Keystone logo
اسپانیا

مطالعه MBA که در اسپانیا 2024

تحصیل در اسپانیا

سطح تحصیلات تکمیلی اسپانیایی درجه کسب و کار برای کسانی که به تازگی با آموزش کسب و کار و یا که کار کرده اند در دنیای کسب و کار برای مدتی و به دنبال فرصت های پیشرفت شغلی فارغ التحصیل طراحی شده است. سال تحصیلی است تا به دو ترم شکسته. اولین اجرا می شود از اکتبر تا فوریه و اجرا می شود دوم از فوریه تا ژوئن. هر دانشگاه در برنامه های خاص خود را متفاوت خواهد بود، اما اکثر چوب به این برنامه ساده است. اسپانیا با استفاده از یک سیستم دانشگاه عمومی است که اجازه می دهد تا دانشجویان بین المللی برای دریافت همان نرخ شهریه کم از دانش آموزان اسپانیایی. برای آموزش در مقطع فوق لیسانس، هزینه خواهد شد در تعداد واحد از برنامه بستگی دارد. هزینه بین 960 و 1800 EUR بسته به تعداد واحد است، و این است که توسط دولت تنظیم شده است. دانشجویان دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان در حالی که تحصیل در اسپانیا، که به نفع انتخاب این کشور برای مطالعات MBA.طول برنامه MBA در اسپانیا بسته به برنامه دانش آموز 'ها متفاوت خواهد بود. دانش آموزانی که می تواند تمام وقت مطالعه می توانید برنامه در یک سال کامل، اما دیگران که نیاز به فضای بیرون مطالعات خود را به کار و یا لذت بردن از فرهنگ اسپانیا می تواند دو یا چند سال طول بکشد مدرک MBA خود را. با این وجود، پس از آن که درجه کامل شده است، مدرک MBA اسپانیایی یک دارایی بسیار عالی برای کسانی که به دنبال کار در کسب و کار در سراسر جهان اسپانیایی زبان و بسیاری از اروپا است. این درجه درب به مدیریت سطح و رهبری مواضع بالا باز می شود. این هم یک درجه ارزشمند برای کارآفرینان که به دنبال یک لبه آنها به عنوان توسعه کسب و کار خود را دارند. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان اغلب برای تبلیغات و افزایش حقوق و دستمزد، و کسانی که در حال حاضر کار نمی خواهد کار چشم انداز بهتر به خاطر آموزش های اضافی خود را پیدا نظر گرفته شود.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  416
 • اشتراک ابزارها

  42
 • اشتراک اینترنتی

  33
 • حمل و نقل محلی

  34

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  8
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره اسپانیا

اسپانیا، که نشسته در دریای مدیترانه در شبه جزیره ایبری، یکی از اروپا 'بازدید کنندگان توریستی محبوب ترین است. تاریخ غنی و فرهنگ پر جنب و جوش از اسپانیا چیزهای از افسانه است. با این حال از آن است که فقط یک محل برای گردشگران به صرف زمان تماشای دعوا گاو نر و lounging در ساحل نیست. اسپانیا نیز رهبر در توسعه انرژی تجدید پذیر و ارائه می دهد یک فرهنگ و شیوه زندگی جهان وطنی است که حسادت از حد از اروپا است. کشور 'سیستم آموزش و پرورش نیز به خوبی دریافت، و افرادی که در حال آماده سازی برای مطالعه کسب و کار خواهد شد فرصت های زیادی برای دانشجویان بین المللی در شهرستانها عمده از اسپانیا پیدا کنید.

نیازمندی‌های ویزا

برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس که مایل به شرکت در تبادل دانشجو هستند، تحقیقات یا آموزش انجام دهند یا به عنوان کارآموز یا داوطلب بدون حقوق در اسپانیا برای بیش از سه ماه کار کنند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (نوع D)

قیمت و ارز

EUR 160

قیمت ویزای دانشجویی اسپانیا حدود 160 یورو است. هزینه درخواست ویزا در هر زمان ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

شهروندان اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس صرف نظر از مدت اقامت خود در اسپانیا نیازی به ویزای دانشجویی ندارند. دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA / سوئیس برای زندگی در اسپانیا نیازی به ویزا ندارند، اما باید در مقامات محلی ثبت نام کنند و گواهی اقامت دریافت کنند.

شهروندان سایر کشورها در صورتی که قصد اقامت و تحصیل بیش از 90 روز در اسپانیا را دارند، نیاز به ویزای دانشجویی دارند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در اسپانیا پذیرفته شده اند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

کنسولگری یا سفارت اسپانیا

شما می توانید برای ویزای تحصیلی از کنسولگری یا سفارت اسپانیا در کشور خود درخواست دهید.

