Keystone logo
آفریقای جنوبی

مطالعه MBA که در آفریقای جنوبی 2024

تحصیل در آفریقای جنوبی

دانشجویان بین المللی که مایل به ثبت نام در دانشگاه آفریقای جنوبی اغلب استقبال کردند. کشور 'بالاترین رتبه دانشگاه، دانشگاه کیپ تاون، است 145 در جهان قرار گرفت. دانشگاه Witwatersrand و Stellenbosch دو گزینه های اضافی برای دانش آموزان در نظر بگیرند. این مدارس همه ارائه مطالعات کسب و کار، و همچنین به عنوان مناطق دیگر از تمرکز. چه گزینه مطالعات بازرگانی در آفریقای جنوبی دانش آموزانی که مایل به مطالعه کسب و کار می توانند انجام دهند با تمرکز بر تکمیل مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه یا با ادامه تحصیل به هستند؟ کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان برنامه. استاد در مدیریت بازرگانی (MBA) یکی از گزینه های رایج ترین برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در آفریقای جنوبی به عنوان دانشجویان بین المللی است. این نوع برنامه با تمرکز بر تکنیک های مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، و کسب و کار راه اندازی روند، به عنوان قانون کسب و کار به خوبی و امور مالی. دانش آموزان می توانند انتظار به صرف دو تا سه سال تکمیل MBA خود را در آفریقای جنوبی.زمان قسمت و گزینه تمام وقت در دسترس اغلب، اگر چه بیشتر دانشجویان بین المللی تمام وقت ثبت نام کنید. چگونه یک دانشجوی ثبت نام در مطالعات بازرگانی در آفریقای جنوبی؟ دانش آموزان نیاز برای به دست آوردن کمک هزینه لازم دولت برای ثبت نام به عنوان یک دانشجوی بین المللی است. این را از طریق وزارت امور خانه انجام می شود. دانش آموز باید برای اقامت موقت اعمال می شود. به طور کلی، به دست آوردن پذیرش در برنامه کسب و کار از طریق مدرسه مورد نظر گام اول است. اکثر دانش آموزان نیز دانش آموز از طریق این فرایند کمک خواهد کرد. این فرایند می تواند در حدود 30 روز، و یا گاهی اوقات بیشتر طول بکشد، به رخ می دهند. هنگامی که دانش آموز اعمال می شود و ویزای دانشجویی خود و یا به دست آوردن، آن است که پس از آن ممکن است برای سفر به این کشور. گزینه برای دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی؟ آفریقای جنوبی چه می باشد یک کشور متنوع و رو به رشد. این یک نیروی قوی اقتصادی در منطقه است.با این حال، آن است که یک کشور ثروتمند نیست و نرخ بالای بیکاری در بسیاری از مناطق شده است. در حالی که فرصت برای کسانی که با افتخارات فارغ التحصیل شده اند وجود دارد، هیچ تضمینی وجود ندارد از اشتغال در آفریقای جنوبی پس از فارغ التحصیلی وجود دارد. با این حال، این مدارس در بسیاری از کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده به عنوان معتبر.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  229
 • اشتراک ابزارها

  30
 • اشتراک اینترنتی

  39
 • حمل و نقل محلی

  36

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  4
 • بلیط سینما

  5
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی یک کشور متنوع است. این در امتداد جنوبی ترین خط ساحلی از قاره آفریقا در نزدیکی نامیبیا، بوتسوانا و زیمبابوه قرار می گیرد. این کشور چند قومی با پس زمینه و فرهنگ فوق العاده متنوع است. 11 زبان رسمی در اینجا، از جمله انگلیسی، که معمولا برای نیازهای عمومی و تجاری استفاده می شود وجود دارد. این نزدیک به 53 میلیون نفر آن را خانه، و تبدیل به دومین اقتصاد در آفریقا است. دلایل بسیاری برای تحصیل در این کشور حتی به عنوان یک دانشجوی بین المللی وجود دارد.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی (که قبلا مجوز تحصیل آفریقای جنوبی نامیده می شد)
 2. ویزای مبادله آفریقای جنوبی - اگر بیش از 25 سال سن دارید و می خواهید در یک برنامه تبادل فرهنگی، اقتصادی یا اجتماعی به آفریقای جنوبی بیایید که بین یک موسسه آموزشی یا ارگان دولتی در آفریقای جنوبی و یکی در یک کشور خارجی سازماندهی شده است.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی؛ ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی

قیمت و ارز

USD 47

هزینه درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی به کشور مبدأ شما بستگی دارد اما حدود 47 دلار آمریکا است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجوی بین‌المللی که می‌خواهد در آفریقای جنوبی برای دوره‌ای به مدت 3 ماه (90 روز) بماند و تحصیل کند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در آفریقای جنوبی پذیرفته شده اند.

