Keystone logo
آلمان

مطالعه MBA که در آلمان 2024

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  507
 • اشتراک ابزارها

  91
 • اشتراک اینترنتی

  43
 • حمل و نقل محلی

  60

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  4

درباره آلمان

آلمان خانه را به بیش از 80 میلیون نفر است، و آن را یکی از کشورهای پرجمعیت ترین در اتحادیه اروپا است. این یک رهبر تاریخی، شهرستان فرهنگی مهم است، و یکی از با نفوذ اقتصادی قوی در منطقه است. برای کسانی که مایل به تحصیل در آلمان، مطالعات کسب و کار یکی از گزینه های رایج ترین انتخاب هستند. دانشجویان بین المللی اغلب در اینجا استقبال، بیش از حد. از کجا تحصیلات بازرگانی در آلمان؟ برای کسانی که دانش آموزانی که مایل به دنبال مدرک کسب و کار در آلمان، انواع مدارس در دسترس هستند. مدارس کسب و کار برنامه هایی که بسیار شبیه به کسانی که در سایر کشورهای اروپایی هستند ارائه دهد. چه نوع کسب و کار درجه در دسترس است؟ دانش آموزان وارد مطالعه کسب و کار در آلمان به عنوان مقطع کارشناسی و کار برای رسیدن به مدرک کارشناسی 'بازدید کنندگان خود را. بسیاری از دانش آموزان در برنامه های حرفه ای به جای پیشبرد درجه بروید. با این حال، MBA در دسترس است. روند تمایل به بین دو تا چهار سال طول می کشد.متقاضیان برای مطالعه تمایل به شروع در ماه جولای سال قبل. هزینه ثبت نام در مدرسه کسب و کار در آلمان از یک مدرسه به بعد متفاوت است. هزینه های تمایل به رقابتی به مدارس دیگر در اروپا است. اکثر دانش آموزان خواهد شد در مدرسه 9 تا 10 ماه در هر سال وارد مطالعه شدند. چه کسب و کار تنظیمات درجه موجود برای دانشجویان بین المللی؟ دانشجویان بین المللی می تواند در هر یک از مدارس کسب و کار ثبت نام، در انتظار تایید از کاربرد آنها توسط دانشگاه. مناطق تمرکز در کسب و کار عبارتند از مدیریت، مطالعات بین المللی، اقتصاد، و قانون کسب و کار، هر چند گزینه های مختلف دیگر در دسترس هستند. دانشجویان بین المللی نیاز به تقاضای خود را به مدرسه به عنوان اولین گام. سپس، مدرسه دانش آموز بین المللی کمک خواهد کرد برای به دست آوردن اسناد و مدارک مورد نیاز به صورت قانونی در کشور مجاز است. این فرآیند می تواند چندین ماه را، همین دلیل است که برنامه اولیه تشویق.چه اتفاقی می افتد پس از فارغ التحصیلی از دانشجویان بین المللی آلمان؟ یک کشور بزرگ و در حال رشد است. به عنوان یک قدرت جهانی و بخش مهم اقتصادی و مالی در اتحادیه اروپا، آن را بسیار ممکن است برای دانش آموزان فارغ التحصیل شدن از مدارس MBA در آلمان برای پیدا کردن شغل وجود دارد. رقابت برای خوبی واجد شرایط، دانش آموزان موفق از فارغ التحصیلی از مدارس آلمان 'ها گرایش به بالا. برای کسانی که مایل به عنوان یک دانشجوی بین المللی ثبت نام، فرصت اینجا متعدد و اغلب به خوبی به ارزش سرمایه گذاری برای کسانی که پرشور در مورد آلمان هستند.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای دوره زبان (ویزا برای یادگیری زبان) – گزینه ای عالی برای کسانی که می خواهند زبان آلمانی را در آلمان بیاموزند.
 2. ویزای متقاضی دانشجو (Visum Zur Studienbewerbung) – اگر می خواهید در آلمان تحصیل کنید، اما هنوز در تلاش برای یافتن برنامه مناسب هستید یا هنوز نامه تاییدیه دانشگاه خود را دریافت نکرده اید.
 3. ویزای دانشجویی (Visum Zu Studienzwecken) – اگر قبلا در یکی از دانشگاه های آلمان پذیرفته شده اید.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دوره زبان; ویزای متقاضی دانشجو؛ ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

EUR 60

باید انتظار داشته باشید که 60 یورو (74 دلار آمریکا) برای ویزای دانشجویی خود به آلمان بپردازید.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

برای شهروندان اتحادیه اروپا یا ایسلند، نروژ، سوئیس یا لیختن اشتاین، تنها داشتن کارت شناسایی برای ورود به آلمان ضروری است. نیازی به داشتن ویزا نیست.

