توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ییل MBA برای مدیران:
رهبری در بهداشت و درمان

برنامه

ییل MBA برای مدیران: رهبری در برنامه بهداشت و درمان برنامه 22 ماهه اجرایی MBA است که منجر به کسب مدرک MBA در ییل می شود. این برنامه به طور خاص برای متخصصان فعلی طراحی شده که می خواهند تغییرات در صنعت مراقبت های بهداشتی را هدایت کنند، این برنامه MBA به دانشجویان مهارت های رهبری و کسب و کار لازم را برای رسیدگی به مشکلات فوری در پیشرو در صنعت مراقبت های بهداشتی همیشه در حال توسعه می دهد.

برنامه اجرایی قالب حرفه ای کار را برای کسب مدرک تحصیلی Yale فراهم می کند در حالی که در حال پیشرفت حرفه های خود در زمینه های مربوطه است. دانش آموزان ما از زمینه های مختلف حرفه ای می آیند و محیط زیست همکاری را افزایش می دهد تا چشم اندازها را گسترش دهد و از چالش های منحصر به فرد مواجه با مراقبت های بهداشتی قدردانی کند. در نتیجه دانش آموزان ما در تصميم گيري هاي انتقادي که براي تغيير لازم هستند، بيشتر اعتماد به نفس دارند.

عناصر کلیدی برنامه:

  • برنامه درسی ابتکاری و یکپارچه مدرسه ییل مدرسه ییل
  • برنامه درسی MBA با تمرکز تخصصی در زمینه کسب و کار سلامت
  • دسترسی به منابع جهانی در دانشگاه ییل
  • اندازه های کوچک کلاس و جوامع همجنسگرا همجنسگرا حرفه ای با رهبری در تقاطع کسب و کار و جامعه نشان داد
  • شبکه گسترده فارغ التحصیلان مراقبت های بهداشتی جهانی و رهبران کسب و کار
  • قالب آموزشی اجرایی برای تسهیل ادامه کار تمام وقت
  • مدرک تحصیلی ییل


دوره کاردانی سختگیرانه در زمینه دنیای واقعی خود توسط کلوكوویوم در رهبری بهداشت و درمان قرار داده شده و با استفاده عملی از برنامه مطالعات میدانی انجام شده است. سری Colloquia تمرینکنندگان برجسته را از همه جنبههای مراقبت بهداشتی به محوطه دانشگاه می برد تا بتوانند با گروهی از دانش آموزان ملاقات کنند و از دیدگاه خود درباره مسائل موجود در مراقبت های بهداشتی، سازمان های آنها، کار آنها و شغل خود صحبت کنند. مطالعات میدانی یک برنامه طولانی مدت مبتنی بر پروژه است که دانش و مهارت های به دست آمده از دوره های آموزشی و کالج ها را در یک محیط مراقبت های بهداشتی فعال، ادغام می کند.

کلاس ها در هر هفته دیگر، جمعه ها و شنبه ها، با دو هفته در تابستان اول و یک هفته در دوم، دوره های مهمی را در نظر می گیرند. در این برنامه، دانش آموزان قادر به تکمیل الزامات MBA Yale در بیست و دو ماه. فارغ التحصیلی همزمان با کلاس MBA تمام وقت است.

چه کسی رهبری ییل در MBA را انتخاب می کند؟

برنامه MBA برای برنامه درسی و طراحی آموزشی، تعهد ما را به آموزش رهبران برای نقشهایی که همپوشانی و استراتژیک هستند و در آنها نقش مهمی در تعیین جهت سازمانهایشان می باشد، تضمین می کند. ما همچنین اولویت بالایی را در کنار هم قرار دادن دانش آموزان داریم که تنوع حرفه ای آنها را قادر می سازد تا همزمان با یادگیری اساتید خود از یکدیگر یاد بگیرند. این بدان معنی است که متخصصان از همه نوع سازمان های مراقبت های بهداشتی - و حتی از سازمان های غیر بهداشتی که به مشتریان یا مشتریان خدمات درمانی می پردازند - مدرک Leadership در Healthcare MBA را به عنوان اهداف شخصی و حرفه ای خود پیدا می کنند.

چرا باید MBA یال را برای مدیران در نظر بگیرید

برنامه تحصیلی

از طریق برنامه درسی نوآورانه یکپارچه یال، شما مهارت های کسب و کار اساسی را در یک زمینه غنی یاد خواهید گرفت. دوره های پیشرفته با استاد ییل به شما درک عمیق از بزرگترین مسائل مربوط به صنعت مراقبت های بهداشتی می دهد.


تقویم

این برنامه به شما اجازه می دهد یک آموزش حرفه ای دقیق بدون وقفه حرفه ای خود و یا ریشه کن کردن زندگی خود را دریافت کنید. محیط کار آنلاین ما به شما امکان می دهد با تیم پروژه و استادان ملاقات کنید حتی زمانی که در محوطه دانشگاه نیستید. و کلاس های ما به برنامه ای می رسد که اجازه می دهد تا با سایر دانشگاه ها فارغ التحصیل شوید.

کالج ها

همکلاسی ها و استادان شما تبدیل به یک شبکه پشتیبانی حرفه ای در طول عمر خواهد شد؛ رهبری در سالن های بهداشت و درمان از سال های دیگر این شبکه را گسترش می دهد؛ و شما عضو انجمن رهبری بهداشت و درمان ییل خواهد بود که شامل فارغ التحصیلان کالج ییل، دانشکده پزشکی ییل، دانشکده بهداشت ییل، دانشکده پرستاری ییل و برنامه های پیشرفته ییل و همچنین فارغ التحصیلان مدرسه مدیریت برنامه تمام وقت، همه آنها را می توان در موقعیت های کلیدی در هر گوشه ای از بخش مراقبت های بهداشتی پیدا کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Yale School of Management »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
22 
تمام وقت
Price
129,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019