Keystone logo
اروگوئه

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در اروگوئه 2023

تعداد مؤسسات: 9
  • Fray Bentos, اروگوئه

  UTEC یک دانشگاه دولتی اروگوئه است که دارای مشخصات فنی است و به سمت تحقیق و نوآوری گرایش دارد. هدف آن متعهد به رهنمودهای راهبردی کشور، عادلانه‌تر کردن دسترسی به پیشنهادات عالی دانشگاهی به‌ویژه در داخل کشور است.

  • Maldonado Department, اروگوئه

  م Instituteسسه دانشگاه فرانسیسکو دو آسیس (یونیفا) یک بنیاد غیرانتفاعی است که از سال 1988 خدمات در سطح دانشگاه را در حوزه خصوصی ارائه می دهد. عملکرد و ساختار آن مطابق با الزامات فرمان 308/995 طراحی شده است که به اختیار قانونی لازم برای فعالیت به عنوان یک موسسه در سطح دانشگاه در اروگوئه.

  • Montevideo Department, اروگوئه

  Universidad Católica del Uruguay که در مونته ویدئو و در چندین شهر داخلی نصب شده است ، قدیمی ترین دانشگاه خصوصی کشور و از نظر جغرافیایی گسترده ترین دانشگاه است. ابتدا در سال 1882 توسط اولین اسقف اعظم مونته ویدئو ، مونس تاسیس شد. ماریانو سولر در سال 1985 بازگشایی و به انجمن مسیح سپرده شد ، دانشگاه کاتولیک اروگوئه اصلی ترین کار کلیسای کاتولیک در زمینه آموزش عالی اروگوئه است. تعهد وی به تعالی آکادمیک ، کثرت گرایی ایدئولوژیک ، بوم گرایی و گفتگوی بین دینی ، وی را به یکی از بازیگران اساسی در زندگی فرهنگی کشور تبدیل کرده است.

  • Montevideo Department, اروگوئه

  هدف انستیتوی دانشگاه انجمن جوانان مسیحی توسعه فعالیتهای آموزشی ، پژوهشی و ترویجی با هدف آموزش جامع ، ارتقا of سبک زندگی سالم ، ترویج فرهنگ و آموزش در زمینه های تربیت بدنی ، ورزش ، تفریح است. ، اردوها ، جهانگردی ، داوطلبانه و انسان دوستی ، مدیریت اجتماعی ، انیمیشن فرهنگی اجتماعی و موارد مشابه ، در دانشکده ها ، دپارتمان ها یا واحدهای دانشگاهی معادل آن ساخته شده است.

  • Montevideo Department, اروگوئه

  هدف دانشگاه ما کمک به توسعه کشور با آموزش متخصصانی است که با پرداخت توانایی پرداخت در جامعه دانش کار می کنند ، ارتباط با بخش تولیدی و تحقیقات کاربردی. فلسفه آموزشی ما جستجوی کیفیت ، نوآوری و احترام به استانداردهای اخلاقی را در عملکرد حرفه ای ارتقا می دهد.

  • Poblado Uruguay, اروگوئه

  در دهه های اخیر ، ثبت نام در تحصیلات عالیه در اروگوئه به طرز چشمگیری گسترش یافته است ، به همین دلیل است که نیاز فزاینده ای به آموزش عالی و م higherسسات تحقیقاتی قادر به آموزش تعداد بیشتری از افراد با مهارت بالا وجود دارد.

  • Montevideo Department, اروگوئه

  دانشگاه بازرگانی (UDE) تحت فرمان شماره 308/995 مورخ 08/11/95 توسط دولت جمهوری به رسمیت شناخته شد و سریعترین رشد دانشگاه از بین چهار دانشگاه خصوصی است. دانشگاه ما از مهمترین اتاقهای بازرگانی و انجمنهای حرفه ای کشور پشتیبانی می کند. از زمان به رسمیت شناخته شدن در سال 1998 ، Universidad de la Empresa رشد دائمی و پایداری در ثبت نام داشته است که بالغ بر 5000 دانشجو است.

  • Montevideo Department, اروگوئه

  موسسه دانشگاه CEDIIAP (مرکز آموزش ، تحقیقات و یادگیری اطلاعات) در سال 1995 توسط پروفسور Em تاسیس شد. درا ماریا A. Rebollo و به عنوان م Instituteسسه دانشگاهی ، توسط وزارت آموزش و پرورش (MEC) ، در قطعنامه ای به تاریخ 22 مارس 2001 مجاز است.

  • Monterrey, مکزیک
  • Buenavista, مکزیک
  • + 46 بیشتر

  Tecnológico de Monterrey یک موسسه خصوصی ، غیر انتفاعی و مستقل است که به احزاب سیاسی و مذهبی ارتباطی ندارد. این در سال 1943 به لطف چشم انداز تاجر مکزیکی Eugenio Garza Sada تأسیس شد. این دانشگاه دارای 31 پردیس و 21 دفتر مرکزی و دفاتر رابط بین المللی است. هدف آن تربیت رهبران با روحیه کارآفرینی ، حس انسانی و سطح رقابت پذیری بالا است.