شهروندان استرالیا، اسرائیل، ژاپن، کانادا، نیوزلند، کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا می توانند حتی پس از ورود به آلمان برای ویزای خود اقدام کنند.

برای شهروندان کشورهای دیگر، لازم است قبل از ورود به آلمان برای ویزا اقدام کنند.

اگر کمتر از 90 روز در آلمان بمانید، قوانین بیشتری وجود دارد. اتباع کشورهای خاصی می توانند برای این مدت بدون ویزا وارد آلمان شوند. اینها عبارتند از ونزوئلا، واتیکان، اروگوئه، سنگاپور، سیشل، پاراگوئه، پاناما، نیکاراگوئه، مکزیک، موریس، مالزی، ماکائو، کرواسی، گواتمالا، السالوادور، کاستاریکا، شیلی، برونئی، برزیل، بولیوی، برمودا، باربادوس، باهاما. ، و آرژانتین.

برای اطلاع از آخرین شرایط ویزا برای همه کشورها از وب سایت وزارت خارجه آلمان فدرال دیدن کنید: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری آلمان

شما باید از سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود برای ویزا درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

ابتدا باید برای مصاحبه ویزا وقت بگیرید. در روز مصاحبه باید مدارک درخواست ویزای خود را ارائه دهید.

اسنادی که معمولاً نیاز دارید عبارتند از:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • پاسپورت معتبر
 • دو تا عکس
 • نامه ای که نشان می دهد شما در یک دانشگاه آلمان پذیرفته شده اید
 • کارنامه سوابق تحصیلی
 • گواهی تسلط به زبان آلمانی یا مدرکی مبنی بر اینکه قصد دارید در دوره زبان آلمانی شرکت کنید (در صورت تحصیل به زبان آلمانی)
 • اثبات اینکه شما بودجه کافی برای حمایت از خود در زمان زندگی در آلمان دارید (8700 یورو در سال، که تقریباً 9390 دلار آمریکا است)
 • گواهی مبنی بر خرید بیمه درمانی
 • اعلام صحت مدارک ارائه شده

بسته به سفارت، ممکن است لازم باشد مدرکی مبنی بر نداشتن سابقه کیفری ارائه دهید.

همه باید در اولین هفته ورود به آلمان در مراجع ثبت نام محلی (Einwohnermeldeamt) ثبت نام کنند. شما باید پاسپورت/تذکره ملی (و در صورت لزوم ویزا)، مدرکی مبنی بر آدرس خود در آلمان (مثلاً قرارداد اجاره از صاحبخانه) و احتمالاً گواهی ثبت نام از دوره خود را بگیرید. تاییدیه ثبت نام به شما داده می شود.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

بررسی درخواست ویزا معمولاً برای دوره زبان حدود 6 تا 8 هفته طول می کشد. با این حال، اگر دوره زبان بیش از سه ماه باشد، زمان پردازش درخواست می تواند تا 8 تا 10 هفته افزایش یابد. و در فصل اوج سفر، درخواست ها را می توان تحت دوره انتظار ارسال کرد. بنابراین، دانشجویانی که نیاز به ویزای دانشجویی برای آلمان دارند، باید درخواست های خود را قبل از شروع دوره ارسال کنند. شما باید در اسرع وقت و حداقل سه ماه قبل از مهاجرت خود به کشور درخواست دهید.

ویزای تحصیلی فقط برای طول دوره یا برنامه معتبر است. مجوزهای اقامت معمولاً برای یک سال صادر می شود اما ممکن است تمدید شود.

زمان پردازش

8 Weeks

فرصتهای کاری

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا / EEA و سوئیس می توانند آزادانه در آلمان کار کنند اما در طول ترم بیش از 20 ساعت در هفته کار نمی کنند.

شهروندان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا / سوئیس (اکنون از جمله کروات ها از ژوئیه 2015) اجازه دارند تا 120 روز کامل یا 240 نیم روز در سال (از جمله کار داوطلبانه) بدون مجوز کار کنند. در صورت استخدام در دانشگاه به عنوان دانشجو یا دستیار فارغ التحصیل، می توانید ساعات بیشتری کار کنید. برای سایر انواع شغل، شما نیاز به مجوز از Agentur für Arbeit (آژانس استخدام فدرال) و اداره بیگانگان دارید تا از حد 120/240 فراتر رود. Studienkolleg و دانشجویان زبان برای انجام هر کاری نیاز به مجوز از این مقامات دارند. دانشجویان نمی توانند آزادکار یا خوداشتغال باشند.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اینها دلایل اصلی رد درخواست ویزای شما برای ویزای دانشجویی آلمان است:

 • وضعیت مالی ضعیف
 • مشخصات علمی ضعیف
 • عدم آمادگی برای مصاحبه شما
 • سطح زبان ناکافی (آلمانی یا انگلیسی)
 • مغایرت با انتخاب برنامه تحصیلی شما