونه با شما، تیم خود و جهان ارتباط برقرار کنید، معتبرتر شوید
  • هدف و تحقق جدیدی را در نقش خود پیدا کنید و انعطاف پذیری بیشتری در محل کار ایجاد کنید
  • درک نیاز و توانایی پیاده سازی نوآوری در مدل کسب و کار موفق
  • ظرفیت را برای ادغام دیدگاه ها و استراتژی های متعدد برای ایجاد سازمان های جامع و پایدار تر توسعه دهید
  • به یک شبکه قدرتمند از همتایان خود ملحق شوید

UCT GSB Executive MBA

برنامه تحصیلی EMBA شامل پنج ماژول تماس و یک پایان نامه است. ماهیت تعاملی این برنامه مستلزم این است که شما باید در تمام ماژول های تماس شرکت کنید و در تجربه جمعی شرکت کنید.

ماژول 1: عملکرد اجرایی سیستم

این اولین ماژول شما را قادر می سازد تا شروع به ساخت یک چارچوب مفهومی برای عمل مدیریت سیستمیک کنید، که تمام مدول های دیگر بیشتر توسعه پیدا خواهند کرد. فرآیندهای یادگیری و پروژه ها به منظور معرفی و تثبیت شیوه های سیستماتیک در عمل مدیریت خود طراحی شده اند.

ماژول 2: مدیریت برای ارزش سهامداران

در این ماژول شما فرصت هایی را برای ایجاد ارزش در آینده خواهید یافت. این ماژول مفاهیم کلیدی را از زمینه های اقتصاد، مالی، جهانی سازی و کارآفرینی به یک چارچوب استراتژیک متصل می کند. این هدف ایجاد استراتژی است و شناسایی و سازماندهی فعالیت ها، منابع، توانایی ها، ساختارها و فرآیندهای مورد نیاز برای تحقق این امر را می دهد.

ماژول 3: مدیریت برای ارزش مشتری

با تمرکز بر عملیات، این ماژول به شما درک عمیق ایجاب می کند که چگونه ارزش مشتری داخلی و خارجی از لحاظ کیفیت، هزینه، حجم و زمان بندی ایجاد می شود. هدف این دوره، ایجاد یک مدل مفهومی سایبرنتیک از عملیات و استفاده از آن به زنجیره ارزش سازمان و عملکرد آن است.

ماژول 4: مدیریت برای ارزش اجتماعی

در این ماژول شما تمرکز خود را برای درک شرایط اجتماعی و اقتصادی وسیع تر که در آن کسب و کار و سایر نهادها کار می کنند، گسترش دهید. این طراحی شده است که به قدردانی تبدیل شود که یک سازمان تنها به عنوان سیستم اقتصادی و اجتماعی که بخشی از آن است، به عنوان قابل اجرا باشد.

ماژول 5: طراحی مدل های پایدار کسب و کار

این ماژول به شما امکان می دهد که روش جدیدی برای مدیریت استراتژیک و رهبری داشته باشید. با اجازه دادن به شما برای بستن و تجدید نظر در تجربیات خاص با استفاده از مفاهیم نظری مربوطه، و همچنین از طریق تلاش های مختلف اکتشافات و آزمایش های فکر، شما شروع به تجربه با شیوه های مختلف از بودن که مهارت های جدید، چابکی و انعطاف پذیری در محل کار را باز کند .

ماژول 6: پایاننامه

پایان نامه مرحله فاز EMBA شما را نشان می دهد. از شما خواسته خواهد شد که 25،000 کلمه مقاله تحقیق را در مورد موضوع مربوط به سازمان خود و یا زمینه که نشان می دهد درک خود را از روند تحقیق و توانایی شما برای اعمال این را نشان می دهد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Cape Town Graduate School of Business »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

فوریه 2020