وب سایت:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از اینکه بتوانید برای ویزای تحصیلی درخواست دهید، باید دوره یا برنامه ای را در یک موسسه رسمی رسمی در اسپانیا پیدا کنید. سپس باید تاییدیه رسمی از سازمان دریافت کنید که در آن در دوره یا برنامه پذیرفته شده اید، در قالب یک گواهی یا نامه پذیرش. هنگامی که این مورد را دارید، می توانید با سفارت یا کنسولگری اسپانیا در کشور خود تماس بگیرید و برای ویزای دانشجویی اقدام کنید.

دقیقاً آنچه مورد نیاز است ممکن است از کنسولگری به کنسولگری دیگر متفاوت باشد، اما به طور کلی، باید پاسپورت خود و همچنین موارد زیر را نشان دهید:

 • جزئیات مطالعه، آموزش یا تحقیقی که در اسپانیا انجام خواهید داد، از جمله ساعات مطالعه در هفته (حداقل 20 ساعت).
 • مدرکی مبنی بر داشتن بیمه درمانی؛
 • گواهی پزشکی مبنی بر عدم ابتلا به بیماری که مستلزم قرنطینه شدن باشد.
 • مدرکی مبنی بر اینکه شما بودجه لازم برای حمایت از شما در طول مدت اقامت خود در اسپانیا را دارید (مثلاً جزئیات بورسیه تحصیلی، بانک اسپانیایی که بودجه کافی را نشان می دهد، یا نامه ای از والدین / سرپرستان با مسئولیت کامل مالی).
 • اطلاعات در مورد محل زندگی شما؛
 • گواهی سابقه کیفری صادر شده در پنج سال گذشته توسط مقامات مربوطه در کشور شما.

اگر بیش از شش ماه برای تحصیل در اسپانیا اقامت دارید، باید ظرف 30 روز پس از ورود به اسپانیا برای اجازه اقامت دانشجویی اقدام کنید. شما برای آن در اداره خارجیان محلی (Oficina de Extranjeros) یا یک ایستگاه پلیس درخواست دهید. اعتبار کارت به مدت یک سال است و تا زمانی که به تحصیل خود ادامه می دهید می توانید هر سال آن را به مدت پنج سال تمدید کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید بین دو تا سه ماه قبل از سفر به اسپانیا برای ویزای خود درخواست دهید تا زمان لازم برای رسیدگی به درخواست شما فراهم شود.

به طور کلی، ویزای دانشجویی در اسپانیا برای کل دوره تحصیلی اعطا می شود. شما می توانید ویزای دانشجویی خود را برای تمدید بیشتر تحصیلات خود یا گذراندن دوره جدید تحصیلی در اسپانیا تمدید کنید. سعی نکنید درخواست ویزای دانشجویی خود را بیش از چهار ماه قبل یا کمتر از 7 هفته قبل از تاریخ عزیمت ارسال کنید، در غیر این صورت درخواست پذیرفته نخواهد شد.

اگر تحصیلات شما در اسپانیا بیش از شش ماه باشد، باید برای یک اجازه اقامت دانشجویی که یک سال طول می کشد درخواست دهید. مجوز اقامت دانشجویی باید هر سال تمدید شود.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

اجازه اقامت اسپانیا به شما این حق را می دهد که به صورت پاره وقت یا به صورت موقت کار کنید، تا زمانی که از پولی که به دست می آورید برای تامین هزینه زندگی خود در اسپانیا استفاده نکنید. شما اجازه دارید تا زمانی که در حال مطالعه هستید تا 20 ساعت در هفته کار کنید، به شرطی که اختلالی در تحصیل شما ایجاد نکند. شرکتی که شما را استخدام می کند باید از اداره خارجی برای شما مجوز کار بگیرد. قرارداد کاری شما نمی تواند بیشتر از مدت ویزای تحصیلی باشد.

اگر یک دوره کارآموزی را به عنوان بخشی از دوره تحصیلی خود که برای آن مجوز اقامت شما اعطا شده است انجام دهید، نیازی به مجوز کار ندارید.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

در اینجا برخی از دلایل رد شدن ویزای دانشجویی اسپانیا آورده شده است:

 • اقدامات مجرمانه گذشته یا فعلی
 • توضیح کافی برای هدف و شرایط اقامت برنامه ریزی شده
 • ناکافی بودن وسایل زندگی
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم ارائه مدرک اقامت
 • وضعیت نامطلوب ویزای شینگن - عدم رعایت محدودیت‌های ویزای شینگن (به عنوان مثال اقامت بیش از حد در منطقه شینگن، عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده - با پرش از اقامت بیشتر در کشور اصلی مقصد در منطقه شینگن و غیره).