برای واجد شرایط بودن برای ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی، خود مدرسه یا کالج ابتدا باید به عنوان یک "موسسه آموزشی" واجد شرایط باشد. این بدان معناست که باید در وزارت آموزش پایه یا وزارت آموزش عالی ثبت شود. بنابراین اگر می‌خواهید در یک آموزشگاه زبان خصوصی یا مدرسه‌ای که فقط دوره‌های فنی کوتاه‌مدت ارائه می‌دهد شرکت کنید، ممکن است واجد شرایط ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی نباشید.

لطفا توجه داشته باشید: شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید. شما نمی توانید با ویزای بازدید کننده به آفریقای جنوبی بیایید و سپس اقدام به درخواست ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی

برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی، دانشجویان باید با کمیسیون عالی، کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت خود تماس بگیرند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

ابتدا باید در یک مدرسه، کالج یا دانشگاه آفریقای جنوبی به عنوان دانشجو پذیرفته شوید و نامه پذیرش را روی سربرگ مؤسسه دریافت کنید که توسط یا از طرف مدیر یا مسئول ثبت نام امضا شده باشد.

سپس باید فرم درخواست اجازه اقامت موقت B1-1738 را تکمیل کرده و شخصاً آن را به سفارت، کنسولگری، یا کمیسیون عالی آفریقای جنوبی در کشور خود ببرید.

مدارک زیر باید همراه با فرم درخواست BI-1738 ارسال شود:

 • گذرنامه ای که حداقل 30 روز پس از انقضای بازدید مورد نظر اعتبار داشته باشد
 • پرداخت هزینه مقرر
 • گواهی واکسیناسیون، در صورت نیاز طبق قانون
 • اثبات تمکن مالی برای تامین هزینه های پیش بینی شده زندگی در دوران اقامت در جمهوری و همچنین پرداخت شهریه. این باید به صورت صورتحساب بانکی / پول نقد موجود / چک های مسافرتی باشد
 • اثبات پوشش پزشکی
 • واریز نقدی معادل ارزش بلیط برگشت.
 • در مورد دانشجویان آفریقایی، تعهد دولت مربوطه به عهده گرفتن مسئولیت کامل دانشجو و پرداخت کلیه هزینه ها، در صورت لزوم اخراج دانشجو.
 • گزارش های پزشکی و رادیولوژی
 • گواهی تولد نامشخص در مورد خردسالان.
 • در مورد یک خردسال، مشخصات فردی در جمهوری آفریقای جنوبی که به عنوان قیم زبان آموز عمل می کند و نامه ای از این شخص که سرپرستی را تأیید می کند.
 • رضایت هر دو والدین برای اقامت شما در آفریقای جنوبی، یا از طرف والدینی که انحصاری حضانت را بر عهده دارند، همراه با مدرک حضانت انحصاری
 • نامه رسمی از موسسه آموزشی که در آن قصد تحصیل دارید، تایید پذیرش موقت و مدت دوره.
 • گواهی پوشش پزشکی که سالانه برای دوره تحصیل با یک طرح پزشکی ثبت شده در قانون طرح های پزشکی تمدید می شود.
 • اگر 18 سال و بزرگتر هستید، گواهی نامه ترخیص پلیس از هر کشوری که از 18 سالگی 12 ماه یا بیشتر در آن اقامت داشته اید، مورد نیاز است.

شما برای مجوز مبادله (ویزای مبادله آفریقای جنوبی) با استفاده از همان فرم درخواست B1-1738 اقدام می کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان‌های فرآیند درخواست از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، اما حدود شش هفته طول می‌کشد.

ویزای دانشجویی برای کل دوره دانشجویی، به طور متناوب 36 ماه برای مدارس و 24 ماه برای سایر موسسات معتبر است.

ویزای مبادله آفریقای جنوبی - این ویزا برای مدت زمان مبادله، معمولا بیش از 12 ماه اعطا می شود. ویزای مبادله ای آفریقای جنوبی قابل تمدید یا تمدید نیست. هنگامی که این نوع مجوز را دریافت کردید، تنها پس از اینکه حداقل یک سال در خارج از آفریقای جنوبی زندگی کرده باشید، می توانید برای اجازه اقامت موقت یا دائم درخواست دهید.

زمان پردازش

6 Weeks

فرصتهای کاری

اگر ویزای دانشجویی آفریقای جنوبی دارید و در سطح عالی تحصیل می کنید، مجاز به کار پاره وقت حداکثر 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات هستید.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل متعددی وجود دارد که درخواست ویزای تحصیلی شما در آفریقای جنوبی ممکن است رد شود، مانند:

 • جای خالی گذاشتن روی فرم ها
 • دروغ گفتن در مورد هر چیزی در برنامه شما
 • داشتن پاسپورت منسوخ و بدون صفحات خالی
 • غلط املایی نام شما در اسناد
 • عدم ارائه شواهد مبنی بر وجود بودجه کافی